PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİLECİK'TE 35 PLAKALI DACIA DUSTER KULLANAN AYI

aliberkgngr
17 Ekim 2015, 15:40
Selamın Aleykum arkadaşlar bugün geçen bir olayı anlatıyorum.

Tek şerit yolda gidiyorum. Yol bozuk, hız sınırı 50 benim süratim ise 55 (radar var) neyse öyle giderken bir tane 35 plakalı gri ducia duster üstüme çıkarak yani baya yakın 10cm ile solladı. Bende haliyle kornaya bastım adam sağa çekti.Aşağıdaki muhabbet geçti

(+ benim. - adam)
+Neden sıkıştırıyosun kaza yaptırıcaksın
-ben kendi şeridimde gidiyorum sende kendi şeridinde git
+dayı tek şerit nereden gidicem
(aynen dediği bu)
-G*t kadar motosikletsin şerit mi beğenmiyosun
+sen insansında bunun üstündeki insan değilmi dedim

İşte sonra söylenmeye başladı. Sonra dayı git işine dedim(zaten adamın tipi değişikti fazla uzatmak istemedim çeker vurur silahla b*k yoluna gitmeyelim).Olay büyümedi. Zaten bu Bilecik'te kaç tane böyle sıkıştırma olduysa ya 34 ya 35 yada 26(eskişehir) plakalı oldu

aquarist4
17 Ekim 2015, 15:49
Bizde 34,45,48 ve 09'a atıfta bulunuyoruz ama artık 2. el araç alım satımında plaka değiştirme mecburiyeti bulunmadığını unutuyor gibiyiz. İzmir'de taciz edenlerin çoğu 34 plakalı kiralık şirket araçları ya da transporter gibi araçlar oluyor.

gokberk6426
17 Ekim 2015, 15:50
valla eskisehir ise hic sasirmam burda trafik katliyami yasaniyor cunku . gecmis olsun

aliberkgngr
17 Ekim 2015, 16:07
ben bileciğe gelirken yerel sürüclerden korkmuştum ama yine büyük şehir sürücülerinden çekiyorum normal de tam tersi olması lazımdı.