PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbullular bu pazar nereye gidelim (yüzme + mangal+ )yapabileceğimiz yer olsun

barodi
07 Ağustos 2015, 15:48
bir taş ile 3 kuş vurmanın peşindeyim.
gezmek + yüzmek + mangal keyfi 3 ünü bir arada yapabileceğimiz bir yere gidelim hep beraber ? riva çok kalabalık ve mangal için yer varmı bilmiyorum. fikirleri olan ?
Bİliyorum yüzme bilmeyenler gelmek istemeyecekler :cherry: gerçi bende bilmiyorum ama batmayan mayo ile denizde suyun üzerinde haraketsiz uyuyabiliyorum. haraket etsende batmıyorsun zaten.
yüzünce çok acıkıyor insan. o yüzden yüzdükten sonrada ;
yüzmek istemeyenler ;
biz yüzerken ;
onlar mangal ile uğraşıp bize yemekleri hazırlayabilirler :cherry::cherry::cherry:
trafiğin olmadığı bir yer olmalı. yani rivada mangal yapabileceğimiz yer varsa oraya gidebiliriz he?
Hem denizde yüzerken kameraya alırız burda yayınlayarak bir dahaki haftaya gelmek isteyenler çıkar.:cherry:

AliCem Yener
07 Ağustos 2015, 16:24
Abi gelmeyi çok isterdim ama ne ehliyet nede motor var. Zamanı gelince size yada bana bir şey olmazsa o zamana kadar kapınızı çalcam inş.

seta34
07 Ağustos 2015, 16:38
Bende bu pazar direksiyon sinavina girip ehliyetimi alayim diger etkinliklere seve seve gelirim :)

JuxtaCrucem
07 Ağustos 2015, 16:39
Abi gelmeyi çok isterdim ama ne ehliyet nede motor var. Zamanı gelince size yada bana bir şey olmazsa o zamana kadar kapınızı çalcam inş.

Al benden de o kadar.

Karalı
07 Ağustos 2015, 17:09
burdan ekmek çıkmaz hadi beni şaşırtın:)

YouSuffer
07 Ağustos 2015, 17:19
Şileye gidilir denize girilir, sonra oradaki restaurantların hepside mangallı kendin pişir kendin ye olayı var oraya gidip yenilir. Oradan rivada gezilerek dönülür :)

Pazar sıcakta Tekirdağ gidicem kotu olcak o yol geçmiyor be :/

copycat
07 Ağustos 2015, 17:44
maalesef istanbul bana göre çoktan bitti artık okeye bile dönemiyor. anormal kalabalık ve gitgide çakılan insan kalitesi artık şehri bitirdiği kadar şehre yakın sayfiye yerlerini de tüketti. artık riva, şile, kilyos gibi yerlerde özellikle pazarları sıradan bir gaziosmanpaşa, mecidiyeköy ya da ümraniye gününden farklı değil. gitgide daha çok insan kendini kapısında nöbetçili modern hapishaneler olan sitelere hapsetmek zorunda kalıyor. bu yüzden pazar günü istanbul'a yakın bir sayfiye yerinde keyifli bir yer bulup deniz artı mangal yapmak bana imkansız gibi geliyor.

2001 yılında yeni patladığı zamandan beri ağva'da kalırdım yazları, artık kaldırımda uyuyan sarhoş tiplerden, plajda terör estiren canavarlardan herkes o kadar bıktı ki yerlisi kesinlikle pazar günü dışarı çıkmıyor. ben de yıllardır gitmiyorum.

ayzek
07 Ağustos 2015, 17:56
Bu pazar rivadayım rivaya 5 dkka mesafede olan alibahadır da kayın valideler var davetliyiz mangal közde mısır ve ordan denize basıp serinleme gün geçmiyor sanki :)
rumeli fenerine git derim :)

brooklynnn
07 Ağustos 2015, 19:03
Benim eve gelin derdim de ben de cikacagim.

Ygz
07 Ağustos 2015, 23:13
Valla ben sizin yerinizde olsam atlardım feribota yalovaya giderdim hem sessiz bir yer hemde tıklım tıklım olmaz