PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona alıyorum bilir kişiler yardım

hayko5
18 Ekim 2015, 23:59
Beyler motorumu bugün sattım kredi çekiyorum kısmet olursa Regal Raptor Daytona 250 alıyorum. Yakından hiç görmedim beyaz mı almalıyım siyah mı sizce ayrıca bunun dışında tavsiyelerinizi alabilirim maksimum 7000 lira bütçem var. ilanda atabilirsiniz.

unvrld
19 Ekim 2015, 13:50
Beyler motorumu bugün sattım kredi çekiyorum kısmet olursa Regal Raptor Daytona 250 alıyorum. Yakından hiç görmedim beyaz mı almalıyım siyah mı sizce ayrıca bunun dışında tavsiyelerinizi alabilirim maksimum 7000 lira bütçem var. ilanda atabilirsiniz.

Chopper mı istiyosun?

Burakesk
19 Ekim 2015, 15:24
regal raptormuş falan bunlara bulaşcağına 7bin liraya tertemiz bi hyosung gv250 alırsın bence hem daha kaliteli hem daha hızlı ve güçlü regal raptorla uzun yolda dahi görüceğin hız 120-130dur hyosungla canın sıkıldığında basarsın 150ye kadar

obarey
19 Ekim 2015, 15:31
Chopper mı istiyosun?
yok regal raptor dayrona RR istiyo supersport modelinden grenajlı.

abeciMotoru
19 Ekim 2015, 15:47

Hayırlı olsun kardeşim, benim de ilk almayı düşündüğüm motor regal'di, bi arkadaşım kullanıyodu o ara, açıkçası dikkat etmen gereken bi model acele etme derim. bazı sorunlar yaşamıştık o motorda, uzun yolda rahatsız olduğunu söyleyebilirim, önce bi gör zaten, naked'a devam etcektin sen ya :D

seta34
19 Ekim 2015, 15:55
Amortisorler kaya gibi ve titresim var diye duydum, şekil motoru sadece

E.Gülbeyaz
19 Ekim 2015, 16:04
Yakından hiç görmedim diyorsun. Bence yakından görmeden herhangi bir düşünce yürütmek mantıksız. Zaten bahsi geçen motosiklet sizin olacak, siyah/beyaz al diyenleri ne kadar dinleyebilirsin? En sağlıklısı, yakından motosiklet görülür, zevkine güvendiğin kişi/kişilerce konuşulur ve kazasız belasız binilir. Hayırlı olsun şimdiden :king:

unvrld
19 Ekim 2015, 18:33
yok regal raptor dayrona RR istiyo supersport modelinden grenajlı.

Kesin mi chopper mi yoksa başka türler de olur mu manasında sormuştum. Direk hakaretle dalarsan olaya ikimiz de forumdan atılırız bilmiş ol.

bravetaxi
19 Ekim 2015, 18:52
daystar bakabilirsin bütceyi aşabilirsen hocam

movibiker
19 Ekim 2015, 19:16
spyder alıp satmış biri olarak tavsiye etmem,görüntüsü çok güzel ama görüntü herşey demek değil.bütün dezavantajlarını kabul edip alacaksanda bence siyah al,cruiser dediğin siyah olur.

AliCem Yener
19 Ekim 2015, 21:01
Bence naked motor seviyorsanız gt250 comet alın. O fiyatlara temizinden bulabilirsiniz. Hem uzun yola gelir hem şehir içi rahat ettirir. Regal raptor falan hoş dursada çok sağlam motorlae değil. Cruiser motor istersenizde eski model gv250ler regalden 10 kat daha sağlamdır. Bence biraz daha düşünün ne de olsa para sizde. İyi akşamlar.

Samet Ağır
19 Ekim 2015, 21:46
Daytona deyince triumph sandım..diğerlerini bilmem...:cherry:

avici
19 Ekim 2015, 22:01
O motor bloğunun oraya 3 tane kafa girecek kadar boşluk motorun bütün çekiciliğini götürüyor bende.

hayko5
22 Ekim 2015, 08:05
Hayırlı olsun kardeşim, benim de ilk almayı düşündüğüm motor regal'di, bi arkadaşım kullanıyodu o ara, açıkçası dikkat etmen gereken bi model acele etme derim. bazı sorunlar yaşamıştık o motorda, uzun yolda rahatsız olduğunu söyleyebilirim, önce bi gör zaten, naked'a devam etcektin sen ya :D

Abi naked devam edecektik ama ortam bağlılık tutku chopper'da ve kulüp hayatındaymış tadına bakınca vazgeçemedik motorumuzu değiştiriyoruz işte o derece :cherry: Tavsiye ederim

natila
22 Ekim 2015, 08:18
bence daelim daystar 250 seni üzmez... çinli olayına hiç girme derim...