PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fikirleriniz Benim İçin Önemli

recbas
30 Ağustos 2015, 01:54
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ilk motorumu alacağım evden işe işten eve, bazen hatunla kaçamak yapmak için bayrampaşada ortaköye, nasıl bir scooter tavsiye edersiniz? İkinci elde olabilir sıfırda olabilir.. Bütcem 3.500tl hangi marka-model tavsiye edersiniz.. Motoran Maxima 150 Buldum bi tane 2014 model 1800TL oluru varmıdır.. teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Bu arada yeterince araştırma yaptım öyle yazdım.. trollemek isteyenler olabilir şimdiden söylemek istedim.

A.Türker
30 Ağustos 2015, 02:35
Mondial vulture

sey_47
30 Ağustos 2015, 06:48
mondial kanuni asya gibi çinler hariç, bilimum kore, hint, japon avrupa motosikletleri kardeşim.
Çine bulaşma.

sezgingulmez
30 Ağustos 2015, 08:02
mondial kanuni asya gibi çinler hariç, bilimum kore, hint, japon avrupa motosikletleri kardeşim.
Çine bulaşma.

o bütçeyle dediğin iş sakat biraz. çin markalarından darbe yediysen paylaş yemediysen bırak biz çin motorlarının kaymaklı tarafını sürenler arkadaşa yarımcı olsun.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ilk motorumu alacağım evden işe işten eve, bazen hatunla kaçamak yapmak için bayrampaşada ortaköye, nasıl bir scooter tavsiye edersiniz? İkinci elde olabilir sıfırda olabilir.. Bütcem 3.500tl hangi marka-model tavsiye edersiniz.. Motoran Maxima 150 Buldum bi tane 2014 model 1800TL oluru varmıdır.. teşekkürler..

usta hoş geldin
bence 3500 bütçe ile Türker in dediği gibi bir mondial vulture 2. el alman mümkün sukutırdan daha iyidir biz fakirler için tam gezi motorudur kısa mesafelerde ki uzun yol yapanlarda var. temiz kullanılmış bir vulture işini çok rahat görecektir tabi ekipman şart ekipman içinde bütçe ayır :cat:

recbas
30 Ağustos 2015, 11:30
o bütçeyle dediğin iş sakat biraz. çin markalarından darbe yediysen paylaş yemediysen bırak biz çin motorlarının kaymaklı tarafını sürenler arkadaşa yarımcı olsun.

usta hoş geldin
bence 3500 bütçe ile Türker in dediği gibi bir mondial vulture 2. el alman mümkün sukutırdan daha iyidir biz fakirler için tam gezi motorudur kısa mesafelerde ki uzun yol yapanlarda var. temiz kullanılmış bir vulture işini çok rahat görecektir tabi ekipman şart ekipman içinde bütçe ayır :cat:

Tavsiyeleriniz için teşekkürler sezgin bey.. Ancak ben scooter tarzı düşünüyorum . Yani vitesli kullanmayı bilmiyorum ancak cahilliğime verin vultureyi araştırdım tipi viteslilere benziyor ama hiçbiryerde vitesli yazmıyor tam olarak anlayamadım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

"Kymco Agility City 125'' Tavsiye edermisiniz sezgin bey ?

Pisman
30 Ağustos 2015, 12:49
o bütçeyle fiyat - kalite bakımından en uygun sym - kymco scooter alınabilir

recbas
30 Ağustos 2015, 13:02
o bütçeyle fiyat - kalite bakımından en uygun sym - kymco scooter alınabilir

Biraz zorlarsam Sıfır bir kymco-sym alabilirim, hangisini tavsiye edersin üstad..

sezgingulmez
30 Ağustos 2015, 15:05
scooter sevmediğimden çok ilgilenmiyorum dolayısı ile cahilim konuya. ilgin scooter a dır bilemem ama vitesli motosiklet kullanmak kullanmayı öğrenmek zor değil. bir yerden sonra kendin isteyeceksin zaten. peşinden alıp öğrenmen daha iyi olurdu :cherry:

MELİH
30 Ağustos 2015, 16:48
kanuni ruby-s öneriyorum.Kullanan 2 arkadaşım her bakımdan memnun.yıllık vergiden muaf.. İhtiyacına direk cevap verecektir.Ön yargılı davranma,motorda mümkün olduğunca ikinciel almamaya çalış Kampanyalar vs çok uygun olabiliyor. İlave olarak LS 2- 4 yıldızlı kaskını da fiyat ve kalite olarak mükemmel buluyorum. kombinasyon olarak iyi bir ikili olacatır.[url]http://www.kanuni.com.tr/scooter/403/ruby-s

recbas
30 Ağustos 2015, 16:48
Garip bir takıntı ama vitesli motorların oturmak şekli hoşuma gitmiyor o yüzden scooter istiyorum :)

Olcay Avşar
30 Ağustos 2015, 17:32
sym ya da kymco alabilirsin, kore malidirlar. kalitelidirler.

recbas
30 Ağustos 2015, 18:39
peki kymco agilty city 125lik sıfır mı almalıyım 2.el mi?

serkan24
30 Ağustos 2015, 20:54
Eee ekipman nerede?

recbas
31 Ağustos 2015, 17:02
Eee ekipman nerede?

Sonraki aşama hocam motoru alalım bi allahın izniyle :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Arkadaşlar sıfır bir kymco mu yoksa 3.500 liralık ikinci el bir honda mı? 125lik fizy.