PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbr 125r için kask

MehmetSaydda
30 Ekim 2015, 12:16
Merhaba abilerim, kardeşlerim honda cbr 125r alıcağım onun için 2 kask arasında karasız kaldım yardımcı olabilecek varmı ?
1.kask Bell Qualifier http://www.motosikletaksesuarlari.com/Bell-Motosiklet-Kaski-Qualifier-Parlak-Siyah_17677.html
2.kask Nolan N64 Smart http://www.motosikletaksesuarlari.com/Nolan-Kask-N64-Smart-Parlak-Siyah-Kapali-Kask-3-_8665.html

Lütfen bu kasklar hakkında bilgisi olan kişiler tavsiylerde bulunabilir mi ? Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

savinelli
30 Ekim 2015, 12:17
N86 yanında 2. kask olarak N64 kulanıyorum. N86 kadar memnunum diyebilirim. Bell hakkında bir bilgim yok.

Mengu16
30 Ekim 2015, 12:39
Hangisi daha az rüzgar sesi alıyorsa onu al.

Levent
30 Ekim 2015, 12:41
N86 Dünyanın en rezil kasklarından birisidir bir daha asla nolan almam, tecrübe ile sabit, bell konusunda fikrim yok.

LynXMaSTeR
30 Ekim 2015, 14:17
N86 Dünyanın en rezil kasklarından birisidir bir daha asla nolan almam, tecrübe ile sabit, bell konusunda fikrim yok.

ne açıdan kötü?

Levent
30 Ekim 2015, 14:28
ne açıdan kötü?

Dik açıdan kötü, :) Her yönden kötü,thermoplastic, boyu devasa, vizörü damacana şişesi gibi, günes vizörü ise bildiğin röntgen filminden yapılmış, ayrıca yalıtım sıfır, fırtına içeride kopuyor, motosikletin sesini bile duymayabilirsin.. vs vs.vs..

cıbırlover1
30 Ekim 2015, 14:48
Dik açıdan kötü, :) Her yönden kötü,thermoplastic, boyu devasa, vizörü damacana şişesi gibi, günes vizörü ise bildiğin röntgen filminden yapılmış, ayrıca yalıtım sıfır, fırtına içeride kopuyor, motosikletin sesini bile duymayabilirsin.. vs vs.vs..

Size hatalı kask gelmis olabilir mi acaba ??

Artcı icin ls2 ff351 kaskım var haklisiniz kabuk boyu cok buyuk insan biraz koca kafali gibi hissediyor ama rüzgar konusunda ff351 den binlerce kat daha iyi günes vizörü neyden yapilirsa yapilsın vok islevsel elbette bir günes gözlügü performansi vermesi beklenemez... Ff351 e göre kabuk kalitesi olsun her yönden 10 basan bir kask ki benim icin en onemlisi bana icinde güven veriyor ... pinlock sayesinde bugulanma gibi bir sorunumda yok... Memnunum kaskimdan...

Levent
30 Ekim 2015, 14:51
Size hatalı kask gelmis olabilir mi acaba ??

Artcı icin ls2 ff351 kaskım var haklisiniz kabuk boyu cok buyuk insan biraz koca kafali gibi hissediyor ama rüzgar konusunda ff351 den binlerce kat daha iyi günes vizörü neyden yapilirsa yapilsın vok islevsel elbette bir günes gözlügü performansi vermesi beklenemez... Ff351 e göre kabuk kalitesi olsun her yönden 10 basan bir kask ki benim icin en onemlisi bana icinde güven veriyor ... pinlock sayesinde bugulanma gibi bir sorunumda yok... Memnunum kaskimdan...

Bu sadece benim görüşüm değil, forumda N86 ile alakalı birden çok konu var %90 memnuniyetsiz. Fakat sizin kıyaslama yaptığınız ürün ile arasında fark olabilir, buna itiraz edemem.

istanbu_gezg
30 Ekim 2015, 16:03
bende melandri aqurium var memnunum durun taşlamayın beni :D

nolan aquarium

http://urun.n11.com/kask/nolan-n64-gemini-replica-melandri-aquarium-kask-42-P65271994?cid=604001&gclid=CLO8v8yh6sgCFQXkwgod6icOug

LynXMaSTeR
30 Ekim 2015, 17:31
Bu sadece benim görüşüm değil, forumda N86 ile alakalı birden çok konu var %90 memnuniyetsiz. Fakat sizin kıyaslama yaptığınız ürün ile arasında fark olabilir, buna itiraz edemem.

nolan fiyatlarında hangi kaskları önerebilirsin?

Levent
30 Ekim 2015, 17:38
nolan fiyatlarında hangi kaskları önerebilirsin?

Bu konuda çok fazla fikrim yok. O yuzden ne desem yanlış olur. Bir yönlendirme yapmayayım. Kullandığım, ve emin olduğum için n86 rezalet diyebiliyorum.

LynXMaSTeR
30 Ekim 2015, 18:42
bende nitro aikidio hakkında seninle aynı fikirdeyim :) ama nolan denemediğim için bilemiyorum.

cıbırlover1
30 Ekim 2015, 18:47
Bence al bir tane shoei kafan rahat olsun 5 yıl ...

netster
30 Ekim 2015, 22:04
Merhaba , nolan kasklar termoplastik değil polikarbonattır. Eğer n-com kaskiniz varsa sağ taraftan deli rüzgar alır. Nolan n86 zaten inanılmaz kaba ve dış kabuğu büyük bir kask. Rüzgar ve ses olayı cidden can sikabiliyor. N64 un görünüşü çok daha iyi.