PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Görüyorum ama çokta...

arslan0770
14 Ekim 2015, 16:24
videonun sonundaki arkadaşın dedikleri kızgınlıktan ziyade şaşırtıcı gerçekten...

https://www.youtube.com/watch?v=8Nk9tluXHGc

bikerboi
14 Ekim 2015, 16:43
Yolun İstanbul'a düşmesin bence :) Yolun da hep açık olsun :thumleft:

arslan0770
14 Ekim 2015, 16:46
şaka gibiler artık gülüyorum hallerine...o kadar gevşek yapılı insanlar varki :flower:

abeciMotoru
14 Ekim 2015, 17:13
İlk bi kaç araç için video çekilmeyi gerektirecek hiç bişey yok, atlama falan değil onlar yani alışsan iyi edersin, son araçta ise şerit değiştirmeye başladığı anda! durduğun yer kör nokta. seni görmemesi normal, bu konuları mevzu etsek varya yoldaki tüm araçlara pompalı tüfekle saldırmam lazım benim.

arslan0770
14 Ekim 2015, 17:14
arkadaşlar konu etmiyorum sadece paylaşıyorum..

abeciMotoru
14 Ekim 2015, 17:15
peki o zaman teşekkür ediyoruz.

arslan0770
14 Ekim 2015, 17:17
ne demek rica ediyoruz ;)adamın söylediği söze nazaran paylaşmak istedim...görüyorum!!!

bilginozi
14 Ekim 2015, 17:58
Bu tür şeyleri sorun edersen motora binmemen lazım. Bunlar Türkiye'nin gerçekleri ne yazık ki.

arslan0770
14 Ekim 2015, 18:00
güzel kardeşim sorun etme değil bu görülsün diye paylaşıyoruz hepimiz motorcuyuz birbirimize olan şeyleri görmek isteriz merak ederiz buda bunlardan birisi :bounce:

SuleymanE
14 Ekim 2015, 18:27
Her gün neredeyse hepimizin yaşadığı şeyler. İnsanlıktan nasibini almamış, kaba saba ve vicdansız kişilerin çoğunluğunu oluşturduğu halkımızdan daha düzgün harekler beklemek hayalperestlik olacaktır.

Siz daha sakin kullanın, kazasız belasız kullanın, tekerinize taş değmesin, iyi günler dilerim :)

Darkcity2000
14 Ekim 2015, 18:48
Videodaki hicbir an surucuyu zor duruma dusurecek cinsten degil, egitimli bir surucu on goru ile trafik okur bu tip olaylara takilmaz..

bozok_54
14 Ekim 2015, 19:35
Ustad yanlış anlama da artık kamerayla ayar vermek yada ayar vermeye çalışmak antipatik geliyor bana. Sen o adama o ses tonuyla aynayı kullan aynayı dersen o da kullanıyorum der.
Bir ikinci husus vw senden önde ve dikkat et o şeritte araçlar durmuş senin önüne kırabileceğini yada senin kor noktada kalabileceğini hesap etmen gerek ki üstüne gelen araba olursa senin kaçmaktan başka bir çaren yok. Arabaya kafa tutacak halin yok. Yol benim hakkım giderim dersen zararlı çıkabilirsin.

shooter1
14 Ekim 2015, 20:13
bunlar hiçbir şey, bugün yüreğim ağzıma geldi deyimini çok iyi yaşadım ilk defa stoppie ile durdum, daha çok tecrübe lazım hâlâ motosiklet süremiyor muşuz

A.Türker
14 Ekim 2015, 21:33
1.08 hariç tehlikeli bir durum yok. passat şeride kayınca ya hızlanıp öne geçmek yada yavaşlayıp yol vermek gerekir sağda motor var diye adam gideceği yerden vazgeçecek değil.

something123
14 Ekim 2015, 21:53
bugun tam tersi ile bir motosikletli arkadaşa vuruodum arabayla.. ayaklarım titredi frene asılırken... ah saniyelik yan taraftaki bayana baktım 2 sn bi baktım önümde duruvermiş.. allah korudu kendimi hiç affetmezdim..

Levent
14 Ekim 2015, 21:56
bugun tam tersi ile bir motosikletli arkadaşa vuruodum arabayla.. ayaklarım titredi frene asılırken... ah saniyelik yan taraftaki bayana baktım 2 sn bi baktım önümde duruvermiş.. allah korudu kendimi hiç affetmezdim..

Allaha sığın.. O affeder..

toseabul
14 Ekim 2015, 22:03
akşam eve gelirken kırmızıda gecen ve elinde telefonla konuşan dayi az daha havaya ucuruyordu. veirlmiş sadakamız var..

Alper_tim
15 Ekim 2015, 09:31
sen bunlara önüme atlayanlar demişsin ama sanırım motor tecrüben pek yok
son araçla bile polemiğe girmen gereksiz ki seni gördüğü için yavaş giriyor
cidden oralarda yaşıyor olman senin adına bir şans bazı videolarını izliyorum ve iyiki istanbulda yaşamıyorsun yoksa ya hergün videolar koyarsın yada en kısa zamanda motosikleti bırakırsın gibi geliyor

yolun açık olsun

arslan0770
15 Ekim 2015, 09:46
önüme atlayanlar kısmıyla motosiklet tecrübesi arasındaki bağı kuramadım ama yinede sizin dediğiniz gibi olsun...dediğim gibi sorun ettiğimden değil paylaşım yapıyoruz görülsün diye :)

keremkrmn
15 Ekim 2015, 09:56
Valla ben bu video da sinyal veren şahin gördüm ya gerisi benim için faso fisodur :mrgreen: ayrıca biraz kendinizde de suç aramalısınız 1.08 de ki aracın galiba oda şahindi bana göre hiç suçu yok siz sağ şeritte ilerlerken sinyal minyal vermeden sola geçip, sonra adama bip bip korna çalıyorsunuz.