PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Go Kart Arabasıyla Trafiğe Çıkan Zat !

Onurhan D
06 Eylül 2015, 21:53
Kavşakta arabayla kırmızı ışığı beklerken motor sesi duydum sağa,sola,arkaya bakıyorum yok,ama ses hemen yanımda.Kavşaktan çıkıp alt geçite giricem 100 metre ilerde.Yeşil ışık yandı hareket ettim ses benle birlikte geliyor ama ortada bişe yok :D Alt geçide girdim sonra bi baktım go kart arabası adam keyfe keder gidiyor.İçimden iyi bi sövdüm.Lan ben şerit değiştirsem ezilip gideceksin gözükmüyosun.İnsan hiç mi korkmaz ben bununla trafiğe çıksam,ezilip giderim diye.

oguzhan6161
06 Eylül 2015, 22:11
Kavşakta arabayla kırmızı ışığı beklerken motor sesi duydum sağa,sola,arkaya bakıyorum yok,ama ses hemen yanımda.Kavşaktan çıkıp alt geçite giricem 100 metre ilerde.Yeşil ışık yandı hareket ettim ses benle birlikte geliyor ama ortada bişe yok :D Alt geçide girdim sonra bi baktım go kart arabası adam keyfe keder gidiyor.İçimden iyi bi sövdüm.Lan ben şerit değiştirsem ezilip gideceksin gözükmüyosun.İnsan hiç mi korkmaz ben bununla trafiğe çıksam,ezilip giderim diye.

:cherry: beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün :cherry:

sey_47
06 Eylül 2015, 22:22
Freni tutmasa arabanin altina girse kafasini arka tamponda birakir.
Veya dedigin gibi biri tepesine cikar atar.
Tam bir mallik.

oguzhan6161
06 Eylül 2015, 22:35
Freni tutmasa arabanin altina girse kafasini arka tamponda birakir.
Veya dedigin gibi biri tepesine cikar atar.
Tam bir mallik.

Araçların kör noktasında olabilir ? O sırada bunun üzerine çıkabilirler ! Bu ne cahillik ya!

--------

::offtp::
Bu arada agent 47 hayranlığımı da belirteyim ::friends:

iptaluyelik01
06 Eylül 2015, 22:39
On numero keyif yapmış

Mengu16
06 Eylül 2015, 22:43
Hep yapmak istemişimdir bunu, ne güzel gezmiştir eline ayağına sağlık arkadaşın :cherry:

Onurhan D
06 Eylül 2015, 22:44
Araçların kör noktasında olabilir ? O sırada bunun üzerine çıkabilirler ! Bu ne cahillik ya!

--------

::offtp::
Bu arada agent 47 hayranlığımı da belirteyim ::friends:

Hocam kör noktayı geçtim yerden yüksekliği 1 metre,kör noktada olmasa bile çoğu yerde görülmesi mümkğn değil.

shruikan
06 Eylül 2015, 22:50
biri de Bursa'da şehir içi trafikte uzaktan kumandalı araba sürüyodu, kameralı falan

https://www.youtube.com/watch?v=Kaqd1NIWm7Q

oguzhan6161
06 Eylül 2015, 22:50
Hocam kör noktayı geçtim yerden yüksekliği 1 metre,kör noktada olmasa bile çoğu yerde görülmesi mümkğn değil.

Elbette, bu zaten olağan bir durum diye söylememiştim. Çok haklısın. Bugünde önümde 13 yaşında bir motorcu vardı. Cub kullanıyordu. Işıklarda yanına yanaştım yaş kaç kardeşim dedim 13 abi dedi. Gayet güzel ehliyette yok kaskta yok dedim. Yok abi dedi :cherry: ooo iyi iyi dedim. Plakasını alıp kenara geçtim ve polise şehir girişlerinde kendisini durdurmaları üzerine ihbarda bulundum. Acaba ihbar değerlendirildi mi bilmiyorum.. Suç çocukta değil ki o yaşta motosiklet üzerine çıkaran ailede kabahat. Trafiğin vızır vızır işlediği o yolda ne cesaretle geziyor anlamıyorum. Benim bile ışıklarda motorum hep 1.viteste ve gözüm hep aynalarda. Çocuk şort kısa kollu tisört incecik bi çocuk zaten.. Sonra motorculara cennetin çocukları diyolar ,şeytan oyuncağı diyolar ...

