PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial 180 Z-ONE S Almayı dusunuyorum

Laminon
07 Ağustos 2015, 14:38
Arkadaslar merhaba çok yakın zamanda bu motoru almayı dusunuyorum aranızda motor hakkında bılgısı olan varmıdır acaba sizinde bir fikrinizi alıyım dedım.

Cbf dusunmuyorum yanlıs anlamayın ama çok kurye tıplı motor sırf bu yuzden Ybr de almam boykot edıyorum Baydar Ankarayı :)

Baska önerileriniz var ise beklerim hepinize iyi günler iyi sürüsler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Up........

karşıyaka57
07 Ağustos 2015, 15:13
Tavsiye ederim ama sizin beklentileriniz ne onu bilmek lazım.Hız, yakışıklılık, malzeme kalitesi ve konforu güzel benim beğendiğim tarafları bunlar.

Laminon
07 Ağustos 2015, 20:19
Tavsiye ederim ama sizin beklentileriniz ne onu bilmek lazım.Hız, yakışıklılık, malzeme kalitesi ve konforu güzel benim beğendiğim tarafları bunlar.

Hocam bende onlar mesela kac km hız ıle rahat seyahet edebılırım sızın motorunuz kaç km de hıc sorun cıkarttımı bılgılendırsenız sevınırım tesekkurler sımdıden

asde06
07 Ağustos 2015, 21:08
forumda mondial z180 sayfası var özel, orayı araştırdın mı, bir çok sorunun cevabını oradan rahatlıkla bulabilirsin..

efendy06
07 Ağustos 2015, 21:50
Laminon hemşerim, kaç para 180 s? Çünkü bildiğim kadarı ile onun az biraz üzerine çıkınca daha iyi seçenekler mevcut.