PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekipmanları aldım sonunda (RESİMLİ)

avici
07 Eylül 2015, 20:46
KASK: MT revenge, sharp 5 yıldız + snell,doc testinden geçmiş. 255 TL

http://playwellbikers.co.uk/images/products/mt-revenge-motorcycle-helmet-matt-black.jpg

DİZLİK: Scoyco 65 TL

http://images.hepsiburada.net/assets/OA/500/OA_3335829.jpg

ELDİVEN: Scoyco mevsimlik eldiven 59 TL

http://cdn1.n11.com.tr/a1/450/15/02/23/52/85/06/67/37/79/21/63/94/06170215371823429868.png

MONT: DAİNESE KİRİSHİMA 1050 TL

http://alisveris.otopratik.net/image/cache/sellers/4/IMG_0914-1000x1000.JPG

BOT: ÜZERİNDE REGAL RAPTOR YAZAN 80 TLLİK ŞUNA BENZER BİR DERİ BOT

http://www.modatrendler.com/wp-content/uploads/harley-davidson-erkek-deri-bot.jpg

Arkadaşlar nasıl sizce? yorumlarınızı bekliyorum.

Motor: sl200 bu arada.

essegesse
07 Eylül 2015, 20:49
Yeterli bence.

dental_land
07 Eylül 2015, 20:54
Eldiven daha korumalı olabilirdi hatta bilek kısmı uzun .
Dizlik yerine pantolon olabilirdi .
Botlar yanlış seçim , bağcıklı bot motorsiklet sürücüsü için çok büyük tehlike . Bağlamayı unutabilirsin, rüzgardan çözülebilir , bağcık kancalardan kurtulabilir . Ayrıca tabanının dişli olması hareketlerini engelleyebilir.Tavsiyem iade et ve bağcıksız bir model beğen.
Kask testleri geçmiş güzel bir kask , kullandıkça kalitesi belli olacaktır .
Montun çok iyi hatta keşke diğer aksesuarlarında mont kalitesinde olsa .
Hayırlı olsun güvenli sürüşler .

Nevada
07 Eylül 2015, 20:54
Hayırlı olsun dostum, koruyucu ekipman gerçekten önemli. Benimde dizlik ve eldiven eksiğim var, yavaş yavaş tamamlıyorum. Almış olduğun dizlik motosikletin grenajında çizik oluşturuyor mu? CBR 125 ' im var depoyu diz ile kavradığımdan çizmesinden korkuyorum.

GB79
07 Eylül 2015, 21:05
Mont dışındaki ekipmanlar yetersiz gibi duruyor

Pangea
07 Eylül 2015, 21:13
Kaskı o kadar bilmiyorum o yüzden yorum yapamam ,mont güzel ancak diğer ekipmanlar var mı var demek için olmuş.

beko12345
07 Eylül 2015, 21:22
Lütfen beni yanlış anlama.

Fakat o eldiven bulabileceğin en kötü eldiven. Ayrıca benimde ilk eldivenimdir kendisi. İlk fırsatta değiştirmiştim. Sürtünmeye karşı dayanıklı olacağını hiç ama hiç sanmıyorum. İnsanlar ebaydan 10-15 tl ye getirtiyor o eldiveni. Sen düşün.

O dizlik te tırt. Kesinlikle motosiklet pantalonu almalısın. İş sadece çarpma ile bitmiyor , sürüklenme başlayınca sadece dizlik senin derini korumaz. Tüm bacağın soyulabilir. Bu yüzden sürtünmeye dayanıklı motosiklet pantalonu şart.

O bot ofsayt.

Motosiklet botu sadece sert olmasından ibaret değildir.

Kaval kemiğinde koruma vardır motosiklet botlarının. Yan taraflarında koruma vardır. Üst kısmı vites için serttir.Arka kısmında koruma vardır.

Yani normal bot alınca motosiklet botu almış olmuyorsunuz malesef. Yapılan büyük bir yanlıştır bu.

O montu aldığınıza göre maddi açıdan çok sıkıntınız yok.

Bu yüzden mont ve bir ihtimal kask harici diğer ekipmanlarınız berbat açıkçası.

Eğer tüm bütçeniz buysa niye tüm bütçenizi monta yatırdınız ?

avici
07 Eylül 2015, 21:23
Hayırlı olsun dostum, koruyucu ekipman gerçekten önemli. Benimde dizlik ve eldiven eksiğim var, yavaş yavaş tamamlıyorum. Almış olduğun dizlik motosikletin grenajında çizik oluşturuyor mu? CBR 125 ' im var depoyu diz ile kavradığımdan çizmesinden korkuyorum.

Oluşturuyormuş ancak tam depoya gelen kısıma mouse pad kesip yapıştırıcam.

Yeterli bence.

Teşekkürler.

Eldiven daha korumalı olabilirdi hatta bilek kısmı uzun .
Dizlik yerine pantolon olabilirdi .
Botlar yanlış seçim , bağcıklı bot motorsiklet sürücüsü için çok büyük tehlike . Bağlamayı unutabilirsin, rüzgardan çözülebilir , bağcık kancalardan kurtulabilir . Ayrıca tabanının dişli olması hareketlerini engelleyebilir.Tavsiyem iade et ve bağcıksız bir model beğen.
Kask testleri geçmiş güzel bir kask , kullandıkça kalitesi belli olacaktır .
Montun çok iyi hatta keşke diğer aksesuarlarında mont kalitesinde olsa .
Hayırlı olsun güvenli sürüşler .

Teşekkürler, bot konusunda gerçekten haklısınız hiç aklıma gelmemişti böyle bişey olacağı yarın değiştiricem.

Mont dışındaki ekipmanlar yetersiz gibi duruyor

Kaskı o kadar bilmiyorum o yüzden yorum yapamam ,mont güzel ancak diğer ekipmanlar var mı var demek için olmuş.

Monta ve kaska önem vermek istedim, bence kaska fiyatı yüzünden direk kötü damgasını vurdunuz gibi. Ama kullanan tek bir kişiden bile kötü yorum okumadım. Ayrıca youtube da adam balyozla vuruyor bu kaska defalarca ve kıramıyor. Dizlik ve eldiven konusunda haklı olabilirsiniz. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

eroceto
07 Eylül 2015, 21:32
Bot konusunda arkadaşlara katılıyorum..
Hocam dizlik nasıl? Sizce güvenli mi?

avici
07 Eylül 2015, 21:33
Lütfen beni yanlış anlama.

Fakat o eldiven bulabileceğin en kötü eldiven. Ayrıca benimde ilk eldivenimdir kendisi. İlk fırsatta değiştirmiştim. Sürtünmeye karşı dayanıklı olacağını hiç ama hiç sanmıyorum. İnsanlar ebaydan 10-15 tl ye getirtiyor o eldiveni. Sen düşün.

O dizlik te tırt. Kesinlikle motosiklet pantalonu almalısın. İş sadece çarpma ile bitmiyor , sürüklenme başlayınca sadece dizlik senin derini korumaz. Tüm bacağın soyulabilir. Bu yüzden sürtünmeye dayanıklı motosiklet pantalonu şart.

O bot ofsayt.

Motosiklet botu sadece sert olmasından ibaret değildir.

Kaval kemiğinde koruma vardır motosiklet botlarının. Yan taraflarında koruma vardır. Üst kısmı vites için serttir.Arka kısmında koruma vardır.

Yani normal bot alınca motosiklet botu almış olmuyorsunuz malesef. Yapılan büyük bir yanlıştır bu.

O montu aldığınıza göre maddi açıdan çok sıkıntınız yok.

Bu yüzden mont ve bir ihtimal kask harici diğer ekipmanlarınız berbat açıkçası.

Eğer tüm bütçeniz buysa niye tüm bütçenizi monta yatırdınız ?

Yanlış anlamak ne demek sonuçta tecrübeli insanlardan yorumlar alıyorum.

Açıkcası ilk motorum ve ilk ekipman alışım, maddi yönden belirli bir sınırım olsada bu rakamın üzerine çıkabilirdim ancak pek açılmak istemediğim için bu ürünleri seçtim. Başka mont alıp üstünden kalanı diğer ekipmanlara serpiştirmek daha mantıklı olacaktı galiba. Fakat kask olarak, shark raw yada bunu alacaktım. Shark bulmam imkansız olduğu için bunu aldım. Yani kask bütçeyle alakalı bir durum değil. Kaska 255 verdim vizörüne 105 tl mesela. Bir süre kullanıp değiştirmek gerekecek sanırım eldiven dizliği. Botu yarın geri vereceğim zaten. Yorumunuz için teşekkür ederim.

okan kömür
07 Eylül 2015, 21:35
Eldiveni ben test ettim ellerim yere carptı ve sürttü kaza anında ve hiç yara almadım eldivenler o kadarda dandik değil yani

Darkcity2000
07 Eylül 2015, 21:46
Olmamis hocam dizlik gorunce tuylerum diken diken oluyor..bot ta sadece sekil bir koruma ozelligi goremedim burun semik kaval ? hani kevlar korumalar ? kalcalarin asfalta surunursen kot pantolonunmu koruyacak? kevlar bile muallak..

Sokollu
07 Eylül 2015, 21:53
Seçtiğin ürünler fiyat performans olarak güzel. (mont hariç olan ekipmanlara yorum yapıyorum)

Ben beğendim, inşallah sağlamlığını test etmek zorunda kalmazsınız.

İlk ekipman olarak güzel şeyler zamanla yükseltirsiniz.

Herkes gidip baştan aşağı Alpinestar,Dainese takım ekipman alamıyor malesef.

Prosev montum ls2 kaskım vardı, prosev revit oldu ls2 scorpion, masfallı dizlik yerine de scyoco dizlik kullanıyorum. Sizinkinden biraz daha uzun.

Dediğim gibi zamanla yükseltirsiniz durumunuz el verdikçe

yunusus
07 Eylül 2015, 22:01
sadece monta verdiğin parayla yurtdışı sitelerinden gayet kaliteli mont pantlon eldiven alır artan parayıda bu kaska verdiğin paranın üstüne koyar daha kalitelisini alırdın. bot konusuna hiç girmedim bile. Bağcıkları ortada sallanan motosiklet botu olmaz. Neyse hayırlı olsun demek düşer.

avici
07 Eylül 2015, 22:01
Eldiveni ben test ettim ellerim yere carptı ve sürttü kaza anında ve hiç yara almadım eldivenler o kadarda dandik değil yani

İçimi rahatlattınız gerçekten, teşekkür ederim.

Olmamis hocam dizlik gorunce tuylerum diken diken oluyor..bot ta sadece sekil bir koruma ozelligi goremedim burun semik kaval ? hani kevlar korumalar ? kalcalarin asfalta surunursen kot pantolonunmu koruyacak? kevlar bile muallak..

İçim karardı, totoyu çizdirmek istemem açıkcası.

Seçtiğin ürünler fiyat performans olarak güzel. (mont hariç olan ekipmanlara yorum yapıyorum)

Ben beğendim, inşallah sağlamlığını test etmek zorunda kalmazsınız.

İlk ekipman olarak güzel şeyler zamanla yükseltirsiniz.

Herkes gidip baştan aşağı Alpinestar,Dainese takım ekipman alamıyor malesef.

Prosev montum ls2 kaskım vardı, prosev revit oldu ls2 scorpion, masfallı dizlik yerine de scyoco dizlik kullanıyorum. Sizinkinden biraz daha uzun.

Dediğim gibi zamanla yükseltirsiniz durumunuz el verdikçe

Valla ne diyim Allah razı olsun güzel yorumunuz için, biraz olsun pişmanlığım gitti.

Sokollu
07 Eylül 2015, 22:26
Allah hepimizden razı olsun. Forumdaki deneyimli abilerimiz tabi ki senin için en iyisini istiyorlar ama en azından kask tişört ile gezeriz kafasında olmadığın için tebrikler.

Ben şu dizliği almıştım ama şimdi feyizoğlunda göremiyorum ;

http://image5.sahibinden.com/photos/03/62/63/184036263762.jpg

Diz etrafını çevrelediği için (sağ ve sol yanlarında yumuşak süngerler var ) ve masfallı dizlikler gibi oynamadığından ( cırt cırtları kullanarak takmıyorsun, çorap giyer gibi geçiriyorsun ayağına oynamıyor hiç) ben bu modeli tercih etmiştim. 90 TL idi sanırım bulursanız alın veya değiştirin mutlaka.

Bot konusunda yazılmış zaten.

Kask iyi, eldiveni yazlık kullanabilirsiniz sadece bende de aynısı var. Bilekli ve avuç içi korumalı olan modellerden alın paranız olunca.

Son olarak bi tavsiye 50 -60 TL'ye satılan bellikler var (4riders, prosev gibi markaların) mutlaka bir tane alın. Montunuzun sırt koruması olsa bile belinizi korumak için bunlar gerekli. Beli çok güzel kavradığından sürüş esnasında yorulmuyorsunuz hem.

