PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Bot Tavsiyesi ????

biosferist
05 Eylül 2015, 16:32
Selamun Aleyküm

Öncelikle merhabalar

Yeni bir motorcu olarak ekipmanlarımı tamamlamaya çalışıyorum
kask, mont, eldiven aldım
dizlik, dirseklik ve bot kaldı

size danışmak istediğim
Kısa bot mu uzun bot mu 4 mevsim giyeceğim diye düşünüyorum
siparişi aliexpres yada yurtdışı başka bir siteden vereceğim çünkü ülkemizde 300 liradan aşağı da bir ürün yok
bu dışarıdan getirteceğim ürün 300 lirayı bulmaz diye tahmin ediyorum ama koruyucu görevini yerine getirir mi bu sitede en çok probiker diye botlar var kullanan var mı iyi midir

her türlü tavsiyeye açığım 2. el olayı olmaz herhalde hijyenik olmaz diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Yok mu bir Allah'ın kulu yardım ve tavsiye edecek :D

scooboy
05 Eylül 2015, 16:39
Uzun olsun. Denemeden alma.Eline alıp incele kesinlikle. Öne arkaya, yanlara esnet bak bakalım normal ayakkabıdan ne farkı var.
Bu meretlerin fiyatı yüksek olur sonra üzülürsün.
Bizde satılanlardan düşünürsen tecrübelerimi paylaşırım.

biosferist
05 Eylül 2015, 16:44
Uzun olsun. Denemeden alma.Eline alıp incele kesinlikle. Öne arkaya, yanlara esnet bak bakalım normal ayakkabıdan ne farkı var.
Bu meretlerin fiyatı yüksek olur sonra üzülürsün.
Bizde satılanlardan düşünürsen tecrübelerimi paylaşırım.

Denemeden bende almak istemiyorum
Taksit imkanı var mı ne kadar

scooboy
05 Eylül 2015, 16:48
Kardeş bak istanbuldasın heralde. Atla bi gün hasanpaşa, kızıltoprak taki mağazaları dolaş yaklaşık 10-15 mağaza
sana bir fikir verir.
Olmadı neti aç bu mağazaların web sitelerinde model beğen. Sonra denemeye git. Taksit indirim var.
Ben bin küsürlük çizmeyi 650tl ye aldım. 2 ay oluyor.

biosferist
05 Eylül 2015, 16:50
Kardeş bak istanbuldasın heralde. Atla bi gün hasanpaşa, kızıltoprak taki mağazaları dolaş yaklaşık 10-15 mağaza
sana bir fikir verir.
Olmadı neti aç bu mağazaların web sitelerinde model beğen. Sonra denemeye git. Taksit indirim var.
Ben bin küsürlük çizmeyi 650tl ye aldım. 2 ay oluyor.

Teşekkür ederim tavsiyeler için

scooboy
05 Eylül 2015, 16:55
Bir şey değil. Belli başlı markalar var bunlar uzun yıllar arge çalışmalarıyla tecrübeleriyle insanı yanıltmaz. Güven verir.
Bir kaç marka daha var yeni yeni piyasaya giren. Falcon, Venom vb... gibi.
Ben olsam sizin yerinizde önce görünüş ve fiyatına göre bir kaç model beğenir sonra burada aynı ürünü kullanan arkadaşların yorumunu alırdım.
:cat:

biosferist
05 Eylül 2015, 18:42
Bir şey değil. Belli başlı markalar var bunlar uzun yıllar arge çalışmalarıyla tecrübeleriyle insanı yanıltmaz. Güven verir.
Bir kaç marka daha var yeni yeni piyasaya giren. Falcon, Venom vb... gibi.
Ben olsam sizin yerinizde önce görünüş ve fiyatına göre bir kaç model beğenir sonra burada aynı ürünü kullanan arkadaşların yorumunu alırdım.
:cat:

Önce butçe ayarlamasını yapayım sonra model sıralamasını yaparım inşallah

Palakadir
07 Eylül 2015, 11:12
600 civarına çıkman gerek , kesinlikle kaval kemiği korumalı bot öneririm .
Ayrıca goretex olmayan modellerin konforu cok vasattır . Yazın giyer isen kokarca moduna girersin .

Bunuda ekleyince elde 2 model kalıyor .

1. Tcx Air Goretex
2. Alpinestar Air Goretex

ikisini'de yakından incele çok benzer modellerdir . Kışın içine iyi bir çorap giyersen ( termal çorap 15 tl ) kesinlikle üşütmez .

Umarım işine yarayan bilgileri paylaşmışımdır .

k_ayhn
07 Eylül 2015, 11:44
yds al üzülmezsin

Hamza Toruk
23 Eylül 2015, 19:09
YDS kısa olan cidden iyi memnun olmayan yok heralde :) ikinci olarak 4 mevsim diye botmu olur kardeşim sen su geçirtmicen sıcak tutacak soguk almayacak terletmeyecek sonra kalkıp birde yazın serin tutacak hava alacak birde 300 liranın altında olacak oyle bir ürün var mı ya:)

-ugur-
23 Eylül 2015, 19:54
yazlık uzun held marka çizme kışlık uzun yds marka çizme ve çift mafsallı ufo marka dizlik kullanıyorum tavsiye ederim dirseklik kullanmıyorum çünkü montumun içinde mevcut güvenli sürüşler

Karalı
23 Eylül 2015, 20:16
Forma botlara bak