Onurhan D
06 Eylül 2015, 22:55
biri de Bursa'da şehir içi trafikte uzaktan kumandalı araba sürüyodu, kameralı falan

Buda değişik bi fantazi,bide ışıklarda normal araba gibi duruyor :D

oguzhan6161
06 Eylül 2015, 23:01

:queen: bu süpermiş ya

Sokollu
07 Eylül 2015, 00:01

Adam ne bastı bee :)

barodi
07 Eylül 2015, 00:22
ayıp ayıp niye beni deşifre ediyorsun onurhan :pr:

MD.Murat
07 Eylül 2015, 01:02
Çiğli yakınlarında benim yanimdan zırt diye geçen go kart olabilir mi diye düşündüm :)

Levent
07 Eylül 2015, 01:15

e mecbur duruyor, arkasındaki arabadan yönetiyor, o kırmızı ışıkta geçemediği için mecbur bekliyor..:)

ELque
07 Eylül 2015, 01:19
Gta Vice city'de az kaza yapmadık go-kartla acaba gerçeği nasıldır ki :queen:

hakikiteker
07 Eylül 2015, 02:54
O mal zat benim buralarda oturuyor, özellikle geceleri çıkıyor. Sanayide çalışan biri galiba, bi ara motorla denk geldim. Adam tam apaçi, gözden kaybolana kadar kafayı bana kilitlediler 3 kişi (ayaktaydılar) :D

Green Arrow
07 Eylül 2015, 09:09
Biz RC car ile boğaz köprüsünde ve ilerisinde 180 yaptık :D. Videoları bulabilirsem atarım...

Onurhan D
07 Eylül 2015, 09:19
ayıp ayıp niye beni deşifre ediyorsun onurhan :pr:

Haa sen miydin abi pardon o zaman :queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Çiğli yakınlarında benim yanimdan zırt diye geçen go kart olabilir mi diye düşündüm :)

Olabilir çünkü bende çiğli'de gördüm önder ticaret'e çıkan alt geçitin gerisinde ki kavşakta :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:17 ----------

O mal zat benim buralarda oturuyor, özellikle geceleri çıkıyor. Sanayide çalışan biri galiba, bi ara motorla denk geldim. Adam tam apaçi, gözden kaybolana kadar kafayı bana kilitlediler 3 kişi (ayaktaydılar) :D

Olabilir belki de oradan atasanayi ye gidiyodu :)Apaçi olduğu kesin arada bir yanlamaya çalışıyordu çünkü :D

< iLk@yy >
07 Eylül 2015, 09:59

bu video bursa değil ama halis muhlis bağdat caddesi ve caddebostan barlar sokağı ışıkları ilk trafik lambaları :queen:

şaka maka bir yana gece bağdat caddesinde go-kart sürmek istemişimdir bende hep
evet psikopatlık belkide ama risklide olsa insan istedi mi istiyor

Onurhan D
07 Eylül 2015, 12:51
bu video bursa değil ama halis muhlis bağdat caddesi ve caddebostan barlar sokağı ışıkları ilk trafik lambaları :queen:

şaka maka bir yana gece bağdat caddesinde go-kart sürmek istemişimdir bende hep
evet psikopatlık belkide ama riskli de olsa insan istedi mi istiyor

Eminim zevklidir ama bu riski almaya değmez bence.Koca arabaları motorları görmüyolar.Bunu görmek mümkün değil.

samet10
04 Ekim 2015, 11:31
bende çok istiyorum trafikte gokart kullanmak acayip eğlenirim :D

bu manyak gibi :D

https://www.youtube.com/watch?v=MytfhzcSF-Y

something123
04 Ekim 2015, 13:51
e mecbur duruyor, arkasındaki arabadan yönetiyor, o kırmızı ışıkta geçemediği için mecbur bekliyor..:)

onu bunu bilmem ama çokkkk tatlı ya....