PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gece gece trafik canavarı kurbanı oluyoduk...

justlook78
16 Ekim 2015, 05:25
İşten çıktım eve gidiyorum saat 04:15 falan çevre yoluna bağlanıp şehir merkezine gidecem arkadan hızla araba geliyor yol 3 şeritli ve tek git li gece olduğundan trafik ışıkları da yok tabi herneyse sağdan yavaş yavaş gidiyorum ya BMW ya mercedes siyah bi araba son hız geliyor 100 metre falan sonra benim önümden sağa ana yola baglaniliyor ben soldan gidecem ve göbekten dönüp bende anayola cikacam adamı aynadan takip ediyodum sinyal falan vemiyodu tam yanımda önüme geçti sağdaki yola girdi fren yapa yapa ben hem korktum hem onu izliyorum takla natacak yada kaldırıma çarpacak derken adam bi sağ bi sol yaparak topladı arabayı arkadan baktım sadece derken adam ana yolda çekti el frenini ters yoldan son surat beni kovalamaya başladı ben hemen uzadim adam niyeti bozmuş çarpmaya çalıştı kaç kere düşmenin eşiğinden döndüm kaldırıma falan çıktım kaçtım ama neler yaşadığımı bana sorun olaydan sonra polisi aradım plakayı alamadım olayın aksiyonuyla zaten fardan ve hızdan goremedimde. Polise orda mobese varmı varsa sikayet ci olmak istiyorum dedim kamera var ama plaka okuyucu yok keşke plakayı alsaydin geçmiş olsun dedi. Şimdi eve geldim Allah bin belasını versin böyle adamların.

sezer07
16 Ekim 2015, 05:41
geçmiş olsun:jocolor:

bahadircolak
16 Ekim 2015, 08:03
Gecmiş olsun. Alkollün etkusiyle yapmıştır herhalde. Adam gibi icmeyi bilmezsen icindeki hayvan çıkar...

nazar48
16 Ekim 2015, 09:28
3 defa okudum. Tam olarak anlamadım. Adam niye size sinirlendi?

IRau
16 Ekim 2015, 09:34
3 defa okudum. Tam olarak anlamadım. Adam niye size sinirlendi?

Valla kardes bende anlamadim

EthanHunt
16 Ekim 2015, 09:36
Geçmiş olsun. Acaba yolunumu kestin yada bilmeden adamın kafasınımı karıştırdın. El kol hareketiyle küfreder bi görüntümü yaptın? Bu yüzden takılmıştır, peşine.

Kask kamerası lazım. Hatta biraz fiyatı uygun yapıp kaskın yanında verseler ne güzel olurdu.