PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğitim, Eğitim, Eğitim.. Tamam ama nerede?

Emreerol
08 Eylül 2015, 17:20
Merhaba arkadaşlar,

EĞitim almak istiyorum. Ancak şöyle bir durum var;

Haftaiçi çalışıyorum. Haftasonları Honda, Yamaha, Gis akademi hep ama hep dolular. Bir türlü temel eğitim için randevu alamadım. Geçen Kadıköy Supermoto'ya gittim KTM'lere bakmak için. Eğitimlerimiz yeni başladı, bizim eğitimlerimize gelin dediler. Salı pazarının orada veriliyormuş. 3 saati 375 TL.

Sizce bu çok yüksek bir mebla değil mi 3 saat için?

Ne yapmak gerek? Nereden eğitim almalı?

YouSuffer
08 Eylül 2015, 17:35
çok yuksek, gis akademi ile konusun haftasonu boş bi zamanda ayarlayın çok yardımcı oluyorlar

tubejh
08 Eylül 2015, 17:39
Honda ve gis daha uygun 350 TL saat 9 başlayıp saat 17.00 Hakimiyet dersi alıyorsun. Honda'da 2 gün oluyor eğitim ( tam bilmiyorum ) Gis akademi de Hakimiyeti 1 ay önceden almalısın yoksa yer bulamazsın.

Emreerol
08 Eylül 2015, 17:42
Honda ve gis daha uygun 350 TL saat 9 başlayıp saat 17.00 Hakimiyet dersi alıyorsun. Honda'da 2 gün oluyor eğitim ( tam bilmiyorum ) Gis akademi de Hakimiyeti 1 ay önceden almalısın yoksa yer bulamazsın.

Honda maalesef uymuyor. Sadece Pazartesi Salı günleri eğitimleri görünüyor, onlar bile dolu.

@YouSuffer teşekkürler. Şimdi Gis'den Selçuk bey ile görüştüm. Şuan eğitim sorumlusunun olmadığını, onların beni arayacaklarını söylediler bakalım.. Daha önce de Gis'e defalarca mail attım eğitim için dönen olmadı bile.

yeknet
08 Eylül 2015, 18:23
vespaacademy sordunuz mu? Ctesi Pazar 2 full gün adam gibi eğitim.

natila
08 Eylül 2015, 18:27
Arkadaşım madem motosiklet sevdalısısın yıllık iznini eğitimde hafta içinde harcayacaksın

EMRE ÇITIR
08 Eylül 2015, 19:12
Yarın gis akademide hakimiyet eğitimim var. 10 gün önce aldım randevusunu. Ben sorduğumda 9 ve 12 eylül var hangisini istersiniz diye sormuştu serap hanım. Siz arayın sorun hafta sonu olması lazım. 1 ay bekleyeceğinizi sanmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Yarın gis akademide hakimiyet eğitimim var. 10 gün önce aldım randevusunu. Ben sorduğumda 9 ve 12 eylül var hangisini istersiniz diye sormuştu serap hanım. Siz arayın sorun hafta sonu olması lazım. 1 ay bekleyeceğinizi sanmıyorum.

Pardon temel eğitim yazmışsınız.

tyrung
08 Eylül 2015, 20:45
Honda 'nın bir sonraki ayı yayınlama tarihi hep aynıdır.. Ama hatırlayamıyorum. Son cumanın öğlen 2 'si gibi falandı sanırım.

En temizi aşağıdaki hanımefendiye derdinizi anlatın size kayıt açılış tarih ve saati verir. Sizde bomboş tablodan istediğiniz günü seçebilirsiniz. Ben iki defa haftasonuna gittim.

Honda Türkiye A.Ş.
Motosiklet Eğitim Merkezi
Harumi Muraoka (Ms.)
Tel : 0262-648-8700
Direkt : 0262-648-8776
E-mail : harumi.muraoka@honda-eu.com

Emreerol
09 Eylül 2015, 11:25
Honda 'nın bir sonraki ayı yayınlama tarihi hep aynıdır.. Ama hatırlayamıyorum. Son cumanın öğlen 2 'si gibi falandı sanırım.

En temizi aşağıdaki hanımefendiye derdinizi anlatın size kayıt açılış tarih ve saati verir. Sizde bomboş tablodan istediğiniz günü seçebilirsiniz. Ben iki defa haftasonuna gittim.

Honda Türkiye A.Ş.
Motosiklet Eğitim Merkezi
Harumi Muraoka (Ms.)
Tel : 0262-648-8700
Direkt : 0262-648-8776
E-mail : harumi.muraoka@honda-eu.com

Teşekkürler, bayan ile görüştüm. Eylül'ün 15'inde Ekim takviminin yayınlandığını, o gün başvurmam gerektiğini belirtti.

Ne komik ki herkes eğitim alınmalı derken İstanbul gibi bir yerde bile kolay kolay 1 aydan öncesi için eğitim alınamıyor.

Bosix
09 Eylül 2015, 11:47
KTM egıtımı 3 saat 375 TL mı OHAAAAA
500 TL honda 2 gun yemek dahıl toplam 12 saat motora bınıyorsunuz.
ayıptır be