PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mondial ardour 125 mi yoksa kanuni rs125 mi daha çok dayanir ??

huseyin29
05 Eylül 2015, 18:38
elektrikli scooter yerine bunlardan birini almayi düsünüyorum sizce elektriklimi daha cok dayanir yoksa mondial ile kanuni mi

Usercom
05 Eylül 2015, 18:49
biri cevap vermezse sabaha kadar aynı konuyu açma potansiyeli görüyorum sende

http://www.imgim.com/7568incih6355900.jpg

cevaben: elektrikli bisikletin ne kadar dayanacağı akünün kalitesine bağlıdır motorun markasına değil bütün e-bisikletler aynı tornadan çıkmadır

benzinliler arasından eleme yapmak gerekirse rs125 derim ardour hakkında yorumları bir de sen oku

http://www.okuyorumlari.com/mondial-100-ardour-kullanici-yorumlari.html

kanuni ve mondial arasında bariz bir fark yok dikkatli kullanım yapılırsa belli bir kilometreye kadar ömürleri var hor kullanılırsa ilk günden gider

emre xt125
05 Eylül 2015, 19:53
Ben de çok dayanacak çabuk dökülmeyecek bir motor arıyorum babam için. Yorumlarda başi bajaj boxer çekiyor

cenkito
05 Eylül 2015, 20:45
Ben de çok dayanacak çabuk dökülmeyecek bir motor arýyorum babam için. Yorumlarda baþi bajaj boxer çekiyor

O da olabilir,
mondial drift yada daha guclusu mcx yada vulturede olabilir.
sifir alinip ilk zamanlar siki kontrol edilip
temiz bakilirsa uzun sure bas agritmazlar
cadde tipi ikinci bir motor alacak olsam ya cup yada ustte dediklerimden birini alirdim

yüksel66
05 Eylül 2015, 21:27
O da olabilir,
cadde tipi ikinci bir motor alacak olsam ya cup yada ustte dediklerimden birini alirdim

Üstad cub için öneriniz var mı? Honda wave 110 i arıyorum sıfır bulamadım. Yamaha crypton o fiyatı hakettiklerini düşünmedim. Sizin bir tavsiyeniz varmı? İlginiz için teşekkür ederim.

emre xt125
06 Eylül 2015, 01:06
O da olabilir,

kardeşim peki dayanıklı motor anlamında ilk 5tavsiyen nasıl olurdu? Sıralama yapma imkanin var mi? Senin motor bilgine çok güveniyorum çünkü.

cenkito
07 Eylül 2015, 09:34
Üstad cub için öneriniz var mı? Honda wave 110 i arıyorum sıfır bulamadım. Yamaha crypton o fiyatı hakettiklerini düşünmedim. Sizin bir tavsiyeniz varmı? İlginiz için teşekkür ederim.

cup konusunu pek arastırma sansım olmadı, fazla bilgim yok yani,

kardeşim peki dayanıklı motor anlamında ilk 5tavsiyen nasıl olurdu? Sıralama yapma imkanin var mi? Senin motor bilgine çok güveniyorum çünkü.

maddiyat bu sıralamada cok önemli,
motordan beklentide önemli.

ybr-cbf gercekten cok rahat makinalar ama o kadar parayı hak edermi cc sine göre onu bilemem.

daha önce de dediğim gibi 2. bir motor alacak olsam bana daha önce dediklerim yeter

düşünmeden bir tane alırdım.