PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basit Bir Scooter Tavsiyesi Lütfen

atacanm99
01 Ekim 2015, 23:14
Selamlar arkadaşlar,
Daha öncede konu açmıştım fakat çok çeşit scooter tavsiyesi bulunduğu için tekrar konu açma ihtiyacı duydum.
Arkadaşlar ilk öncelikli amacım yazlıkta bisikletten sıkıldığım için almak motoru. Kesinlikle scooter alacağım. Günde en fazla yapacağım kilometre 20-30 dur fazlası yoktur. Oda evden mekana mekandan eve arada bi turlarım. Çok fazla yakmaması tercihimdir. İlk motorum olduğu için ikinci el almayı düşünüyorum izmirliyim ve izmirden almak istiyorum. Belllki kışın izmire getiririm oda evden okula evden agoraya eve daha fazlası değildir. aşağıya istek ve arzularımı yazayım ona göre cevap verirseniz acaip makbule geçer şimdiden teşekkürler

Marka : farketmez ama parçası ucuz birazda bilindik bi marka olursa iyi olur (mondial ve kuba beğenmiyorum)
CC: 125 hem yaştan dolayı hemde hızda gözüm yok bisikletten hızlı arabadan yavaş mantığındayım
yakıt : ortalama 5 LT oluyo sanırım fazla yakmaması önemli benim için :)
tarz : scooter
bütçe : 3500-4000 TL civarı. 4000 TL ye güzel bi ikinci el veya sıfırda önerebilirsiniz

DİPNOT : arkadaşlar boyum 1.84 ve biraz ağırım 115 kiloyum şu an. Yaza kadar 20-25 kilo vermeyi planlıyorum. Hani olurda veremezsem diye ağırlığımı bazende arkama aldığım arkadaşımı taşıyabilecek birşeyde yazarsanız sevinirim

konumu okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederim :)