PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MONT TAVSİYESİ

deplasemih64
09 Ağustos 2015, 22:04
Arkadaşlar öncellikle cidden bu konuda bilgisi olan beni yönlendirebilecekler ilgilensinler ..

Geçenlerde güzel ve kaliteli siyah gözlüklü 150 tl değerinde bir kask aldım biliyorum çok daha iyileri var fakat param ona yetti yinede güvenli olduğunu düşünüyorum çok araştırdım neyse şimdide ekipmanlara güvenli dirsek omuz sırt koruması olan bir mont ile devam etmek istiyorum yaşadığım şehir kışları soğuk oluyor bu yüzden kışında üşütmesin beni bu arada bütçe en fazla 200 tl taş çatlasa 250 tl daha fazla çıkmaz yani tavsiyelerinizi bekliyorum:king:

ferhatkars
09 Ağustos 2015, 22:41
kardeş marka model karışmam ama kışlık astarını cıkardıgında içi fileli olan bir mont al...
yoksa cok terletir sıcaklarda... ben gidip revit 4 mevsim mont aldım 500 küsür tl ye... kışlık astarını cıkartınca içi sadece naylon ve pişiriyor resmen... hava yerlerini felan açıyorum ama nafile...
önceki montum daha kalitesiz shark idi... bunun içi fileli idi... kıbrısın yaz sıcağında bile terletmiyordu...

Ahmtmngrsy
09 Ağustos 2015, 22:48
Aynen bende senin gibiyim , bulursan banada söyle kardeş

Sokollu
09 Ağustos 2015, 22:57
Ben sıfırı 700 küsür TL olan Held kışlık montumu satıyorum beden L. Biraz daha bütçeniz var ise görüşürüz

deplasemih64
10 Ağustos 2015, 13:27
Yok L Hem Bana Büyük Gelir Hemde Benim Ona Gücüm Yetmez Motorun taksitleri devam ediyo yinede saolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Araştırıyorum ama internete pek güvenmek istemiyorum kardesim muhtemelen buralardaki mağzalardan birisinden alıcam