PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ MOTOSİKLET SİTELERİ

avici
05 Eylül 2015, 19:34
Arkadaşlar merhaba,

Alışveriş yaptığınız ve memnun kaldığınız yerli/yabancı siteleri buraya yazarsanız, birçok arkadaş ve bende dahil olmak üzere faydalanmış oluruz. Teşekkürler.

MetinK.
05 Eylül 2015, 19:41
Motosikletim.Com.Tr (www.motosikletim.com.tr) Evimin Yakınında Olması Nedeni İle Tercih Ediyorum.Ersin Bey Ve Pınar Hanım Gayet İlgili Bir Satıcı.Devamlı Oradan Alışveriş Yaptığım İçin Güzelde İndiriM Yapıyor.Tercih Ederim.

Mertcan39
05 Eylül 2015, 19:53
kalyoncumotor

natila
05 Eylül 2015, 20:26
Motosikletim.Com.Tr (www.motosikletim.com.tr) Evimin Yakınında Olması Nedeni İle Tercih Ediyorum.Ersin Bey Ve Pınar Hanım Gayet İlgili Bir Satıcı.Devamlı Oradan Alışveriş Yaptığım İçin Güzelde İndiriM Yapıyor.Tercih Ederim.

Adresi yazar mısın arkadaşım

MetinK.
05 Eylül 2015, 20:39
Adresi yazar mısın arkadaşım

Koca Sinan Caddesi Zeynep Apt No:35/A 34750 Küçükbakkalköy, Ataşehir-İstanbul

avici
05 Eylül 2015, 20:40

Buradan kask alsak ve sizin yönlendirmenizle aldığımızı söylesek bir sorun olurmu acaba? İndirim için falan değil kask olmazsa değişim sürecinde sorun çıkarmamaları için.

cenkito
05 Eylül 2015, 20:54
Ben www.hudsunderi.com dan birkackez alisveris yaptim ve memnun kaldim dogrusu

topgun1111
05 Eylül 2015, 20:58
motosikletaksesuarlari.com havale ile lastik aldım gecikmeden geldi lastikler yeni üretilmiş

Sabırsız
05 Eylül 2015, 21:04
Motosikletaksesuarları.com bide Feyzioğlu.com 'muydu neydi

Mengu16
05 Eylül 2015, 22:27
Kalyoncu motor
Bizim motor
Camgöz motor
Coşkun motor gaziantep

2-3 aydır bu sitelerin müptelası oldum :cherry:

eroceto
06 Eylül 2015, 00:09
Motosikletaksesuarlari.com
motosella.com
aliexpress.com
ebay.com
hudsonderi.com

Bunlardan alışverişlerim oldu 4-5 sene önce hudsonderiden eldiven almıştım geçen annem sağ olsun makinaya atmış alt dikişler patlamış :D Aliexpress'den de gönül rahatlıyla alabilirsin tabi satıcıya bak.

teodor
06 Eylül 2015, 00:59
Motosikletaksesuarlari.com kadar saçma sapan bir site görmedim. Kask bedeni sorarsın cevap yok, siyah vizör var mı dersin cevap yok. Olmayan ürünleri siteye koyarlar, karttan çekersin o zaman telefon ederler kusura bakmayın sistem kendisi ekliyor diye. Burdan uzak durun yeter.

MetinK.
06 Eylül 2015, 02:11
Buradan kask alsak ve sizin yönlendirmenizle aldığımızı söylesek bir sorun olurmu acaba? İndirim için falan değil kask olmazsa değişim sürecinde sorun çıkarmamaları için.
Tabiki Hocam.Olmadı Bana Dönüş Sağlarsınız Yardımcı Oluruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Motosikletaksesuarlari.com kadar saçma sapan bir site görmedim. Kask bedeni sorarsın cevap yok, siyah vizör var mı dersin cevap yok. Olmayan ürünleri siteye koyarlar, karttan çekersin o zaman telefon ederler kusura bakmayın sistem kendisi ekliyor diye. Burdan uzak durun yeter.

Hocam Bence Gayet İlgili Bir Firma.Ne Zaman Bir Ürün Sorsam Saniyede Kontrol Ediyorlar Ve Dönüş Sağlıyorlar.Mağazalarınıda Biliyorum.Zaten Bu İşe İnternet Mağazası Olarak Başladılar.Sonra Reelde Mağaza Açtılar.Demekki O Kadarda Kötü Değiller.