PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zincir ? grade 100 ?

yasin.
10 Eylül 2015, 19:52
merhaba arkadaslar abusa gidip 450 tl vermek zoruma gidiyo bende biraz arastırma yaptım bir cok kişi grade 100 tersane zinciri öneriyor yale marka da kilit öneriyorlar siz bu konuda neler düsünüyorsunuz ve istanbul avrupa yakasından nerden temin edebilirim iyi forumlar:cat:

ataykaan
10 Eylül 2015, 21:28
tersane zinciri buz spreyi ile kırılabiliyormuş araştırın bence.

yasin.
11 Eylül 2015, 20:10
siz ne öneriyorsunuz peki

eek
11 Eylül 2015, 20:35
Tersane zinciri bende de var ama yakın zamanda bu işlerle uğraşan bir arkadaş bu zincirlerin kesilmeye karşı dayanıklı olmadığını söyledi ve deneyerek gösterdi :) Bu nedenle fiyatına göre Onguard Beast 8016L modeline bakabilirsiniz 300TL gibi bşr fiyatı var sağlam gözüküyor.

ataykaan
11 Eylül 2015, 21:55
sizinde bahsettiğiniz abus en iyisi ama eur uçtu fiyatları oldukça yüksek. Ben Artago / Urban Security 170 Cm Kement Zincir kullanıyorum. asma kilit olarakta Artago / Urban Security 98K kullanabilirsiniz.ben başka bir marka almıştım, biraz daha kaliteli unuuttum markasını şimdi buz spreyine falan dayanıklı .ortanın üzerinde bir güvenlik sağlayabilir.ama hırsız kafaya taktıysa ne kullanırsan kullan fayda yok.

yasin.
26 Eylül 2015, 12:07
araştırıcam bunları tesekkur ederim kışta geliyo masraflar cogaldı :D bide alarm taktırmak faydalımı onerdiginiz bi alarm varmı

ataykaan
29 Eylül 2015, 20:30
araştırıcam bunları tesekkur ederim kışta geliyo masraflar cogaldı :D bide alarm taktırmak faydalımı onerdiginiz bi alarm varmı

bence en iyisi ARTAGO ALARM DİSK KİLİDİ 32S biraz pahalı ama ömürlük kullanırsın.