PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egsoz

Raptor_SS
07 Haziran 2006, 00:56
Arakadaşlar motorun Eksozunu değiştirmek istiyorum ercan motor 350 YTL :farao: fiyat verdi. Bu işi yapacak başka biyer bulamadım bilen varmı?

motodevil
07 Haziran 2006, 01:27
yok en ii yer bence ora

matchmania
08 Haziran 2006, 01:37
bişi soracam ilk önce slm bende ses egzozu istiyorum nereden temin edebilirim ve markasınıda yazarsan sevinirim bu arada motorum regal raptor class digil:)

Raptor_SS
09 Haziran 2006, 02:20
Valla Ercan motorda var başkada biyer bulamadık şimdilik madem sende yaptıracaksın beraber yaptıralım bi arkadaş daha var 3 kişi gidersek indirim yaptırırız en azından ama bizim 2 haftalık bi Akdeniz gezimiz var dönüşte yaptırabiliriz. Benim motor ilk Raptorlardan artık class mı oluyo bilmiyorum bende karıştırıyorum

KALDERA
09 Haziran 2006, 09:06
sevgili arkadaşım alternatif var merak etmeyin..yalnız bursada..yaşar tekbacak.
tam bir egzost manyağı bu kadar olmaz dedirten cinsten yani...ercan ustanın yaptığı egzost çok pahalı ve motorda estetik durmuyor.bu manyak egzostun üzerine kabartma şeklinde yazı dahi yazıyor.gezinize çıkınca bir görüşün tanışın derim.mükemmel iş yapıyor.ben kefilim
ilgilenirsen adres telefon msn her türlü bilgi mevcut...bende kesin buna yaptıracam ama bir türlü zaman bulamıyom.bir hafta da anca yaparım diyor.üç gün kromnikelde ve bakır işçiliği var diyor.istediği sesi almak için

Raptor_SS
10 Haziran 2006, 01:52
Kaldera abicim burda da imdadıma yetiştin kesin uğrarım ben ona bursayı da iyi bilirim adres tel filan atarsan giderken uğrar siparişi veririm dönüştede taktırırız. süper olur valla :queen: