PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj Pulsarcılar Hangi Kask ve Montu Kullanıyorsunuz

serkan_emp
07 Eylül 2015, 00:39
Arkadaşlar inşallah birkaç hafta içinde Pulsarıma kavuşacağım. Ekipman diziyorum fakat kafam hemen karışıyor. Önceden başlasaydım keşke :)

Oturuş pozisyonundan dolayı bir motorda ses yapmayan kask diğerinde uğultulu olabiliyor. Bu yüzden Pulsarcılar diye özellikle belirttim.

Mont tavsiyelerinize de açığım. Bütçe 200-250 mont için.

Kasklarınız hakkında yorumlar bekliyorum. Teşekkürler.

tubejh
07 Eylül 2015, 00:54
Güvenliği yüksek kasklara bakman daha ideal olacak, herkes farklı farklı kask kullanıyor. Rüzgar sesi , lastik sesi ... seslere kulak tıkacı almalısın.

mozgur
07 Eylül 2015, 01:33
Arkadaşlar inşallah birkaç hafta içinde Pulsarıma kavuşacağım. Ekipman diziyorum fakat kafam hemen karışıyor. Önceden başlasaydım keşke :)

Oturuş pozisyonundan dolayı bir motorda ses yapmayan kask diğerinde uğultulu olabiliyor. Bu yüzden Pulsarcılar diye özellikle belirttim.

Mont tavsiyelerinize de açığım. Bütçe 200-250 mont için.

Kasklarınız hakkında yorumlar bekliyorum. Teşekkürler.

Arkadaşta nolan vardı. Memnundu.Her gün 55x2 =110 km yol yapıyordu işyerine gidip gelmek için. Mont için ise o paraya hangi montu alırsan al 2 seneye çöp olacak.

serkan_emp
07 Eylül 2015, 01:43
Az önce mt revenge parlak siyah almış bulundum. Sharp 5 yıldız olayı, yorumları ve fiyatı büyük etkendi almamda. (Kargo vs. herşey dahil 195 liraya bulduğum gibi aldım internetten)

Ayrıca pulsarcı bir arkadaşın ses konusundaki yorumu da olumlu olunca iyice ısındım.

sheriff87
08 Eylül 2015, 09:42
Bende Vcan diye bitane var sharp 4 yıldızlı ama gürültüsü accaip fazla. Mont olarak o paraya iki seneye çöpe atarsın diyen arkadaşa katılıyorum. Tecrübeyle sabit. Ben Venom Air aldım 275 liraya çok fazla giymediğim aldı orası burası açılmaya başladı. Biraz önümü görürsem kaliteli bişi alıcam inşallah.
Az önce mt revenge parlak siyah almış bulundum. Sharp 5 yıldız olayı, yorumları ve fiyatı büyük etkendi almamda. (Kargo vs. herşey dahil 195 liraya bulduğum gibi aldım internetten)

Ayrıca pulsarcı bir arkadaşın ses konusundaki yorumu da olumlu olunca iyice ısındım.
Hacı nerden aldın link atsana, iyi fiyata bulmuşun walla.

Gundogdu41
08 Eylül 2015, 10:41
Caberg vox modelinin rival desenini kullanıyorum ls2 de kullandım gürültü ve konfor konusunda dağ gibi fark var eğer bütçen 1000 lira civarına çıkmıyosa caberg i tavsiye ederim sharp testinden de 5 yıldız almıştır.

CompanERROR
08 Eylül 2015, 11:16
Bilader bende ls2 ff351 var ama şuan olsa nolan yada shark alırdım. Mont ise Prohel colombia çok güzel mont onu tavsye edebilirim. Yazın pek giyilmez ama.

ayzek
08 Eylül 2015, 11:32
KASK OLARAK TABIKIDE SHARK ALINMALI...