PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletle Giderken Ufo Gördüm

Vortex54
07 Ağustos 2015, 22:25
Merhaba arkadaşlar, hayatımda ilkkez tanık olduğum ve insanlara anlatmaya çekindiğim, ilkkez burada yazıp içimi dökeceğim bir olay yaşadım. Dün gece saatlerinde saat 01.30,02.00 civarı bomboş köy yollarında evime doğru giderken zifiri karanlık bir yol, bir anda garip renkler görüyorum aynamda. Bir araba geliyor sanıyorum arkamdan devamlı rengarenk ışıklar yansıyor aynama. Duruyorum kenara çekip ve yukarı baktığımda inanılmaz derecede gözlerime inanamadığım şok olduğum bir görüntü görüyorum. Sadece ışık topuna benzer, parıl parıl parlayan ve bana yaklaşık 50 metre uzaklıkta olan bu cismi şaşkınlık, korku dehşet bi yandanda heyecan icinde izliyorum. O anda saklanmak istiyorum hatta yere doğru çömeliyorum. Fakat hayatta böyle bir olaya tanıklık edecek çok az kişi olduğunu düşündüğüm için olayın içine girmek ve o parlayan ışığa yaklaşmak istiyorum. Motoruma binip gitmek istediğimde motorun kontağını çeviriyorum ve hiçbirşekilde çalışmadığını görüyorum. Ben daha önce Discovery Channel gibi kanallarda böyle olaylar yaşayıp, elektronik cihazların gerçekten çalışmadığını söyleyen insanları duymuştum. Ben daha önce asla inanmazdım böyle şeylere fakat o anda inandım. Neyse ben motoru bırakıp o ışığa doğru ilerliyorum. Kaskım kafamda, ne olur ne olmaz diye çıkartmıyorum. yaklaşıyorum ve ışık bi anda sönüyor, ortadan kaybolmuyor yalnız, sadece ışığı sönüyor. Hala daha orada bişeyler olduğunun farkındayım. ilerliyorum, korkmama rağmen, ellerim tir tir titriyor. Bir bakıyorumki o zifiri karanlık içerisinde neredeyse bir yolu uçağı boyutlarında fakat yuvarlak, karanlıkta gözüme gri görünen garip bir araç. Artık aramızda 20 adım kadar bir mesafe var, ben yavaş yavaş ilerliyorum adeta büyülenmişim. Yere konmuş ve bir giriş kapısı bulunuyor. Yada ben onu kapı gibi bişey sandım, ve gidip "tak tak" diye elimle vurdum. "Alooo Kimsiniz lan siz!" diye bağırmaya başladım. "kimsiniz olum, yiyorsa çıksanıza dışarı" diye bağırmaya devam ettim ve hemen elime gelen bir taş aldım, taşla o yuvarlak alete vurmaya başladım, sonra gözüme daha güzel bir cisim göründü, bir sopa! Sopayı aldığım gibi girişmeye devam ettim. Sonra kapı açıldı ve 3 tane adam çıktı dışarı. Meğer o gördüğüm şey ufo değilmiş, bir evmiş. Hayatımda öyle ev görmedim ben, adamlar deişik deişik ışıklar yakmış sadece. Herneyse 3 kişi çıktı " napıyorsun lan sen" diye üzerime yürüdüler, birisinin elinde av tüfeği vardı. Bende belimden ruhsatsız tabancamı çıkardım, ve havaya ateş ettim. "akıllı olun ulen" diye bağıra bağıra ateş ediyordum ki şarjörüm bitti. O anda biri üzerime atladı ve elimden silahı aldı, Bu arada kask hala kafamda olduğu için herkese kafa atmaya başladım. Av tüfekli adam havaya ateş etti ve arkadaşı ona "Malmısın adamı vursana niye havaya sıkıyon" diye bağırıyordu. Ben fırsattan istifade koşa koşa kaçtım dağ tepe taş dinlemeden yukarı doğru koşmaya başladım. Bunlar sanırım jandarmayı aramış, jandarma geldi. Gelen jandarma elinde tüfekli adamı görünce ona silah doğrulttu ve silahını birak diye bağırdı. Elinde silah olan kişi "sizi arayan bendim" diyordu. Ben olayları tepeden izlerken jandarma sanıyorumki yanlışlıkla olsa gerek, tetiğe dokundu ve eli silahlı adamın beyninin patladığını gözlerimle gördüm. Arkadaşları ahıt yakıyordu resmen "ahey ahey gitti gül gibi oğlan" diye diye ağlamaya başladılar. Bu sırada ben olayları izliyordum adeta donakalmıştım. Sonra bir ses duydum, "Hayatım Kalk Akşam Yemeğine Oturcaz" diye. Kendime gelmem biraz zaman aldı ama herşeyin rüya olduğunu algıladığımda yüzümde iğrenç bir tebessüm vardı.

