PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okul için Acil Yardım

kemal620
13 Ekim 2015, 18:31
Merhaba 2016'da okulumun uzak olması nedeni ile schooter almak istiyorum ama babamın motorlardan korktuğu için pek sıcak bakmıyor ve anca mobilete izin veriyor sizce mobilet alsam sıkıntı olurmu veya babamı schooter için ikna edebilir miyim

Not:Ehliyet almak ve kask almak istiyorum uyarmanıza gerek yok teşekkür ederim :)

Sokollu
13 Ekim 2015, 18:45
Başlığı okuyunca hayır işi sandım.

Mobilete ikna olmuş bir babayı r1'e bile ikna edebilirsin, politika ağzı ile konuşman gerek :) Aç televizyon izle biraz :)

MetinK.
13 Ekim 2015, 18:46
Ailen İzin Vermiyorsa Bence Uygun Fiyata Fiat Uno Türü Araç Alabilirsin.Kışta Geliyor.İşini Görücektir.Pardon Konuyu Tam Okumamıştım.Mobilete İzin Veriyorsa Babana Diyeceğin Tek Şey,Mobiletin Daha Tehlikeli Olacağıdır.Herhangi Bir Kaza Anında Gücü Olmadığı İçin Kaçısının İmkansız Olacağından Bahset.Tabi öncesinde Bir Konuşma Hazırla.Sana Kalmış Gerisi.

Usercom
13 Ekim 2015, 18:54
Merhaba 2016'da okulumun uzak olması nedeni ile schooter almak istiyorum ama babamın motorlardan korktuğu için pek sıcak bakmıyor ve anca mobilete izin veriyor sizce mobilet alsam sıkıntı olurmu veya babamı schooter için ikna edebilir miyim

Not:Ehliyet almak ve kask almak istiyorum uyarmanıza gerek yok teşekkür ederim :)

Babana 100cc bir 4 zamanlının 50cc bir 2 zamanlıdan daha az yakabileceğini ve
mobilette bakım ve yedek parça sorunu çıkacağını anlat

yunusus
13 Ekim 2015, 19:07
Okul için acil yardım deyince deftere kitaba ihtiyacı var sandımdı.

iptaluyelik01
13 Ekim 2015, 19:43
Çok yakıyooo bu papaaa scoterlar varmış hiç bir şey yakmıyor üzerinden ilerle bence...
Çok yakıp devamlı gider oluşturur mantığını iyice akıllara yerleştir.

kemal620
13 Ekim 2015, 19:55
cevaplar için teşekkür ederim bakalım ne olucak :)

serkany
13 Ekim 2015, 20:05
https://www.youtube.com/watch?v=ELYojKp-0ig

cbf 150
13 Ekim 2015, 21:09
iddaya giren varmı bu eleman motoru alır ehliyeti almaz :queen:

kemal620
14 Ekim 2015, 18:38
Yok canım alacağım motor ne kadar olacak ki birde cezaya para vereyim :)
Aslında motor ehliyet alamadığım için aklımda yoktu ama 2016'da yeni yasa gelirse almak istiyorum yoksa motor hayalimi bırakıp minibüs yollarında devam edicem :pale: