PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 600 tl ye ekipman

oguzhan06
18 Ağustos 2015, 23:33
Herkeze meraba oncelikle
Kask:190tl ( ls2 mx426 )
Mont:225tl ( scoyco k-360 )
Dizlik:110tl ( prosev kross dizliği )
Eldiven:70 tl ( scoyco mx40 )
Nasil sizce ?
Bu arada Motosikletim Mondial xtreme-max 150

Ertugyigit
18 Ağustos 2015, 23:40
Dizliği venom mafsallı da alabilirsin 65 tl olması lazım ve gayet sağlam kaliteli , 50 tl fazlasına mt revenge ya da 300 e prohel colombia 4 mevsim hörgüçlü mont da bakabilirsin ama cross ekipman istiyorsan iyidir heralde

Blackeagletr
18 Ağustos 2015, 23:58
Kask için bütçeni yükseltip LS2'den vazgeçmeni öneririm. 3 farklı LS2 modeli eskitmiş birisi olarak yazıyorum :)
-Birisinin çok geçmeden vizör kıskaçlarının birisi önce, bir ay sonra da diğeri kırıldı.
-Diğerinin de tek kıskacı kırıldı, kısa sürede deforme oldu.
-Şu an kullandığım ise içten güneş vizörlü olan modeli, görece olarak diğerlerine göre pahalı. Kaskın tabanındaki kumaş şuan paramparça, alt köşelerindeki plastik kısım ayrıldı, astar oynayıp duruyor. Güneş vizörü butonu tutukluk yapmaya başladı. Gelecek ay LS2 dışında güzel bir kask alacağım artık.
-Hepsinin ortak özelliği, aşırı rüzgar sesi alması.

muAff
19 Ağustos 2015, 00:44
Bende de Ls2'nin 160 Tl'lik mat full face modelinden var. 2 aydır kullanıyorum sürekli, henüz hiçbir sıkıntısı yok. Her gece kolonyalı mendil ile temizlerim sağını solunu. Astar ile çok oynanamak lazım bence... Rüzgar sesi var evet ama o kadar da çok değil, olmaması için sadece 600 Tl'Ye kask almak lazım. :)

Ayrıca vizörün sağı ve solundaki o takılan kısımlarının gözüktü yerlere Carbon fiber çektim. Bence bayağı güzel oldu, zaten mat siyah, şimdi daha yakışıklı oldu.

oguzhan06
19 Ağustos 2015, 09:34
Full cross ekipman giyiyorum prosev dizligi çift mafsalli olmasından ötürü aldim sagolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Kask için bütçeni yükseltip LS2'den vazgeçmeni öneririm. 3 farklı LS2 modeli eskitmiş birisi olarak yazıyorum :)
-Birisinin çok geçmeden vizör kıskaçlarının birisi önce, bir ay sonra da diğeri kırıldı.
-Diğerinin de tek kıskacı kırıldı, kısa sürede deforme oldu.
-Şu an kullandığım ise içten güneş vizörlü olan modeli, görece olarak diğerlerine göre pahalı. Kaskın tabanındaki kumaş şuan paramparça, alt köşelerindeki plastik kısım ayrıldı, astar oynayıp duruyor. Güneş vizörü butonu tutukluk yapmaya başladı. Gelecek ay LS2 dışında güzel bir kask alacağım artık.
-Hepsinin ortak özelliği, aşırı rüzgar sesi alması.

Valla daha ilk motorum ilk kaskim hep ls2 yi tutulan bi marka olarak bildigim için aldim

Darkcity2000
19 Ağustos 2015, 11:36
Dizlik batirdi simdi listeyi.. tech90 dan uygun bir pantolon edinmeye bak..

camadan
19 Ağustos 2015, 12:00
Herkeze meraba oncelikle
Kask:190tl ( ls2 mx426 )
Mont:225tl ( scoyco k-360 )
Dizlik:110tl ( prosev kross dizliği )
Eldiven:70 tl ( scoyco mx40 )
Nasil sizce ?
Bu arada Motosikletim Mondial xtreme-max 150
istanbuldamısın bilmiyorum ama nic'in montlarına bak yerli üretim ve fiyatına göre iyidir.
eldiveni motomaxda derieldiven var 100 TLye ona bak istersen scoyco yaramaz
dizlik yerine arkadaş tech90 demiş ama 250 TL den başlıyor. ben ridedenimden aldım çok daha memnunum normal kotu kaç numara alıyorsanız onuda öyle alabilirsiniz kalıpları güzel.
kask LS2 için arkadaş güzel yazmış ses için mutlaka kulak tıkacıda alın tavsiye 90 km/s den yukarısı için içeride durulmuyor kafam kaldırmıyor sesi

oguzhan06
19 Ağustos 2015, 13:09
Motor rodajda oldugu için hiç 90 yapmadim o yüzden bilmiyorum