F54
07 Eylül 2015, 22:42
Bot yaramaz
Gerisi başlangıç için güzel sayılır

avici
07 Eylül 2015, 22:45
Allah hepimizden razı olsun. Forumdaki deneyimli abilerimiz tabi ki senin için en iyisini istiyorlar ama en azından kask tişört ile gezeriz kafasında olmadığın için tebrikler.

Ben şu dizliği almıştım ama şimdi feyizoğlunda göremiyorum ;

http://image5.sahibinden.com/photos/03/62/63/184036263762.jpg

Diz etrafını çevrelediği için (sağ ve sol yanlarında yumuşak süngerler var ) ve masfallı dizlikler gibi oynamadığından ( cırt cırtları kullanarak takmıyorsun, çorap giyer gibi geçiriyorsun ayağına oynamıyor hiç) ben bu modeli tercih etmiştim. 90 TL idi sanırım bulursanız alın veya değiştirin mutlaka.

Bot konusunda yazılmış zaten.

Kask iyi, eldiveni yazlık kullanabilirsiniz sadece bende de aynısı var. Bilekli ve avuç içi korumalı olan modellerden alın paranız olunca.

Son olarak bi tavsiye 50 -60 TL'ye satılan bellikler var (4riders, prosev gibi markaların) mutlaka bir tane alın. Montunuzun sırt koruması olsa bile belinizi korumak için bunlar gerekli. Beli çok güzel kavradığından sürüş esnasında yorulmuyorsunuz hem.

Aldığım mağazada aynısı vardı, mağazanın sahibinin 1000rr'ı vardı ve baya tecrübeli görünüyordu. Geçirmeli dizlikleri kesinlikle tavsiye etmiyorum sürtünme esnasında dizden çok çabuk çıkıyorlar, cırt cırtlılar bu konuda daha iyi dedi bunu alamamı önerdi. Aslında o dizi komple kapatan dizliklerden önerdi ama ben almak istemeyip bu ikisi arasında kalınca bunu al o zaman dedi.

A.Türker
07 Eylül 2015, 22:51
Aldığım mağazada aynısı vardı, mağazanın sahibinin 1000rr'ı vardı ve baya tecrübeli görünüyordu. Geçirmeli dizlikleri kesinlikle tavsiye etmiyorum sürtünme esnasında dizden çok çabuk çıkıyorlar, cırt cırtlılar bu konuda daha iyi dedi bunu alamamı önerdi. Aslında o dizi komple kapatan dizliklerden önerdi ama ben almak istemeyip bu ikisi arasında kalınca bunu al o zaman dedi.

cırtlı dizlik çok rahatsız ediyor.

Sokollu
07 Eylül 2015, 23:07

Hocam şimdi bir şeyi açıklığa kavuşalım ;

Binrr sahibi abinin dediğinin aksine, kaza esnasında dizden kolay çıkanlar masfallı, don lastiği tarzı bir şey ile 3 yerden dize tutturulan otururken bile oynayan dizliklerdir. Düşük hızdaki kazalarda işe yarar ilk darbeyi alır ama plastik olduğundan çatlar veya çıkar gider.

Benim fotoğrafını koyduğum ürün tabi ki korumalı pantolon kadar iş görmez ama ;

Kaza esnasında dizden çıkma ihtimali en düşük dizlik diye düşünüyorum. Pantolonun üstünden veya altından dizinize kadar geçiriyorsunuz çorap gibi ve o cırt cırtları yapıştırınca dizinize cuk oturuyor.

Sizin aldığınız ürün SADECE diz kapağını kapatan arkadan bağlamalı bir dizlik.

Ben dizliksiz kaza yaptığım için bu kadar emin konuşuyorum. Benim dizlikte sadece diz kapağında değil ,dizin altında, üst kısmında, sağ ve solunda da sert sünger var.

Mağaza sahibi neden bu ikisi arasında kaldığınızda bunu önerdi anlamadım . Sizin aldığınız ürün motosiklet için değil de, kaykay,paten sürenlerin taktığı dizlik dirseklik korumaları gibi. Tamam aynı marka ama arada bu kadar az fiyat farkı varken değiştirme şansınız varsa değişin.

karadenizz
07 Eylül 2015, 23:22
Hayırlı olsun üstat.Kazasız belasız eskitmeler..Zamanla daha iyi bir takım dizeceğinize inanıyorum :cat:

Bende ekipman için zamanı olan biriyim.Bunun için yurtdışını inceliyorum.Sizinde fikrinizi almak isterim arkadaşlar..

