PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2016 Motosiklet Fuarı Almanların oldu / 25-28 Şubat 2016

admin
13 Ekim 2015, 15:48
MESSE Frankfurt İstanbul Ltd. Şti, Eurasia Moto Bike Expo’yu satın aldığını duyurdu.

Messe Frankfurt Yönetim Kurul Üyesi Detlef Braun, “Jeostratejik olarak Türkiye bizim grubumuz için önemli pazarlardan biri. Ülke dünyanın en büyük ekonomilerinden biri sayılıyor ve demografik olarak daha fazla büyüme için ideal konumda” dedi.

DESTEK OLACAĞIZ

Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım da, “Türk firmalarına, iş ortaklarımıza Türkiye ve çevre bölgelerle iş ilişkilerini geliştirmeleri için olanak sağlamak istiyoruz” dedi. En son 112 binden fazla profesyonel ziyaretçi ağırlayan fuarda, 20 bin metrekare alanda 215 katılımcı yer aldı. Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Bisiklet Endüstrisi Derneği (BISED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) gibi sektörün önde gelen derneklerince desteklenen Eurasia Moto Bike Expo, 25-28 Şubat 2016’da İstanbul Fuar Merkezi’nde sekizinci defa düzenlenecek.

Kaynak: Hürriyet

RODWIN250R
13 Ekim 2015, 16:11
Altın yumurtlayacak olan tavuğu satmak kimin işine geldi böyle.... Niye satıyorsunuz fuarı ... Hazır tezgah çalıştır kazan ... Satmak niye... Hemde Almana .... Saçmalık .....

fedos
13 Ekim 2015, 17:02
bu hayatta her şeyin bir fiyatının olduğuna güzel bir örnek :)

agrasiwe
13 Ekim 2015, 17:24
fuar nasıl satılır ben onu çözemedim daha.

COQ
13 Ekim 2015, 19:41
Zaten Türkiye'de ki fuarlari bu adamlar yapiyor.
Sanirim yapmadiklari tek fuar bu kalmisti.
Onu da almislar hayirli olsun.

Bune
13 Ekim 2015, 21:25
Almanlar yapsın da adam gibi bi organizasyon olsun, fuara gidiyorsun bi çekiliş yapılacak onu bile görünce bu ülkede yaşadığına lanet ediyorsun, her sene fuara neredeyse katılanların yarısından daha azı kadın ama kazananlar hep kadınlar ne hikmetse, kutu başında miller topluca adını yazıp atıyor, fuara giriş organizasyonu zayıf öğleden sonra motorunu koyacak yer bulamıyorsun trafik rezalet, almanlar daha iyi yapar ben inanıyorum.

Sokollu
13 Ekim 2015, 22:18
“Türk firmalarına, iş ortaklarımıza Türkiye ve çevre bölgelerle iş ilişkilerini geliştirmeleri için olanak sağlamak istiyoruz” dedi.

Almanlar kazanınca biz de kazanmış olduk he mi ?

Adam şimdi dese ki benim değil mi lan Bmw'den başka motor getirmiyorum kim ne diyecek :)

Şaka bir yana daha iyi organize ederler umarım.

cool113
14 Ekim 2015, 21:52
neden bu kadar şaşırıyorsunuz veya kızıyorsunuz anlamıyorum. parayı basınca ne satılmadıki ülkemizde...

asksarabi
16 Ekim 2015, 12:52
Hayır yani mevcut fuari satın almaktansa kendileri de bir fuar baslatsa ne degisecek ki? Bu fuarlarda bir marka degeri yok ki. En fazla onumuzdeki yil icin on onay alinmis katilimcilara hizli ulasmis olur ki sektorde kimin kim oldugu zaten belli. Buyuk olasilikla onceki organizasyon firmasi zarar etti, satip kurtulmak istedi. Bu firma da baska fuarlardan cok para kazandigi icin bunu absorbe edecek kapasitede. Buyume potansiyelini goz onunde bulundurarak az bucuk bir paraya almistir.

DKN
16 Ekim 2015, 13:08
mekanları düzenleseler artık. merdiven inip çıkmak sıkıntı veriyor, ben ekipmanları ve boş lastikleri kapıdan girer girmez değilde üst katta falan görmek isterdim. dışarıda çadır içerisinde ki chopper cruiserlarıda içeri alsalar çoğunun oradan haberi olmuyo genelde vs. vs. birsürü şey

Gorkem.IX
24 Aralık 2015, 18:22
bu sene gidicem hayırlısıyla inşallah. mesaj da bulunsun takipte kalalım :)

Thermosifon
24 Aralık 2015, 18:46
Alaman çikolatası ve mankenleri de olur fuarda işte tam size göre daha ne istiyorsunuz oğlum :) Konuk olarak da bu sene ŞAHİN K varmış Almanya dan hatta :queen: