PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet sürerken 10 sokak köpeği ile karşılaştım sonra nemi oldu videomda buyrun

barodi
08 Ağustos 2015, 22:29
Tavsiye ederim sizde durun bişeyler yapın çoğu kişinin aklına gelmiyor . belki bu videomdan sonra gelebilir . ne dersiniz ?
NOT: videoyu isteyen 1080 p izleyebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=WjO6E_B_wTM&feature=youtu.be

Mengu16
08 Ağustos 2015, 22:36
Teker yakıp ayarı verseydin köpeklere :cherry:

shooter1
08 Ağustos 2015, 22:43
benim motorun yanında 1 kase su var kediler içsin diye bahçenin dışına bırakınca öküzün biri kaseyi deviriyor

hakikiteker
08 Ağustos 2015, 23:01
Beni geçen gün iki köpek sıkıştırdı. Etrafımda dönmeye başladılar, hele biri sürekli olarak arkama geçmeye çalışıyordu -ki bu durumdan sağlam kurtulmak zor olduğu için soğuk terledim bir an-. Risk budur dedim, şansımı denemek için indim aşağıya ve sakin sakin, köpekleri de gözümden ayırmayarak kaskı, eldivenleri çıkarmaya başladım. Sonra başladım köpeklere fırça kaymaya :D Utandılar, sıkıldılar bundan sonra ve kuyrukları indirip yavaş yavaş uzaklaşmaya başladılar. İyice göz önünden kaybolduklarında ekipmanları tekrar giydim ve yola çıktım. Tam sitenin çıkışında biri tekrar havlayarak üzerime atlamaya yeltendi. Gözümün kararması bir yana bu durumdan sıkılmıştım artık ve aniden durup açtım vizörü başladım köpeğe bağırmaya :D :D Tekrar aynı sonucu aldım ve sağ salim kurtuldum. İster inanın ister inanmayın, olay budur ama kesinlikle tavsiye etmem çok riskli.

snappy x
08 Ağustos 2015, 23:07
Beni geçen gün iki köpek sıkıştırdı. Etrafımda dönmeye başladılar, hele biri sürekli olarak arkama geçmeye çalışıyordu -ki bu durumdan sağlam kurtulmak zor olduğu için soğuk terledim bir an-. Risk budur dedim, şansımı denemek için indim aşağıya ve sakin sakin, köpekleri de gözümden ayırmayarak kaskı, eldivenleri çıkarmaya başladım. Sonra başladım köpeklere fırça kaymaya :D Utandılar, sıkıldılar bundan sonra ve kuyrukları indirip yavaş yavaş uzaklaşmaya başladılar. İyice göz önünden kaybolduklarında ekipmanları tekrar giydim ve yola çıktım. Tam sitenin çıkışında biri tekrar havlayarak üzerime atlamaya yeltendi. Gözümün kararması bir yana bu durumdan sıkılmıştım artık ve aniden durup açtım vizörü başladım köpeğe bağırmaya :D :D Tekrar aynı sonucu aldım ve sağ salim kurtuldum. İster inanın ister inanmayın, olay budur ama kesinlikle tavsiye etmem çok riskli.

banada inanmıyorlar dostum zamanla alışırsın

potasyum
08 Ağustos 2015, 23:23
Milliyet in başlıkları gibi olmuş başlık ama Tebrikler ☺

barodi
08 Ağustos 2015, 23:34
korkunuzun üstüne gidin yoksa başka türlü bu korkuyu atlatamazsınız. beni haytım boyunca 3 köpek ısırdı. ben gidip yine pitbulu ve kuyruksuzu sevmeye çalıştım ( not: en korktuğum tip onlar :cherry:)
artık istedikleri kadar isterse 100 köpek havlasın peşime takılsın heçmi heçç aldırmıyorum baktınız bacağınıza yapışacak gibi oluyorlar. bacakları benzin deposunun üstüne uzatın yada ayağa kalkıp selede durun tabi yapabilirseniz:cherry:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

Teker yakıp ayarı verseydin köpeklere :cherry:

tekerler pahalı 1200 gayme üstelik 16000 km de iken sıfır aldım .7000 km oldu. :cherry: ayarı verdim su vererek :king:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

benim motorun yanında 1 kase su var kediler içsin diye bahçenin dışına bırakınca öküzün biri kaseyi deviriyor

bunun gibi diyosun
http://i.hizliresim.com/b2DAXV.jpg (http://hizliresim.com/b2DAXV)