PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TVS çin malımı fiyatlar cok ucuz !

huseyin29
18 Ekim 2015, 11:18
TVS çin malımı fiyatlar cok ucuz yazarsaniz sevinirim arkadaşlar

Mexico
18 Ekim 2015, 12:01
Hayır Hint malıdır. Çin mallarından kalite ve sağlamlık olarak daha iyidir. Apache'de titreşim vardır ancak rahatsız etmez.

ömerky
18 Ekim 2015, 12:04
Ayrıca kime göre neye göre ucuz geldi fiyatlar?? :silent:

ogzcngdk
18 Ekim 2015, 12:08
hayır hint malı !!!!!!!!

brtvrdrl
18 Ekim 2015, 12:25
Bence 150 cc de yakıt, kalite ve güç olarak en iyisidir..

huseyin29
18 Ekim 2015, 12:28
herkes cok dayanıklı diyorda bende sorayım dedim güvenemedim teşekkürler .

sezerh
18 Ekim 2015, 12:54
Titresim var, yuksek hizlarda uzun yollarda rahatsiz edebiliyo. Ama saglam, das gibi makina :)

GezeGeze
18 Ekim 2015, 19:42
RTR'nin oturuşu tam commuter değil; ne dik duruyorsun, ne de racing tarzı gibi üstüne yatıyorsun; arada kalmış; şekil vercez derken. Uzun yolda belini çabuk ağrıtabilir, rahatsız edici olabilir.

Ama kısa mesafeler için, şekil olarak da performans olarak da özellikle, 5000 bandı için en beğendiklerimden diyebilirim. Kuba CR1 yerine bir üst banttan bir motosiklet arasaydım ve uzun mesafe düşünmeseydim RTR alırdım. Az daha alıyordum da hatta; ama ekipmanlar için bütçeyi ayırınca CR1 daha bir hesaplı geldi. Oturuş pozisyonunun uzun yoldaki olası rahatsızlığını da dikkate alınca almaktan vazgeçtim. Yeğende var RTR; muazzam bir makina! Şekil yapmak isteyen ergenler için birebir :) Sesi bile farklı; bakma ikisinin de 150'lik olduğuna.. RTR farklı bir kategori... Kıyaslarsan Thriller ile kıyaslayabilirsin ...