Eldiven.. 157 TL - LİNK (http://tr.aliexpress.com/item/A-Star-Motorcycle-Moto-Glove-2014-GP-PRO-K-TECH-Motorcycle-Gloves-Alpine-STARS-Motorbike-Leather/32224351572.html)

Dizlik... 112 tl - LİNK (http://tr.aliexpress.com/item/Motorcycle-Protective-kneepad-Newest-Upgrade-Motorcycle-Knee-Protector-Cycling-Guard-Moto-Protective-Kneepad-Gear-Scoyco-K12/32418599755.html?s=p)

Gp pro tabi ki replica ama sağlam duruyor ve yorumlar gayet iyi yapılmış.Satış oranı da fazla...

Dizlik orjinal diye düşünüyorum.

Fiyatlar bana uygun geldi.İstanbul da olamama rağmen bu fiyata eldiven bulamam.Dizliklerde biraz uçuk.. Ne dersiniz sipariş etmeyi düşünüyorum ? tşkederimm

gurkanerkan
08 Eylül 2015, 00:56
İyi günlerde kullanın. Ekipmanlara ayrılan bütçe biraz orantısız gibi geldi bana. Monta ayırdığınız bütçenin bir kısmını kaska ayırmış olsaydınız acaba daha iyi mi olurdu ?

rsinan
08 Eylül 2015, 01:09
Arkadaşlar bir trollük kredim varsa burada kullanmak istiyorum 😅

Bu tarz benim tadında olmuş yorumlar, özde doğru ben de katılıyorum ama içimde kalmasın söyleyeyim dedim :)

A.Volkan
08 Eylül 2015, 10:12
Kardeşim kazasız belasız güle güle kullan ! Kanunen sadece ehliyet ve kask motor kullanmak için yeterli diye biliyorum ! Onun dışındaki ekipmanlar kişilerin tercihine göre değişir ,gönül ister ki koruma ekipmanların en kalitelisini alalım ama olmuyor işte !

CelalOgun
08 Eylül 2015, 10:32
Öncelikle hayırlı olsun. Bot konusunda başımdan geçen bir kazayı anlatmak isterim. Sizin resimdekine benzer sert deriden kalın tabanlı bir bot kullanıyordum. Kaza yaptım, motor ayağımın üzerine düştü ve sağ ayak baş parmağım ve tarak kemiğim kırıldı. Bunun dışında bir yara almadım, bunun nedeninin diğer ekipmanlarım motor için özel üretilmiş korumalı ekipmanlar olması olduğunu düşünüyorum (mont-pantolon-eldiven). Tabi verilmiş sadakamızdan da olabilir.
Sonuç olarak bir kaza anında en zayıf noktan kadar sağlam kalıyorsun ve bu iş için üretilmiş kaliteli ekipmanlar bir şekilde işini yapıyor. Hevesini kırmak istemiyorum lütfen yanlış anlama ama para buldukça ekipman ve eğitime yatırmak oldukça mantıklı.
Kazasız sürüşler.

EldekiDebryj
08 Eylül 2015, 14:17
Güle güle kullan. Kımse deginmemis ama bin liralık mont alip icine sirtlik vs almamak olmuyor malesef sirf goruntu.. tamam mont kaliteli olabilir ama tek başına yeterli degil.
Kask hakkında bir fikrim yok.
Dizlik ,eldiven çok saglam birseye benzemiyor.

avici
08 Eylül 2015, 16:04
Arkadaşlar ekipmanları bugün denedim baya bir. Kask müthiş, 100 kmh'ye kadar denedim hava almıyor, güven veriyor,sağlam duruyor. Eldivenleride burdaki arkadaşların aksine çok çok çok beğendim. Dizlik ise tam bir fiyasko ilk fırsatta değiştiricem. Montu anlatmaya gerek yok.

GB79
08 Eylül 2015, 16:10
Kask müthiş durabilir, rahat da durabilir ama Allah korusun bir kaza anındaki vereceği korumadan şüpheliyim.

iptaluyelik01
08 Eylül 2015, 16:13
Mont çok güzel kaskta iyi ancak diğerleri işe yaramaz bence.

