PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jandarmadan dayak yedim dayım kurtardı

Sayfa : [1] 2 3

snappy x
07 Ağustos 2015, 04:31
Arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce 3 arkadaş diğer iki motor mondial cg ve drift geziyorduk arkadaşların egzoz açık egzozdu ama fazla ses yapmıyordu tam benim egzozun önünde klips vardı gazı salınca tıırrrr ediyordu saat 2 den beri bitaraflarımız uyuşmuştu arkadaş 2 dk önce evine gitti biz cg ile aynı yoldan gidiyorduk kör sapaga geldik nerden geldiyse jandarma sert bir fren koydu gelin bakalım siz buraya dediler önce kısa bi konuşma yaptılar bu akşam saatinde utanmıyor musunuz bağırtmaya diye başladılar sonra ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim bilmemne evladı gördüm seni az önce düşürdün o şeyi dedi Bitanesi ben hiçbi şey diyemeden sağlam bi tokat yedim arkadaşa bayağı girişti bunlar ben altıma yapacaktım korkudan motorlar çalışıyordu ben 1. Viteste öyle bir kaçmaya kalktım ki hayatımda ilk defa ön kaldırdım bidaha yapamam herhalde direk farları kapattım daldım mısır tarlası içine zar zor ben bi baktım altıma. yapmışım 6-7 dk bekledim ben böyle sonra motordan indim iterek eve döndüm neden ittim bilmiyorum korkudan napayım ben sidikli bir şekilde yattım 5 dk sonra zil caldı ben gene korkudan ölüyorum kafama kadar çektim çarşafı babam kalktı actı kapıyı gelen dayım barışa söyle jandarma çağırıyor demiş ben duyuyordum zaten konuşmayı ben donumu değiştirdim aşağı inerken merdivende babam ne halt yediysen hallet bu sefer gelmeyeceğim dedi ben bi darbede ordan yedim gözlerim yaşlı muhtarlığa gittim dayım uykumu bölmeye hakkın yok dedi bidaha yakallanırsan gelmeyeceğim dedi jandarma güzel bi konuşma yaptı bidaha böyle salakça bi davranış yapmayacağım çok pişmanım cgci arkadaş muhtarlık çıkışı babasından dayak yedi ondan da dayım kurtardı ben bu adamın akkını ödeyemem siz siz olun salakça şeyler yapmayın yazım yanlış varsa kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:29 ----------

Başlık yanlış olmuş dayak yedim dayım kurtardı olacak

natila
07 Ağustos 2015, 04:43
Jandarm da olsa öyle dövmeye kimsenin hakkı yoktur kanunnu var geceleri sessiz dolaşacaksınız diye sokaklarda...bence derhal valiliğe gidip şikayette bulunun kimsenin kimseye böyle davranmaya hakkı yoktur nerde yaşıyoruz?

Levsy
07 Ağustos 2015, 04:50
Geçmiş olsun yazıcam ama önce bi gülmem geçsin.

Tech_N9ne
07 Ağustos 2015, 04:56
Bence bu arkadaş troll inan çok merak ediyorum bu olayı altına kaçırmalar sidikli sidikli yatmalar sonra donu değiştirip kandarmaya gitmeler :) senin şu motorun resmi varsa bi koyda motoruda görelim senide görelim :)

Carbondioxid
07 Ağustos 2015, 05:19
Arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce 3 arkadaş diğer iki motor mondial cg ve drift geziyorduk arkadaşların egzoz açık egzozdu ama fazla ses yapmıyordu tam benim egzozun önünde klips vardı gazı salınca tıırrrr ediyordu saat 2 den beri bitaraflarımız uyuşmuştu arkadaş 2 dk önce evine gitti biz cg ile aynı yoldan gidiyorduk kör sapaga geldik nerden geldiyse jandarma sert bir fren koydu gelin bakalım siz buraya dediler önce kısa bi konuşma yaptılar bu akşam saatinde utanmıyor musunuz bağırtmaya diye başladılar sonra ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim bilmemne evladı gördüm seni az önce düşürdün o şeyi dedi Bitanesi ben hiçbi şey diyemeden sağlam bi tokat yedim arkadaşa bayağı girişti bunlar ben altıma yapacaktım korkudan motorlar çalışıyordu ben 1. Viteste öyle bir kaçmaya kalktım ki hayatımda ilk defa ön kaldırdım bidaha yapamam herhalde direk farları kapattım daldım mısır tarlası içine zar zor ben bi baktım altıma. yapmışım 6-7 dk bekledim ben böyle sonra motordan indim iterek eve döndüm neden ittim bilmiyorum korkudan napayım ben sidikli bir şekilde yattım 5 dk sonra zil caldı ben gene korkudan ölüyorum kafama kadar çektim çarşafı babam kalktı actı kapıyı gelen dayım barışa söyle jandarma çağırıyor demiş ben duyuyordum zaten konuşmayı ben donumu değiştirdim aşağı inerken merdivende babam ne halt yediysen hallet bu sefer gelmeyeceğim dedi ben bi darbede ordan yedim gözlerim yaşlı muhtarlığa gittim dayım uykumu bölmeye hakkın yok dedi bidaha yakallanırsan gelmeyeceğim dedi jandarma güzel bi konuşma yaptı bidaha böyle salakça bi davranış yapmayacağım çok pişmanım cgci arkadaş muhtarlık çıkışı babasından dayak yedi ondan da dayım kurtardı ben bu adamın akkını ödeyemem siz siz olun salakça şeyler yapmayın yazım yanlış varsa kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:29 ----------

