PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akrapovic?

pofidik
10 Eylül 2015, 20:51
Arkadaşlar selamlar. Benim sorum akrapovicin bi belgesi olduğunu ve o belgeyi gösterirsek ceza yemediğimizi duydum birkaç yerden, doğruluğu nedir? Bu cidden böyle mi?

ZamboKage
10 Eylül 2015, 21:23
Bildiğim kadarı ile Akrapovič ' in belgesinde TÜV onaylı yazdığı için sanırsam trafik polislerine gösterince ceza yazmıyorlar diye biliyorum.

pofidik
10 Eylül 2015, 21:30
Hep hayalimde akrapovic egzozlu bi motosiklet vardı, fakat cezalardan cayıyordum, sonra böyle bişey duydum, çok mutlu oldum, o yüzden sormak istedim

dyavol-77
10 Eylül 2015, 21:42
Arkadaşlar selamlar. Benim sorum akrapovicin bi belgesi olduğunu ve o belgeyi gösterirsek ceza yemediğimizi duydum birkaç yerden, doğruluğu nedir? Bu cidden böyle mi?
Benim Hornet 600'ün üzerindeki Arrow eksoz'da - uç kısmında Tüv belge nosu lazer yazıyla yazılı-ama cahil polisimize bir işe yarar mı bilinmez-en iyisi çevirmelerde tüymek-tabii altınızda 4 silindir varsa....:mrgreen:

berksus
10 Eylül 2015, 22:17
Evet bir belge veriyorlar ama polis kabul ediyor mu bilmiyorum. Cevirmelerine ragmen egzozumu sormadilar.

Levent
10 Eylül 2015, 23:01
Akrapovicin bazı modelleri cadde onaylı. Zaten o modeller de böğüren modeller değiller, tabi ki susturucusu ile kullanıldığı sürece..

Bosix
10 Eylül 2015, 23:02
Ruhsat a islet keyfini sur

pofidik
10 Eylül 2015, 23:30
Ruhsat a islet keyfini sur

O iş nasıl oluyor, anlatabilir misiniz biraz?

BatuhanK
11 Eylül 2015, 00:26
Orj. egzozlarla ceza yiyen adamlar var bu ülkede.
Bizde ses sınırlaması sanırım ruhsatta yazıyor, emin değilim. Ceza yazmak isterlerse desibel ölçümü falan istiyorum dersiniz, polis muhtemelen dinlemez de işte... Susturucu olmadığı zaman her türlü yazarlar zaten