PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaslar Agustos ayında uzun yol gezisi düzenlemeyi Düşünüyormusunuz ?

KoD
04 Haziran 2006, 22:59
Arkadaslar uzun yol gezisine ne dersiniz egeye doğru açılsak yada karadenize gerçi neresi olduğu farketmez hep beraber olalım yeter ben yeni üye oldum ama motorsikleti çok severim ve hep bi grupa katılmak istemişsimdir. Hafta sonları bursadan ist gelen grupları gördükçe içim gidiyodu. İnş bende böle bi grupla geziye çıkarım diyordum. Eğer macera yasamak isteyen arkadaslar varsa bana agustosun 5 inden sonra her türlü uyar. Neden mi agustos 5 ? Çünkü ehliyet o zaman elimde olacak inş. :)

bbaday
05 Haziran 2006, 01:21
aslında fikrin çok güzel seninle aynı düşüncede olan ve geziye çıkmak isteyten arkadaşlar olabilir fakat sehirler arası mesafe sorun olabilir

kudra
05 Haziran 2006, 01:24
aslında iyi fikir ama böyle bişey için,motor standartları ne olmalı,ne tür motorlar veya hıız durumu ne olmalı vs.gibi şeyler açıklanırsa ona göre çalışan kişilerde tatil ayarlaması yapar

Bukalemoon
05 Haziran 2006, 01:47
ben çok istiyorum böyle bişeyi... ama 125 cc lik scooter ım var... kimse beni gruba katmak istemez herhalde :(

bbaday
05 Haziran 2006, 02:25
grup sürüşünden bahsediyorsak grupda asgari bir hız ayarlayıp o şekilde yolculuk edilmeli ama tebi bu şekildede yolculuk zamanı oldukça uzayacak farklı fikirlerde üretilebilir

mostwanted_57
05 Haziran 2006, 12:18
ben Sinop a gidicem :wiinkk:

KoD
05 Haziran 2006, 22:52
walla arkadaslar ben agustosun 7 sinde tatile çıkıyorum. ondan sonra her yol paris benim için ama paramın yettiği kadar :P ayrıca yolda hız yapmıcaz zaten ben 90 - 100 km hızla gidiyorum sürekli. zaten olması gerekende bu zaten diye düşünüyorum. bende 250 tiger var ama 100 cc üzerinde ki her motor yola gidebilir diye düşünüyorum sonucta su anda piyasada ki bütün motorlar 4 zamanlı ve yolda sorun yaratmaz. Kendine güvenen arkadaslar varsa böle bi organizasyon yapabiliriz.

kudra
05 Haziran 2006, 23:00
ağustos ayı banada uyar,eğer bir araya gelinip bişey düşünülürsa bende katılmak isterim,gerçi 21 beygirlik bir scoter yeterli olurmu bilmem,ve oldukça yeni sayılırım,uzun yol deneyimimde yok,

crazy_devil
05 Haziran 2006, 23:58
Denizli Motosiklet Türkiye (MT) Ekibi adına;
Almış olduğumuz yaz gezi planlaması kararlarına göre;

En az 10 kişi ve en az 1 hafta olmak üzere,
10 kişilik bu ekipten herkesin toplu sürüş kurallarını ihlal etmeyen kişiler olması gereğiyle
Ehliyet-ruhsat ve tüm işlemleri tam olan motorları ile yola çıkmaları şartıyla,

Tam kesinleşen bir tarih olmasa da;Ağustos başı-Eylül sonu tarihleri arasında;
Fethiye-Katrancı da bir çadır kampı düzenleyeceğiz.
Dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta;en az 10 kişi olmamız ve bu ekibe şehir dışından da katılımcıların olması.
Tarihi kesinleştirdiğimizde sitede duyururuz ve herkesi aramızda görmekten de mutluluk duyarız :rendeer:

Khutuck
06 Haziran 2006, 00:04
Eylülde İstanbul-İzmir (geze geze) planlıyorum.

songokhu
06 Haziran 2006, 01:43
Gelin Yunanistana Selaniğe gidelim Motorlarda Türk bayrakları Atamızın evini ziyaret eder geliriz

trenox
06 Haziran 2006, 01:47
kısmetse olcak ama agustosa kadar bekleyemem ben yaaa. daha erken gıdecem ben. ist-ank-ant-ist 1722 km/ 24 saat. agustosta da yaparsanız bıseyler neden olmasın iş durumuna gore.
gıdecek arkadaslara sımdıden iii yolculuklar

2move
06 Haziran 2006, 01:56
ben kıbrısa gidiyorum haziran 15 ınde,varsa gelen beklerım.ama dönmeyicem kıbrıstan:)