Başlık yanlış olmuş dayak yedim dayım kurtardı olacak

jandarma : " sert bir fren koydu gelin bakalım siz buraya dediler önce kısa bi konuşma yaptılar bu akşam saatinde utanmıyor musunuz bağırtmaya diye başladılar "

Snappyx ( genc yazarımız ) " sonra ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim ( ses tonu, ve ilk zeytinyağı haklılık toneleri canlandırabiliyorum )

Babası : " ne halt yediysen hallet bu sefer gelmeyeceğim "

Dikkatli davranıştan ötürü Jandarmayı tebrik ederim , aldatmaya yönelik ayak oyununu sezmiş, herhangi ciddi başka bir unsur olabilirdi.

Sen ve grubun, döt kadar küçük yerleşkelerde gece yarısında kimbilir hangi desibelde cayırtı kopartıyordunuz, Cg ve oynanmış egzz az ses haa?, bilmesek yutacaz.

Bubana ve Dayına selam ederim hörmetler.

Sana gelince . bi daha tarlaya çatağa batağa destursuz dalma, aşağıdaki videodaki dedeler ile karşılaşırsın maazallah.

https://www.youtube.com/watch?v=tr0vLcyO4p4

Başlığıda Admin/Moderatör yardımı ile düzelt, en doğrusu " Jandarma kibarca uyardı " olur , provakatör gibi başlık atılmaz bu durumda, yerden göğe kadar haksızsın.

sp83
07 Ağustos 2015, 06:56
ben çaktırmadan ayağımla klipsi düşürttüm Sonra ne egzozu ben dedim bilmemne evladı gördüm seni az önce düşürdün o şeyi dedi

Çaktırmadan olmamış yani.

Yaşadıkların ibretlik, her defasında bir dahaki sefere daha dikkatli olacağını söyleyip daha çılgın şeyler yapıyorsun. Etme.

Murat.K.
07 Ağustos 2015, 07:28
Selçuk erdemin bir karikatürü geldi aklıma. Tam aydınlanacağım bir Gülme geliyor.
Ah be çocuk ne kadar iyi niyetli ve safsın sen.....

Sokollu
07 Ağustos 2015, 08:08
Ezdiğin hayvanların bedeli sanırım :salut:

atillatopal9
07 Ağustos 2015, 08:23
Ne tür bir manyaksın çözemedim. istanbul grubu ile toplanıp seninle tanışmaya geleceğiz

kukuleta
07 Ağustos 2015, 08:48
Ne tür bir manyaksın çözemedim. istanbul grubu ile toplanıp seninle tanışmaya geleceğiz

Aynı fikirdeyim bulmasıda kolay Çorlu-vakıflar muhtara gidicez geçen gece jandarmadan kaçıp dayısının size getirdiği barışı arıyoruz dicez nasılsa motoruda küçük kaçmazda enseleriz ifşa edeiz :)

fisherKing
07 Ağustos 2015, 08:49
Aynı fikirdeyim bulmasıda kolay Çorlu-vakıflar muhtara gidicez geçen gece jandarmadan kaçıp dayısının size getirdiği barışı arıyoruz dicez nasılsa motoruda küçük kaçmazda enseleriz ifşa edeiz :)

Beni de alın . Bir güzel tanışalım :)

exterminate
07 Ağustos 2015, 08:51
Gidin emniyete darp raporu çıkartıp savcılığa başvuru yapın bukadar basit. sonra onlar düşünsün.

