PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni motorum

İlker41
09 Ağustos 2015, 22:27
selamınaıeyküm formlara nezamandır katılmıyordum bir seneye yakın motor yoktu bir buçuk ay önce 96 model cg 125 titan aldım daha önceden mct 250 vardı titan onun gibi güçlü ve heybetli değil ama mct kadar vibrasyon yok kullanımı oldukça rahat biri 125 biri 250 ama durumum iyi olsaydı rks cruizer 250 almak isterdim evladım ünüversitede okuyor şimdilik bununla idare etmem gerekiyor bunada şükür işimi görüyor kaç sefer gebzeye gittim eğer fazla rüzgar olmasın 120 kmleri gördüm motoru aldığımda kilometre çalışmıyordu onu tamir ettirdim debriyaj teli koptu teli taktırdım şimdilik başka masraf çıkarmadı hergün motora biniyorum ve küçük hacimli olmasına rağmen 250lik olmasada yine keyifle sürüyorum ileride inşallah daha iyilerine bineriz herkeze kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

victors43
09 Ağustos 2015, 22:37
Hayırlı ugurlu olsun abi Allah kaza bela vermesin tekerin duz bassın

aslan557
09 Ağustos 2015, 22:37
hayırlı ugurlu olsun abi tekerin üdüz bassın evladın universitesini bitirip sana güzel bir motor hediye eder inşllah herşeyi babalar yapmayacak ya :rendeer:

Mamba09
09 Ağustos 2015, 22:50
ne güzel bir babasınız siz. evladınız üniversite okuyor diye daha ucuz bir motosiklete biniyorsunuz. benim babam da bayramda bile aramaz. "ihtiyacın var mı" diye sormaz... sevindim oğlunuz adına.

İlker41
09 Ağustos 2015, 22:53
çok sağolun arkadaşlar tekeriniz düz bassın