PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bot ve dizlik

Yolcu0
18 Ekim 2015, 21:47
iyi akşamlar arkadaşlar venom mafsallı dizlik kullanıyorum. bot almam gerekiyor. yds diablo 11.0 gtx de karar kıldım fakat botun boyu dizlik ile kesin üst üste binecek. bacaklar kısa zaten. 1,65 boy var. yürürken veya daha başka ne sıkıntısı olur? kullanan arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi ? yoksa kısa modeli olan yds7.2 gtx mi almalıyım ? trollük yapmadan düzgünce cevaplarsanız sevinirim :) herkese teşekkür ederim şimdiden.

Ezio41
18 Ekim 2015, 21:52
Yds diablo 11.0 gtx kullanıyorum memnunmum . Yalnız sıcak yaz aylarında kullanamazsınız kışlık bir bot çünkü . Dizlik ile kullanılırsa dizlik kısmının altını bot ile bacağınızın arasına sokmanız gerekiyor . Pek rahat olmuyor o zaman . Ama korumalı pantolonunuz varsa o zaman herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız .

Kısa modeli tavsiye etmem . Daha rahat olur yürümesi ama kaval kemiği koruması olmadığı için sıkıntılı olur .

yunusus
18 Ekim 2015, 21:59
Ben de bir mafsallı dizlik ile Forma Adventure botu birlikte kullanıyordum. robokop gibisin diyorlardı. öyle sırıtma olayı olmuyordu hayran bakışlar alıyordum :D boy 182 falan ama

atoprak
18 Ekim 2015, 22:24
tam boy bot üzerine birde tam boy dizlik bence fazla olur (özel aktivitelerde bulunmuyorsanız).. Daha küçük bir dizlik daha iyi olur uzun bot altına...

Tam boy bot+kısa dizliği, kısa bot +uzun dizliğe tercih ederim ...(ama konfor olarak kısa bot tab
Ki daha iyi olacaktır...)

Karalı
18 Ekim 2015, 23:28
Botu alacağın yere git dene botu, dizliklerinle dene nasıl olacağını anlarsın.

Yolcu0
19 Ekim 2015, 00:01
Botu alacağın yere git dene botu, dizliklerinle dene nasıl olacağını anlarsın.

botu internetten alıcam deneme şansım maalesef yok 1 numara büyük alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

tam boy bot üzerine birde tam boy dizlik bence fazla olur (özel aktivitelerde bulunmuyorsanız).. Daha küçük bir dizlik daha iyi olur uzun bot altına...

Tam boy bot+kısa dizliği, kısa bot +uzun dizliğe tercih ederim ...(ama konfor olarak kısa bot tab
Ki daha iyi olacaktır...)

kısa bot alsam daha iyi olacak o zaman.

Karalı
19 Ekim 2015, 00:01
botu internetten alıcam deneme şansım maalesef yok 1 numara büyük alıcam

Genelde bir numara büyük alınır ancak kalıp'lar fark gösteriliyor denesen iyi olurdu uzun bottan yürümeni tavsiye ederim amaç güvenlik ise

Yolcu0
19 Ekim 2015, 00:15
Ben de bir mafsallı dizlik ile Forma Adventure botu birlikte kullanıyordum. robokop gibisin diyorlardı. öyle sırıtma olayı olmuyordu hayran bakışlar alıyordum :D boy 182 falan ama

kask takınca bile astronot gibi oldun diyo herkes :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Yds diablo 11.0 gtx kullanıyorum memnunmum . Yalnız sıcak yaz aylarında kullanamazsınız kışlık bir bot çünkü . Dizlik ile kullanılırsa dizlik kısmının altını bot ile bacağınızın arasına sokmanız gerekiyor . Pek rahat olmuyor o zaman . Ama korumalı pantolonunuz varsa o zaman herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız .

Kısa modeli tavsiye etmem . Daha rahat olur yürümesi ama kaval kemiği koruması olmadığı için sıkıntılı olur .

pantalonum var fakat belini ayarlatıcam. fakat her gün aynı pantalonuda giyemem kokmaya başladı artık der bizim arkadaşlar :D kot giydiğim zaman üstüne dizlik giyiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Genelde bir numara büyük alınır ancak kalıp'lar fark gösteriliyor denesen iyi olurdu uzun bottan yürümeni tavsiye ederim amaç güvenlik ise

profesyönel olarak kullanmıyorum. okul ev arası her gün 15 km haftada 150 km rahat yapıyorumdur dolaşırken. yağmurlar daha başlamadı. 1 kez yağdı zaten normal ayakkabılar felç oldu. o yüzden bot almam şart oldu. birde yolda kaza gördüm çocuk kaza yapınca motor ayağının üstüne düşmüş sanırım oda beya bi etkiledi bot konusunda.