PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet tamircisi Ve tutkunu genç arkadaşımızı toprağa verdik :(

arslan0770
15 Ağustos 2015, 00:00
antalya'da motosiklet tamircisi Ahmet YİTİK (eray motor) kardeşim müşterinin tamir ettiği motorunu denemek için mevlana kavşağı civarına gidiyor,görgü tanıkları motoru aracın sıkıştırdığını ve kaldırıma ittiğini söylüyorlar...dengesini kaybediyor ve yön levhasına çarpıyor vefat etti....DUANIZI eksik etmeyin kardeşlerim ::facepalm1::

https://www.youtube.com/watch?v=XPMSiCn7Fwc

yüksel66
15 Ağustos 2015, 00:03
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

ilkerabi
15 Ağustos 2015, 00:10
Yazık...
Gencecik insanlara...

Germ
15 Ağustos 2015, 00:12
Allah Rahmet Eylesin.
Kaderin Onune Gecilmez Aga Iste.😤😳

2SALLA1BAĞLA
15 Ağustos 2015, 00:50
Yazık ya, yazık. Değdimi şimdi yaşanan bu olaya, tabiki istenilmeyen durumlar olacak, yanlışlıklar / hatalar olacak, bir frene dokunmak, 30 cm sağa sola kaymak bu kadarmı zor onun bunun evladı. birde 9 yaşında oğlu varmış, o çocuk babasız ne yapacak şimdi ? Arslan 0770 abim, Antalya'dan yardımcı olabileceğimiz bir şey varsa ailecek bir şeyler yapmaktan mutluluk duyarız. Umarım hakkın rahmetine kavuşmuştur, aile ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Guven
15 Ağustos 2015, 01:17
Allah rahmet eylesin.
Çok üzücü...

MrJ
15 Ağustos 2015, 02:08
üZGÜNÜZ,:salut:

Bu ülkede en değersiz şey insan hayatı.

Milyon TL'lere varan tazminatlar ve cezalar gerçek hukuk sistemi olsa ölümlü kazalar %90 oranında sonlanır.

Maalesef bizimde içinde bulunduğumuz doğu bloğu ülkeler böyle.

Levent
15 Ağustos 2015, 02:18
Allah rahmet eylesin.. Ekipmansız sanıyorum :(

mhmtesk
15 Ağustos 2015, 02:23
Allah rahmet eylesin.

arslan0770
15 Ağustos 2015, 08:50
Yazık ya, yazık. Değdimi şimdi yaşanan bu olaya, tabiki istenilmeyen durumlar olacak, yanlışlıklar / hatalar olacak, bir frene dokunmak, 30 cm sağa sola kaymak bu kadarmı zor onun bunun evladı. birde 9 yaşında oğlu varmış, o çocuk babasız ne yapacak şimdi ? Arslan 0770 abim, Antalya'dan yardımcı olabileceğimiz bir şey varsa ailecek bir şeyler yapmaktan mutluluk duyarız. Umarım hakkın rahmetine kavuşmuştur, aile ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

keşke elimizden birşey gelse kardeşim aramızdan ayrıldı ve gitti....ailesi perişan dostları perişan..sadece ve sadece dua makbul bu durumda........
ama öfkem iyice kabardı ben bıktım artık bu sürücülerin hatalarından umursamazlıklarından.kardeşimide bir sürücünün umursamazlığı yüzünden kaybettim.....bundan sonra kimse benden trafikte taviz beklemesin hatası olanı hatasıyla beraber gömeceğim yeter artık!

Darkcity2000
15 Ağustos 2015, 08:52
Allah rahmet etsin, arkadas ekipmansizmi teste cikmis, buyuk ihtimal bir tur atip gelirim diye cikti..

arslan0770
15 Ağustos 2015, 08:54
kaza yaptığı yer zaten dükkanının 200 mt ilerisi

aquarist4
15 Ağustos 2015, 09:18
Allah Rahmet eylesin. Allahtan yakınlarına sabır dilerim.

Ayberk5423
15 Ağustos 2015, 09:33
Allah Rahmet eylesin,alilesi için çok zor bir durum

E-TEKİN
15 Ağustos 2015, 11:02
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Bir haftadir antalya kepez ve Muratpaşa tarafindayim burada gerçekten araç trafiği bursaya göre çok riskli atıyor. Antalya li dostlar kendinize trafikte dikkat edin ne olur

Alper_tim
15 Ağustos 2015, 11:27
mekanı cennet olsun gencecik bi arkadaşı daha toprağa veriyoruz
Allah ailesine sabırlar versin çok zor çok :(

mustf
15 Ağustos 2015, 11:34
Allah rahmet etsin...

