PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maxi Scooter Diz Örtüsü ve El Kılıfı Tavsiye..?

One_ Million
14 Ekim 2015, 17:57
Arkadaşlar kışın yağmurdan ve rüzgardan korunmak için diz örtüsü ve el kılıfı kullanmak istiyorum.
Bu gün yolda bir kurye arkadaşta gayet sağlam gözüken iki ekipmanda mevcuttu, çok memnun olduğunu altına yağmurluk pantolon giymediğini de ekledi. sorduğum da sirkeciden takım olarak 180 TL ye aldım dedi.
Marka vs.. bilgisi alamadım malesef, sizin kullandığınız tavsiye edeceğiniz bir ürün var mıdır?
Saygılar..

gurkanerkan
14 Ekim 2015, 18:19
Dün Eminönünden almış kardeşim 115 TL karşılığında. Eminönünden yenibosnaya kadar geldi ve buraya geldiğinde söktü motorundan inip binerken sıkıntı yaşıyormuş :) İsterseniz 75 TL ye size verebilirim.

One_ Million
14 Ekim 2015, 18:22
Siz hangi motor için almıştınız? motora bağlamadan örtülenler var ben onlardan düşünüyorum.

Dün Eminönünden almış kardeşim 115 TL karşılığında. Eminönünden yenibosnaya kadar geldi ve buraya geldiğinde söktü motorundan inip binerken sıkıntı yaşıyormuş :) İsterseniz 75 TL ye size verebilirim.

gurkanerkan
14 Ekim 2015, 18:30
Siz hangi motor için almıştınız? motora bağlamadan örtülenler var ben onlardan düşünüyorum.

Xmax 250 için alındı. Benim bu ürünler hakkında hiç bilgim yok dediğim gibi kardeşim kendi motoru için satın aldı ve dün geldiği gibi çıkarmak zorunda kaldı. Eğer alma düşünceniz varsa numaranızı pm atın whatsapptan ürünün fotoğraflarını atayım.