PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fazla artcı kaskı olan ? (İstanbul)

Ali1903
10 Eylül 2015, 23:51
Yarın motosiklete bakım yaptırıp kız arkadaşımı okulundan alacağımda, malesefki elimde kask yok, artcı kaskımı arkadaşıma vermiştim oda tatilde. İstanbul avrupada fazla artcı kaskı olan benimle iletişime geçebilirmi acaba boşu boşuna ceza yiyip tehlike yaratmayalım

avici
10 Eylül 2015, 23:57
Kimse kusuruma bakmasın ama birde bu kask dilencileri türedi. Kardeşim altında var cbr 125r az değil 9 bin liralık motor, yani gelipte burda 0.5 uç ister gibi "fazla kaskı olan varmı?" ne demek? Burda bir kişiye yardım edildi kask konusunda, ama o arkadaşın hakkaten ihtiyacı vardı belli oluyordu. Bu son türeyenler bildiğin dilenciler.

seta34
10 Eylül 2015, 23:59
Kimse kusuruma bakmasın ama birde bu kask dilencileri türedi. Kardeşim altında var cbr 125r az değil 9 bin liralık motor, yani gelipte burda 0.5 uç ister gibi "fazla kaskı olan varmı?" ne demek?

+1 (on karakter)

Ali1903
10 Eylül 2015, 23:59
Kimse kusuruma bakmasın ama birde bu kask dilencileri türedi. Kardeşim altında var cbr 125r az değil 9 bin liralık motor, yani gelipte burda 0.5 uç ister gibi "fazla kaskı olan varmı?" ne demek? Burda bir kişiye yardım edildi kask konusunda, ama o arkadaşın hakkaten ihtiyacı vardı belli oluyordu. Bu son türeyenler bildiğin dilenciler.

Dilenmek değil, kask benim olsun demiyorum 1 günlük işim var. Yardım istemek kötü birşey mi ?

islambey
11 Eylül 2015, 09:20
Kask Bence Diş Fırçası,Tırnak Makası Gibi Kişinin Sadece Kendisinin Kullandığı Bir Eşya Olaması Lazım.
Başka Birinin bitli,kepekli ve kirli saçlarında kullandığı kaskı alıpta takmak(1 gün için dahi olsa) bence abes

c4gin
11 Eylül 2015, 10:23
ya arakdaşlar adam sadece artçı için "1" günlüğüne kask verebilicek olan var mı demiş, maksadı kasksız binmemek, yok şöyledir yok böyledir ki kendi artcı kaskı da zaten varmış arkadaşına vermiş.

valla bu forumda ne bu negatiflik anlamadım...

@Ali1903 Çorluda olsan artcı kaskımı verirdim ben

shruikan
11 Eylül 2015, 10:26
Kask ödünç verilir mi ya? Toplu taşımayı kullansın.