Permatiq59
07 Ağustos 2015, 22:28
ne kullanıyorsan bana da bulalım hacı :sunny:

ENİGMA
07 Ağustos 2015, 22:28
bunu kim okur be abi

EfeXTR
07 Ağustos 2015, 22:30
Bu foruma bu kadar troll çok fazla :mrgreen:

demirkask
07 Ağustos 2015, 22:32
Okumayın parti yapılan ev içerir CSB

Vortex54
07 Ağustos 2015, 22:35
Okumayın parti yapılan ev içerir CSB

Hayrola, insanlara neden okumamasını söylüyorsun? Sen okumazsın olur biter. Yaşadığım birşeyi paylaştım yanlış olan birşeymi var

Usercom
07 Ağustos 2015, 22:50
Oda bi şey mi ben halay çektim uzaylılarla :cherry:

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/12/02/ders-kitabinda-ufo-goruldu--999499.Jpeg

sagat
07 Ağustos 2015, 22:57
bonzai virali.

Mr.[T]
Snappy zannettim başligi görünce.bi uzayli ezmedigi kalmisti:mrgreen:

Konuyu acan arkadaş kaskını bi beden büyüğü değiştir bence

Acil112
Tiner mi çekiyorsunuz, hap mı alıyorsunuz? Mal mısınız oğlum siz? Biri tavuk ezdim der, biri rüyasını anlatır... Birini engelliyorum biri çıkıyor. Bi bitmediniz...

Karalı
07 Ağustos 2015, 23:01
Yok artık aq nasıl biyer oldu burası ya:pr:
hayrolsun inş