35clr09
09 Eylül 2015, 14:16
Selamlar, ekipmanlar hayırlı olsun acaba hangi mağazadan aldığını da paylaşabilir misin?
Mont özellikle çok hoşuma gitti..

smiles
15 Aralık 2015, 15:40
Merhabalar,

MT kask soğuk hava performansı nasıldır? Yüze soğuk alıyor mu? Çok buğulanma oluyor mu?

Ankara'da satan yok sanırım. Netten almaya cesaret edemiyorum, nasıl hallederim bilmiyorum ama kask baya uygun görünüyor.

bilalefe
15 Aralık 2015, 16:38
elestiren var uygun ve yeterli goren var... ama tahminim bizim halkimiz sadece laf yapmakla yetinebiliyor.
bence butcenin dogrultusunda SIMDILIK guvenle suruslerde tatmin edilebilir duzeyde diyebilirim. inaniyorum ki butcen daha iyi olsaydi ust sinif ekipmanlar almakdan mahrum kalmayacaktin... kask a kafam takildi benim. kaskin piyasa degeri mi o fiyat yoksa kampanya veya ozel indirim mi soz konusu oldu ?

shadowmaster
15 Aralık 2015, 17:15
Güle güle kullan, cruser bir motor sahibi olarak full face kask tercih etmiş olmandan dolayı kutlarım. Korumalı bir pantolon alana kadar dizlikleri içine giy bence. Bütçen uygun olduğunda daha iyi bir eldiven ve kaval kemiği / bilek korumalı bir bot almanda fayda var.

DamienRice
15 Aralık 2015, 17:19
KASK: MT revenge, sharp 5 yıldız + snell,doc testinden geçmiş. 255 TL

http://playwellbikers.co.uk/images/products/mt-revenge-motorcycle-helmet-matt-black.jpg

DİZLİK: Scoyco 65 TL

http://images.hepsiburada.net/assets/OA/500/OA_3335829.jpg

ELDİVEN: Scoyco mevsimlik eldiven 59 TL

http://cdn1.n11.com.tr/a1/450/15/02/23/52/85/06/67/37/79/21/63/94/06170215371823429868.png

MONT: DAİNESE KİRİSHİMA 1050 TL

http://alisveris.otopratik.net/image/cache/sellers/4/IMG_0914-1000x1000.JPG

BOT: ÜZERİNDE REGAL RAPTOR YAZAN 80 TLLİK ŞUNA BENZER BİR DERİ BOT

http://www.modatrendler.com/wp-content/uploads/harley-davidson-erkek-deri-bot.jpg

Arkadaşlar nasıl sizce? yorumlarınızı bekliyorum.

Motor: sl200 bu arada.

Kaski hangi siteden aldın

Hakanbingol
15 Aralık 2015, 19:06
Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah. Fakat bende kask konusunda endişeliyim. Yani 1000 tl cekete verecek paranız varsa içine kaliteli sırtlık ve koruma da almalısınız bence. Ayrıca bu bir olumsuz eleştiri değil lütfen yanlış anlamayın. Cidden kask konusu istisnasız en önemli konu. Ben şahsen kafam da 200 liralık kask varken rahat edemem. Huzursuz etmek için ya da heves kırmak için söylemiyorum. fakat gerçekten kask konusu hiç şakaya gelmiyor. Şunu da demek istemiyorum git kaska 800 lira ve 1000 lira ver rahat uyu değil mesele. Fakat unutma o kask 250 liraysa bunun bir sebebi var... Diğer kask 600 - 700 liraysa bunun bir sebebi var. Kask için verdiğim paraya hiç bir zaman acımadım.

avici
15 Aralık 2015, 21:08
Arkadaşlar bu ekipmanları aylar önce aldım şuan eldiven ve dizliği kullanmıyorum, çok daha iyi eldiven ve güzel bir kevlar pantolon aldım. Kaskı değiştirecek bütçe vardı ancak severek kullanıyorum, çok memnunum. Rüzgar alıyor, birazda iç pegler çabuk esnedi ama memnunum yinede. Gerçek harley bir bot ile beraber şuanlık oldukça memnunum. Dizliği ve eldiveni kesinlikle tavsiye etmiyorum.

ayzek
15 Aralık 2015, 22:08
güle güle kullan allah kaza bela vermesin