PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzoz Bilgisi Olan Arkadaşlardan Acil Yardım Bekliyorum.

Kılıç.
17 Ekim 2015, 15:37
Selam forum arkadaşlarım. Benim 125'lik motorlara karşı bir ilgim var bu motorları modifiye yapıyorum daha doğrusu ustasına yaptırıyorum. üst kapağıydı, krankıydı, karbüratörüydü, egzozuydu hepsini büyütüp 125 lik motoru 250'lik-350'lik yapıyoruz. Mutlaka görmüşsünüzdür çevrenizde bu tür motorları. Uzatmadan konuya geçiyorum. Benim motorda aradığım ilk unsur sestir ama denediğim hiçbir egzozdan aradığım hazzı alamadım. Yine forumlarda dolanırken Yoshimura veya Akrapoviç egzozları gördüm fiyat biraz tuzlu ama gözüme gelmiyor. Asıl sorum bu egzozları, bahsettiğim (Kuba 125, Asya 125 , Honda 125) gibi motorlara takabilir miyiz ? Nette yapanları gördüm ama iyice bi öğrenmek istiyorum. Ve takılırsa bu motorlara uygun olanını nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim acil cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

shruikan
17 Ekim 2015, 15:51
tek silindirli makinalara uğraşma bence, ses bi şeye benzemiyo.

hakikiteker
17 Ekim 2015, 16:03
Bence sizin 125'lik değil de 250-300cc motosikletlere ilginiz var :mrgreen: shruikan'a da katılıyorum.

snappy x
17 Ekim 2015, 16:16
shark öneririm

Sepya
17 Ekim 2015, 18:48
O tip bir egzoz taktığınızda istediğinizi alamayacaksınız sokağa girdiğinizde işte x abi geliyor demicek kimse. Yalnızca ana avrat küfür seslerini duyacaksınız, hatta onuda duyamayacaksınız çünkü o lanet ses kulağını gibecek.