Usercom
07 Ağustos 2015, 23:06
Merhaba arkadaşlar, hayatımda ilkkez tanık olduğum ve insanlara anlatmaya çekindiğim, ilkkez burada yazıp içimi dökeceğim bir olay yaşadım. Dün gece saatlerinde saat 01.30,02.00 civarı bomboş köy yollarında evime doğru giderken zifiri karanlık bir yol, bir anda garip renkler görüyorum aynamda. Bir araba geliyor sanıyorum arkamdan devamlı rengarenk ışıklar yansıyor aynama. Duruyorum kenara çekip ve yukarı baktığımda inanılmaz derecede gözlerime inanamadığım şok olduğum bir görüntü görüyorum. Sadece ışık topuna benzer, parıl parıl parlayan ve bana yaklaşık 50 metre uzaklıkta olan bu cismi şaşkınlık, korku dehşet bi yandanda heyecan icinde izliyorum. O anda saklanmak istiyorum hatta yere doğru çömeliyorum. Fakat hayatta böyle bir olaya tanıklık edecek çok az kişi olduğunu düşündüğüm için olayın içine girmek ve o parlayan ışığa yaklaşmak istiyorum. Motoruma binip gitmek istediğimde motorun kontağını çeviriyorum ve hiçbirşekilde çalışmadığını görüyorum. Ben daha önce Discovery Channel gibi kanallarda böyle olaylar yaşayıp, elektronik cihazların gerçekten çalışmadığını söyleyen insanları duymuştum. Ben daha önce asla inanmazdım böyle şeylere fakat o anda inandım. Neyse ben motoru bırakıp o ışığa doğru ilerliyorum. Kaskım kafamda, ne olur ne olmaz diye çıkartmıyorum. yaklaşıyorum ve ışık bi anda sönüyor, ortadan kaybolmuyor yalnız, sadece ışığı sönüyor. Hala daha orada bişeyler olduğunun farkındayım. ilerliyorum, korkmama rağmen, ellerim tir tir titriyor. Bir bakıyorumki o zifiri karanlık içerisinde neredeyse bir yolu uçağı boyutlarında fakat yuvarlak, karanlıkta gözüme gri görünen garip bir araç. Artık aramızda 20 adım kadar bir mesafe var, ben yavaş yavaş ilerliyorum adeta büyülenmişim. Yere konmuş ve bir giriş kapısı bulunuyor. Yada ben onu kapı gibi bişey sandım, ve gidip "tak tak" diye elimle vurdum. "Alooo Kimsiniz lan siz!" diye bağırmaya başladım. "kimsiniz olum, yiyorsa çıksanıza dışarı" diye bağırmaya devam ettim ve hemen elime gelen bir taş aldım, taşla o yuvarlak alete vurmaya başladım, sonra gözüme daha güzel bir cisim göründü, bir sopa! Sopayı aldığım gibi girişmeye devam ettim. Sonra kapı açıldı ve 3 tane adam çıktı dışarı. Meğer o gördüğüm şey ufo değilmiş, bir evmiş. Hayatımda öyle ev görmedim ben, adamlar deişik deişik ışıklar yakmış sadece. Herneyse 3 kişi çıktı " napıyorsun lan sen" diye üzerime yürüdüler, birisinin elinde av tüfeği vardı. Bende belimden ruhsatsız tabancamı çıkardım, ve havaya ateş ettim. "akıllı olun ulen" diye bağıra bağıra ateş ediyordum ki şarjörüm bitti. O anda biri üzerime atladı ve elimden silahı aldı, Bu arada kask hala kafamda olduğu için herkese kafa atmaya başladım. Av tüfekli adam havaya ateş etti ve arkadaşı ona "Malmısın adamı vursana niye havaya sıkıyon" diye bağırıyordu. Ben fırsattan istifade koşa koşa kaçtım dağ tepe taş dinlemeden yukarı doğru koşmaya başladım. Bunlar sanırım jandarmayı aramış, jandarma geldi. Gelen jandarma elinde tüfekli adamı görünce ona silah doğrulttu ve silahını birak diye bağırdı. Elinde silah olan kişi "sizi arayan bendim" diyordu. Ben olayları tepeden izlerken jandarma sanıyorumki yanlışlıkla olsa gerek, tetiğe dokundu ve eli silahlı adamın beyninin patladığını gözlerimle gördüm. Arkadaşları ahıt yakıyordu resmen "ahey ahey gitti gül gibi oğlan" diye diye ağlamaya başladılar. Bu sırada ben olayları izliyordum adeta donakalmıştım. Sonra bir ses duydum, "Hayatım Kalk Akşam Yemeğine Oturcaz" diye. Kendime gelmem biraz zaman aldı ama herşeyin rüya olduğunu algıladığımda yüzümde iğrenç bir tebessüm vardı.

Hocam malı nereden alıyorsunuz sağlam kafa yapmış

size tavsiyem yapıştırıcıyı amacı doğrultusunda kullanmanız

http://www.astalgrup.com/images/tani/BALLY_-_1.jpg

ayrıca ülkemizde karadeniz marmara ve ege'de troll ile avlanma yasaktır ve cezası ağırdır

http://www.baliksevdam.com/konu/her-turlu-trol-yasagi-2012-2016-donemi.6809/

c4gin
07 Ağustos 2015, 23:11
vay arkadaş..

Bune
07 Ağustos 2015, 23:24
http://cdn.meme.am/instances/250x250/12035381.jpg

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/154/912/berneydidnotread.gif?1318992465

https://36.media.tumblr.com/39bd305536502cf7d18cc178aee2a3f9/tumblr_n88snnZw1s1tfr0v3o1_500.png

rsinan
07 Ağustos 2015, 23:42
Snappy'nin dayısı da foruma gelmiş

ilkerabi
07 Ağustos 2015, 23:43
İlk üç ve son cümleyi okuduğum için fazla zamanım ziyan olmadı..

bravetaxi
07 Ağustos 2015, 23:44
yazın motor üstünde sinek ilaçlama araçlarının arkasından gidincede oluyor bu bir kaç kere başıma geldi

