PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sifir Kask Sorunu

Germ
10 Eylül 2015, 00:35
Merhabalar bugun siparis ettigim Mt Evo Revenge modeli kask geldi Medium olarak aldim kafa olcum tam ama bugun taktim 2 saat icinde cikarip taktim sakak kemiklerimde felaket bi agri yapti kask ebati yanlismi yoksa acarmi?

hasansonmez
10 Eylül 2015, 00:38
Yanakları biraz sıkacak zaten bir zaman sonra bollaşıyor sıkıntı olmaz.

Levent
10 Eylül 2015, 00:39
Padler bir ihtimal lackalasabilir, fakat sıkılığını kaybedeceğini sanmam, sonuçta deri ayakkabı değil ki bolarsın..

Gkhan
10 Eylül 2015, 00:43
Şakaklarına o kadar baskı yapıyorsa bir beden büyüğü ile değiştirmeni öneririm. Çok aman aman rahatlatmaz ama baskı azalır.

seta34
10 Eylül 2015, 00:52
Şakaklardan kesinlikle acmazmış kask. Bizzat agv bayisine sormustum

sey_47
10 Eylül 2015, 00:53
Eğer kemikte ağrı yapıyorsa beden yanlıştır muhtemelen. Mt nin kalıbı küçük heralde ya, ls2 de L kullanırken MT de L çok sıkıyordu, XL almıştım.
Bir an önce yapabiliyorsan değiştirmeni öneririm.

Ertugyigit
10 Eylül 2015, 00:54
Mt revengelerde bir beden büyük almakta fayda var çünkü uzunlamasına ve dar bir kask modeli kendisi. Ben de small giyiyodun mt Revenge medium olıyor

Germ
10 Eylül 2015, 01:25
ya simdi ben bunu aldim denedim de bi sikinti olur diye etiketi falan sokup beklettim simdi ben bu nu alip eski haline getirsem degisim yaparlarmi ki 😯
yani dediklerinize gore kask bana kucuk sakaktan acmaz mantikli yani

A.Türker
10 Eylül 2015, 01:27
benim mt revenge XL. kafa bedenim normalde m-l arası ama en başta bu bile çok sıkmıştı kalıplar küçük.

Sj's
10 Eylül 2015, 01:39
Degistir dostum kaski. Senin kafana gore degil belli ki. Benim de uzun zamandir en begendigim tek kask AGV AX-8di. Kafama takinca olmadi. Oturup agladim, ama almadim o kaski.

Germ
10 Eylül 2015, 02:28
Degistir dostum kaski. Senin kafana gore degil belli ki. l Benim de uzun zamandir en begendigim tek kask AGV AX-8di. Kafama takinca olmadi. Oturup agladim, ama almadim o kaski.

Ya degistiricemde isin kotu tarafi o vizorun ustunde uyari yazisi varya onu soktum vizoru temizleyip yaptim ama tabi birebir orjinal durmadi onu problem ederlermi acaba

mozgur
10 Eylül 2015, 09:17
Ya degistiricemde isin kotu tarafi o vizorun ustunde uyari yazisi varya onu soktum vizoru temizleyip yaptim ama tabi birebir orjinal durmadi onu problem ederlermi acaba

Yazıyla mazıyla gönder aynen geriye. Birşey olmaz. Ara anlat durumu biran önce böyle böyle diye.

LynXMaSTeR
10 Eylül 2015, 09:26
bazı kasklarda aynı kalıpları kullanıyolar, mesela s ve m için bi kalıp l ve xl için bi kalıp, o yüzden farklı bir kasktaki m beden ile aldığınız kasktaki m beden aynı olmayabilir.

EnesBeyter
10 Eylül 2015, 09:28
Ağrı yapıyosa değiştir çaresi yok
Aynı marka aynı beden kaskın başka çene açılır modelini almıştım uzun yolda kullanamıyorum yanlardan fazla sıkıyordu

vader
10 Eylül 2015, 12:25
Motosiklet ekipmanlarını (eğer imkanlar dahilinde ise) mutlaka deneyerek almanızı öneririm.

İnternetten sipariş vererek ekipman almak, riskli diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

EnesBeyter
10 Eylül 2015, 12:34
Motosiklet ekipmanlarını (eğer imkanlar dahilinde ise) mutlaka deneyerek almanızı öneririm.

Saygılarımla.

Netten ekipman riskli ama bu riski sıfıra indiren satıcılar yok değil.
Sahibinden'den mont almıştım, ufak gelince satıcı kargo ücretini kendisi karşılayarak değiştirmişti
Ayrıca ben aldım 210tl'ye, oturduğum yerde 260-300ü buluyo aynısı:)

pikatel34
10 Eylül 2015, 13:16
ayni sorun bende de var dukkandan kafama gore olcup aldim.ilk gunler kisa mesafelerde kullandim gayet guzel ama 1 saatten sonra resmen kafama tecavuz ediyor,dayanilmaz bi agri basliyor.ilk takinca gayet rahat guzel kask ama iste 1 saat sonra basliyor sıkıntı.kaskin modeli de nolan n64.aldigim yere soyledim değiştiremem dedi hakli olarak.acar ileride dedi ama sanmiyorum

Germ
10 Eylül 2015, 14:17

Saygılarımla.

yok ben zaten kaskin blade modeli baska biyerde denedim sora gidip revenge modelini verdim. ilk taktiginda bisey anlamiyoaun ki zaten bi kac saat sora kafada kalinca hissediyosun cok sikintili is ya😧

vsvr
10 Eylül 2015, 14:37
N11 den ayni modeli almistim. Bulut motoru sanırım. Normalde L kullaniyorum diye L aldim, ancak küçük geldi. Sorunsuz bir sekilde XL ile değiştirdiler. Vizor icin sorun cikarirlarsa, sizin etiketini cikardiginiz vizoru eger uygun oluyorsa, size yollayacaklari kaska takmalarını rica edebilirsiniz.
Güzel bir kask. Gule gule kullananın.