PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANTALYA için ACİL konu arkadaşlar

arslan0770
15 Ekim 2015, 17:02
62 AG 166 plakalı Siyah renk Nissan marka araç bomba yüklü olarak ANTALYA iline girdiği bilgisi elimize ulaştı,gerçek olma ihtimali büyük arkadaşlar herkes gözünü dört açsın eşinizi dostunuzu uyarın hemen !!! :jocolor:

Ufuk ARSLAN
15 Ekim 2015, 17:18
bu bilgiyi nerden aldınız acaba. (kusura bakmayın ama internet öyle bir yer olduki yazılan okunan herşeye güvenilemiyor)

arslan0770
15 Ekim 2015, 17:32
honda sayfasında arkadaşımız rastlamış bizlerle paylaştı kesin mi değil mi bilmiyoruz tabii insan endişe duyuyor paylaştım hemen burda yaşıyoruz ailemiz dostlarımız var..inşallahta doğru değildir

nvrmnd
15 Ekim 2015, 17:39
terör ün size yaptırmak istedigi ilk sey işte bu kaos ve korku cumhuriyetini yaratmak...
lütfen bu tarz haberlere itibar etmeyin eger bomba yuklu bir arac varsa ve bu internete duusecek kdr dile dusmusse emniyet kuvvetleri sizden daha iyi biliyordur emin olun...

teröristlere ve yandaslarına bu tarz haberlerle yardım ettiginizi unutmayın...

arslan0770
15 Ekim 2015, 17:43
şimdide teröristlere yardım ediyor olduk ne güzel yaa :pr:

nvrmnd
15 Ekim 2015, 17:50
şimdide teröristlere yardım ediyor olduk ne güzel yaa :pr:

bilerek yaptıgınız birsey demedim.. öle de degil tabii ki.. ama terörün amacı budur ben sadece bunu demek istedim..

deprogadias
15 Ekim 2015, 18:11
terör ün size yaptırmak istedigi ilk sey işte bu kaos ve korku cumhuriyetini yaratmak...
lütfen bu tarz haberlere itibar etmeyin eger bomba yuklu bir arac varsa ve bu internete duusecek kdr dile dusmusse emniyet kuvvetleri sizden daha iyi biliyordur emin olun...

teröristlere ve yandaslarına bu tarz haberlerle yardım ettiginizi unutmayın...

emniyet bilse de birşey olmaz ki. patlamadan tutuklayamazlar yada araca el koyamazlar. Sayın Boşbakanın canlı bombalar olduğunu biliyoruz tespit ettik ama eylem yapmadığı için harekete geçemiyoruz dediğini unutmayın. :pr: