PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu sorunu nasil halledebilirim (Resimli)

CooLeR
09 Ağustos 2015, 13:55
Iyi gunler arkadaslar suanda yoldayim ve motor elektrik kesti kutup basi kirilmis ne onerirsiniz yanimda bolca alet edavat var bant ile halletme sansim varmidir buyrun resmi atiyorum http://i.hizliresim.com/yl5RmM.jpg

06Serhat
09 Ağustos 2015, 13:59
O bölge oksitlenmiş kablo kopmuş elde halledilebilecek birşey değil. Ayak marşı ile çalıştırın yola devam edin. Tamirciye gittiğinizde o kabloyu değiştirecektir.

CooLeR
09 Ağustos 2015, 14:01
Motor modeli CB 125E ayak marsim yok :( vurdursam calisirmi

06Serhat
09 Ağustos 2015, 14:06
Motor modeli CB 125E ayak marsim yok :( vurdursam calisirmi

Evet pardon yurtdışında olanlarda varmış. Vitesi 2 ye alıp ittirerek çalıştırabilirsin ancak motoru zapdetmek zor düşürebilirsin. Bir yokuş bulup motorun üstüne otur vitesi 2 ye alıp biraz hızlandır gazı ver debriyajı yavaştan bırak çalışır.

CooLeR
09 Ağustos 2015, 14:12
Sorunu hallettim hocam kutup basini uca surttum ve mars bastim motor calisti ama elektrik yok motorda suan eve goturur umarim

KmlTkn
09 Ağustos 2015, 14:15
Yankeskiyle kablonun ucunu acip vidaya dolayabilirsiniz eve kadar idare eder

06Serhat
09 Ağustos 2015, 14:20
Sorunu hallettim hocam kutup basini uca surttum ve mars bastim motor calisti ama elektrik yok motorda suan eve goturur umarim

Motosikletin marş motoru ile çalışıyor şuan, marş motoru ile çalıştığı için göstergeler dahil elektrik aksamı çalışmaz. Servise gittiğin zaman anlattığım şekilde vurdurarak çalıştırmayı uygulamalı olarak göstersinler. İyi sürüşler.

snappy x
09 Ağustos 2015, 14:33
vurdurmayı seviyorum adlı başlığımı incelemelisin

06Serhat
09 Ağustos 2015, 14:36
vurdurmayı seviyorum adlı başlığımı incelemelisin

Valla aklımdan sen geçiyordun nere kaldın geciktin biraz :queen: