PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orta sınıf enduroda son aşama. Lütfen yardım arkadaşlar.

dadaş orhan
17 Eylül 2015, 22:32
Selam arkadaşlar ben bir yıldır nıyetlendiğim orta sınıf enduroda karar aşamasındayım. Aklımda tenere 660 r veya 2000 model f650gs var.Elimdeki motorla takasla uzerine biraz koyup BMW de nıyetim var. İstediğim yüksek ve geniş görkemli olmasıdır. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.

avici
17 Eylül 2015, 22:38
Mondial RX3i EVO' da düşünülebilir.

F54
17 Eylül 2015, 22:57
Transalp te düşünülebilir safkan endoru piyasa da güzel transalp ler var

jook
17 Eylül 2015, 23:17
TA seçim olarak güzel ama arkadaş için görünüş önemli anladığım kadarıyla,2000 model bmw ha? olabilir aslında malzeme kalitesi açısından bence dünyanın bir numaralı motosikletidir,öte yandan ağırlıklı olarak asfaltta gidilicekse eğer,inanın tenerenin hiç bi anlamı yok,tipi harika serseri bi motordur şekil şemal olarak aman allahım dedirtiyo bana

metinkilic
17 Eylül 2015, 23:31
İki motorda yüksek, geniş ve görkemli. İkisi de kendisini kanıtlamış motorlar. Fiyat ve bulunduğunuz yer bakım bileşenlerini dikkate alarak seçiminizi yapın bence. Veya hangisine ısındıysanız ve yüreğiniz istiyorsa onu alın. Aldıktan sonra içinize sinmeyen bir motor almış olmak büyük pişmanlık getirir, adamı motordan soğutur.

dadaş orhan
17 Eylül 2015, 23:35
Teşekkürler arkadaslar motorların eskı model olması beni zarara uğratırmı?

polemos
17 Eylül 2015, 23:57
BMW diyorum ama 2008 sonrası almak daha makbul sanırım.

beko12345
18 Eylül 2015, 00:14
Geniş ve görkemli diyorsan eski kasa Dl 650 V-strom derim.

110 kilo biri olarak altımda nadir sırıtmayan motordur.

R1200 üde test ettim, vstrom ondan bile daha heybetli kesinlikle.

Tabiki bu dediklerim heybeti , hacmi ile ilgili.

Başka isteklerniz,beklentileriniz varsa onlarıda göz önünde bulundurup başka modellerede bakın derim.

Sırf heybetli diye içinize sinmeyen motosiklet almayın.

dadaş orhan
18 Eylül 2015, 15:58
O zaman vistroma bakalım şuan biraz karamsar kaldık yine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Geniş ve görkemli diyorsan eski kasa Dl 650 V-strom derim.

110 kilo biri olarak altımda nadir sırıtmayan motordur.

R1200 üde test ettim, vstrom ondan bile daha heybetli kesinlikle.

Tabiki bu dediklerim heybeti , hacmi ile ilgili.

Başka isteklerniz,beklentileriniz varsa onlarıda göz önünde bulundurup başka modellerede bakın derim.

Sırf heybetli diye içinize sinmeyen motosiklet almayın.

Yinede tavsiyelerinizi bekleriz.