bu yaz tatilinde antalyadaydım. bu şehirde bursadan istanbuldan bile tehlikeli bir trafik garabeti var. inanılmaz birşey. ara sokağa trafik ışığı koymuş, gereksiz yere çarşı yolunda bile 100 metreye bir ışık koymuş. bu şehrin trafiğinin kim içine etmişse bu insanların da katilidir. insan bu gereksiz lambalardan tuhaf trafik sisteminden deliye dönüyor. motorla gezmeye korktum ben bu şehirde. yani nasıl anlatmalı bir tuhaflık var bir cahilin eline kalmışlık bence. şehrin trafik sistemine uzman ekipler büyük şehirlerden getirilip el atmalı bence.

afedersiniz ısrarla tekrar ettim ama düşünün antalyadan bursaya gelicem 600km yol... antalyadan çıkınca rahatladım kuş gibi hafifledim. ne var bu şehrin trafiğinde tuhaf olan çözemedim bursadan az araba ve trafik var ama inanılmaz tehlikeli bir durum var. dünya güzeli bu şehre hiç yakışmıyan birşey bu.

trapmania
15 Ağustos 2015, 12:00
Allah rahmet eylesın bir daha eksildik

Mertcan39
15 Ağustos 2015, 12:01
Allah rahmet eylesin

bboy_iced
15 Ağustos 2015, 13:08
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm çokkk :.-(

eroceto
15 Ağustos 2015, 14:49
Allah rahmet eylesin Ahmet abi ile 2-3 kez konuşma fırsatını yakalamıştım. Eray Motor Antalya. Hem motosiklet yarışçısı hemde usta... Sempatik sıcak kanlı birisiydi haberini duyunca çok üzüldüm.. Kask takmamış :(

Shrieker
15 Ağustos 2015, 14:54
Yazık. Çok üzücü...

brnkrc
15 Ağustos 2015, 20:07
Mekanı cennet olsun:(

mgora
15 Ağustos 2015, 20:56
Allah Rahmet eylesin yakınım ölmüş gibi üzüldüm , keşke kaskını taksa idi.
Ben hayatta daha kasksız motor kullanmadığım için geçen kask yokken motoru otelin önünden 15 mt ötedeki otoparka aldım , kendimi çıplak gibi hissettim sürüşüm bile daha kötüydü , görenler kesin bu adam buraya kadar nasıl gelmiş demiştir.

iptaluyelik01
15 Ağustos 2015, 22:14
ALLAH rahmet eylesin

blackhhat
12 Eylül 2015, 04:50
Motor ustam , aynı zamanda arkadaşımdı.Face'de kaza haberini aldığımda önemli bir şeyi yoktur diye düşünmüştüm.Motosikletten düşme tekniklerini biliyordu. Kaza yaptığında kot yine gitti diye üzülürdü.Telefon açtığımda vefat haberini aldım. Profosyoneldi ,yarışlara katılırdı. Kaza yaptığı yer eski oturduğum evin önü. Avcunun içi gibi bilirdi o yolu. Biri sıkıştırmış olmalı , yolun ortasındaki tabelaya çarpacak biri değil çünki. Müşteri motorunu denerken 1-2 dakika olduğu için üşenmiş olmalı. Full koruma kullanırdı.Çok iyi niyetli , saf kalpli , temiz yürekli bir insandı.Mekanın cennet olsun, toprağın bol olsum kardeşim...

oktay33
12 Eylül 2015, 07:50
Allah Rahmet Eylesin.

Lise yillarinda bir arkadasim vardi. Motoru iterken bile kask takiyordu.
Ben bu aliskanligi ondan kaptim galiba.

mozgur
12 Eylül 2015, 08:36
Yazık olmuş. Çok güzel düşüncelerim var sıkıştıran .... ile ilgili ama yazmayayım buraya.

Allah rahmet eylesin.

oguzhan6161
12 Eylül 2015, 08:47
Allah rahmet eylesin ekmek parası... Mekanı cennet olsun :salut:

adanalı
12 Eylül 2015, 08:48
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Sabırsız
12 Eylül 2015, 12:00
Allah rahmet eylesin.

ZümeR
12 Eylül 2015, 12:06
Sürekli gelip geçtiğim güzergah..

Allah sabır versin ailesine..
Çok zor..

bravetaxi
12 Eylül 2015, 12:10
onu sıkıştıran arabadaki şerefsiz şimdi yastığa kafasını koyduğunda nasıl uyuyacak bakalım o vicdan azabıyla bir ömür yaşaya bilirse zaten insanlıktan çıkmış demektir.

DelikanlıMTV
12 Eylül 2015, 12:52
Allah rahmet eylesin mekaı cennet olsun. Allah yakınların savır versin