Usercom
07 Ağustos 2015, 23:48
2015 troll fuarı sponsorları açıkladı trollere karşı en güçlü savunma silahı cool story bro'dur

SuleymanE
07 Ağustos 2015, 23:56
Maddi durumum yoktu okuyamadım kardeş... Zengin olsam yine de okumazdım ya la... neyin kafası bu anlayamadım gitti :mrgreen:

Ros1n2
08 Ağustos 2015, 00:09
Herkesin aksine ben keyif alarak okudum rüyana sağlık :)

GhostTurk
08 Ağustos 2015, 00:15
güzel yazı sonuna kadar okudum tebessüm ettim.eline sağlık

shooter1
08 Ağustos 2015, 00:22
hikaye cok hojdur ama benena
bunun için mr.t konu açmıştı konu dışı bölümünde oradan devam etsek hem motosohbette önemli konular görülür misal başlangıç motorlari,2000 liraya ss çok önemli hem konu dışındaki bolumden eglenmis oluruz

Ahmet_Tascı
08 Ağustos 2015, 00:24
haklısın kanka.geçende bana geldi taş atıp kovdum :pr:

zuluman
08 Ağustos 2015, 00:29
fitil bonzainin etkisi mi bu?

Vecihi.H
08 Ağustos 2015, 00:32
İnsan üşenir la bu kadar yazmaya.

hakan nkd
08 Ağustos 2015, 00:39
Hayatımda hiç bi troll makaleyi okurken bu kadar zevk vermemişti :) önce gerçek zannedip heyecanla okumaya başladım ama güzel bağlamış

iptaluyelik01
08 Ağustos 2015, 01:37
Allahtan ilk ve son cümleleri okuyup zamanımı ziyan etmedim.
Fuzuli bir davranış sergilediğinizi düşünüyorum.
Hoş değil.

Vortex54
08 Ağustos 2015, 11:57
Iyi kötü yorum yazan herkese teşekkür ederim. Keyif alarak gülerek yazdım. Keyif verdiyse ne mutlu.

ssates
08 Ağustos 2015, 12:05
Bu mevsimde klimanın altında üstünü örtmeden uyumanın kötü sonuçları olabiliyor.

karşıyaka57
08 Ağustos 2015, 12:08
Bir gram tebessüm olmadı hocam bu ne ya okuduktan sonra en pişman olduğum konu oldu.Zaman kaybı

AlpayEsmer
08 Ağustos 2015, 12:11
zaten rüya görüyormuşsunuz keşke gerçek ufo görseydiniz belki dünyaya spoiler verirdiniz

bilginozi
08 Ağustos 2015, 12:21
Eline taşı alıp o cisme vurmaya başlayıncaya kadar ki kurgu çok güzeldi sonra birden bozmuşsun.

keremkrmn
08 Ağustos 2015, 12:24
Arkadaş zinciri temizlerken tinere biraz fazla maruz kalmış galiba :king:

ayzek
08 Ağustos 2015, 12:55
Havaların ısınmasıyla birlikte totonun açık bırakılarak ve gözlerin kapanmasıyla dalınan uyku türü..

burak5353
08 Ağustos 2015, 16:09
https://www.youtube.com/watch?v=0_dXhUT2I3Q

DraQuila
08 Ağustos 2015, 18:03
üşenmeden yazmışşsında ben okumaya üşendim bilader ..

fatih.
08 Ağustos 2015, 18:43
https://www.youtube.com/watch?v=IyjaldzqXBA

Vortex54
08 Ağustos 2015, 21:06
Bir gram tebessüm olmadı hocam bu ne ya okuduktan sonra en pişman olduğum konu oldu.Zaman kaybı

Ah canımın içi kiyamam. Cok ihtiyacim vardi senin o guzel yüzündeki tebessüme. Birdahaki sefere çok cabalicam bunun için ozur dilerim

sailor33
08 Ağustos 2015, 21:15
Halk arasında "decoder açıkta kalmış" dediğimiz olayın yan etkisidir hocam. Önemli bir sorun değil:queen:

Freye
08 Ağustos 2015, 22:05
:pl::thumleft: :sunny:

https://www.youtube.com/watch?v=HoxwTRjpiq8