PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tulum günlük olarak kullanılabilir mi

erentalay
09 Eylül 2015, 20:48
merhaba arkadaşlar ekipman toparlıyorum hepsini ayrı ayrı alacağıma tulum alsam da iyi olur gibi geldi daha da güvenli duruyor açıkçası işe okula veya herhangi bir yere gşderken çantada falan taşınabilir mi acaba

Vecihi.H
09 Eylül 2015, 20:51
Deli muamelesi görürsün. :)

kahveisteyen
09 Eylül 2015, 20:57
Bayağı geniş bir topcase'e sığabilir ama supersportta topcase saçmalık, başka motor tipinde tulum saçmalık. Tulumlar ucuz da değildir, kaliteli bir mont ve pantolondan daha pahalıdır. Bence mont ve korumalı bir kot pantolon daha uygun bir seçenek.

erentalay
09 Eylül 2015, 21:01
belki ama kafam güvenlik açısından rahat olur :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Bayağı geniş bir topcase'e sığabilir ama supersportta topcase saçmalık, başka motor tipinde tulum saçmalık. Tulumlar ucuz da değildir, kaliteli bir mont ve pantolondan daha pahalıdır. Bence mont ve korumalı bir kot pantolon daha uygun bir seçenek.

teşekkür ederim

Karalı
09 Eylül 2015, 21:11
İki parça deri tulumlar var kullanabilirsin.

dyavol-77
09 Eylül 2015, 21:13
merhaba arkadaşlar ekipman toparlıyorum hepsini ayrı ayrı alacağıma tulum alsam da iyi olur gibi geldi daha da güvenli duruyor açıkçası işe okula veya herhangi bir yere gşderken çantada falan taşınabilir mi acaba

Ben de Dainese Flanker k parça deri tulum ve 2.para Hein-Gericke var...Yazın giyemezsin pişirir-kışın üşütür, ayrıca tek parça deri tulumu hiç bir topcase almaz/sığmaz...Tek parça Tulum'u giymen minimum 20dakika sürer.....Tecrübelen sabittir....

shruikan
09 Eylül 2015, 21:23
Tamam, ekipman önemli. Bütçe elverdiğince en iyisine giyinmek lazım da; 600'lük ss makinadan aşağısına tulum giymek, astronot giyisisi ile trambolinde zıplamak gibi bi şey.

saidsaglam
09 Eylül 2015, 21:27
Tulum oldukça kullanışsız. Oturup kalkamassın , gezemessin . Tulum kullanan biri için motor ulaşım - gezi aracı değildir. Ya yarışıyordur ya da aea dır :D

YouSuffer
10 Eylül 2015, 10:46
bi tech 90 saglam kot ve deri mont ile tulum kadar olmasada korursun kendini millette tip tip bakmaz