PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayramda İstanbuldan Samsuna güzergah tavsiyesi lazım^^

Interstellar
09 Eylül 2015, 17:34
Arefe günü öğleden sonra çıkacağım yola. nerelerden gideyim diye bakındım ama oluşturamadım kafamda. otoban çevreyollarından ziyade şöyle gezilesi görülesi yerlerden, yeşilliği olan, durduğumda iki rahat nefes alabileceğim yerler nereler olabilir?? tavsiyeler parça parçada olabilir: işte şuraya kadar şuradan git vs. gibisinden

Şuayyip
09 Eylül 2015, 23:32
Öyle bir seçenek yok malesef yol bitmiycek zaten sikilacaksin bas gaza direk git

Evoque
10 Eylül 2015, 00:22
Hocam gezip gorulecek yerler uzerine kurma bence rotani. Birkac hafta once yillik iznim icin memlekete gittim. Hepi topu 600 km yol ne olacak ki, 90-100 giderim diyordum. Oyle olmuyormus. Motosikletli oldugumdan normalden fazla mola vermem gerektigini hissettim. Bu da epey vakit kaybettirdi. Gunu yariladiktan sonra bir an icin yol bitmeyiverecekmis gibi geldi. Bunun gaziyla yolunu buldukca 140-150 yapistirdim gittim. Surekli muzik dinlememe ragmen hakikaten bir zaman sonra sikici oluyor.

Interstellar
10 Eylül 2015, 08:54
hmmm. o kadar mı sorun olur 750 km? olmadı çok sıkılırsam gece bir yerde konaklarım ertesi gün devam ederim. Bunuda dikkate alabilirsiniz

seta34
10 Eylül 2015, 08:58
O aralar yollar yoğun olur hocam, dikkat edin.
İl siniri gozuktugu gibi yavaslayin radarlar tam o sinirlarin ilersindedir bilginiz olsun :)

Interstellar
10 Eylül 2015, 11:33
hocam radar önden ölçmüyor mu:)