Acil112
07 Ağustos 2015, 08:58
Bu olay gerçekten yaşandıysa tabi.

srkn.ks
07 Ağustos 2015, 09:03
bende gelicem
haberleşelim gidelimm

rebel_punto
07 Ağustos 2015, 09:11
Erotik hikayeler gibi olmuş. Kurgu çok zayıf. Mısır tarlasında bırak motor sürmeyi koşmaya zorlanırsın.

Amerikan polisi gibi arkandan sıkmadıklarına dua et.

canerol
07 Ağustos 2015, 09:11
Geçmiş olsun yazıcam ama önce bi gülmem geçsin.

aynen gülmem geçsin geçmiş olsun diyeceğim....troll desen değil nasıl değişik bişesin sen :queen:

cem_fb
07 Ağustos 2015, 09:16
Elleri dert görmesin

Tequ
07 Ağustos 2015, 09:23
Kısa sure once Jandarma olarak askeri gorevimi tamamladım. Yetki olmamasına ragmen gayet guzel doverler abi. Hak bile iddia edemezsin.Heleki su hassas gunlerde. Ama soyle de bir durum var, Jandarma vatandasa yetki kullanma meraklısı yada vatandasa eziyet olayım mantıgında bir olusum degil. Ellerinden geldigi kadar da saygılı davranırlar insanlara. Ancak hakedilen bazı durumlar olusabiliyor zaman zaman.Sen de ona denk gelmis olabilirsin :P

ayzek
07 Ağustos 2015, 09:31
ben mısır tarlasını merak ediyorum karanlıkta kimbilir ne canlar gitti :)

Mengu16
07 Ağustos 2015, 09:37
Ben polis görünce gaz kesiyorum motorun sesinden hızlı gittiğim anlaşılmasın diye, sen jandarmanın dibinde aragazla zırıltı yapıyosun :cherry: 2 tane de benim yerime vursaymış tekme tokat.

actros1
07 Ağustos 2015, 09:41
eleman bizi yemiyosundur inşallah.ama dediğin gibiyse git karakola akşam orda kim çalışıyosa isimlerini iste .savcılığa gidip şikayette bulunacam de.en azından özür dilesinler.bi daha sana bulaşmasınlar

Mr.[T]
07 Ağustos 2015, 09:47
bu adam köy yerinde bu kadar macera yaşıyor,Allah korusun bi tura falan çıksa motosikleti ile yandık :mrgreen:

Snappy tura çıkarsa muhtemel konu başlıkları:

uzun yola çıkıcam ne kadar uzun olsun
köpeğe çarptım
yol kenarında bekleyen bayanlar ne iş yapıyor
bayanların ne iş yaptığını öğrendim
onlar bayan değilmiş
vurdurmayı seviyorum
köpeğe çarptım
gazı kesince arkadan vuruyor
önüme zürafa çıktı altından geçtim
gece kamp yaparken yanıma biri geldi
trene selektör yaptım
8 saat durmadan bastım
Önümü kaldıramıyorum
helikoptere çarptım

sinan151
07 Ağustos 2015, 09:52
;3693631']bu adam köy yerinde bu kadar macera yaşıyor,Allah korusun bi tura falan çıksa motosikleti ile yandık :mrgreen:

köpeğe çarptım
onlar bayan değilmiş
vurdurmayı seviyorum
köpeğe çarptım
trene selektör yaptım
8 saat durmadan bastım
Önümü kaldıramıyorum
helikoptere çarptım

Hahahhahah

Seko
07 Ağustos 2015, 09:54
Benim yapmak istediğimi jandarma yapmış, helal olsun.

Uğur
07 Ağustos 2015, 09:59
Nasıl bir çocukluk geçirdin snappy sen,nerden buluyorsun bunları :)

afu35
07 Ağustos 2015, 10:00
Olay bana da ufak bir çocuğun kurguladığı hayal gibi geldi. Yanlış anlama snappy öyle bişey varsa jandarmanın kesinlikle tokat atmaması gerekirdi. Ya olayı eksik anlatıyorsun ya da insanlar seni sevdi diye komik hikayelerime devam edeyim diyorsun. Ben de çorlu da astsubayım istersen olayı bir de jandarma arkadaşlara sorup burda daha detaylı paylaşabilirim. Ya da sen şu olayı baştan anlat beynim yandı.

Bune
07 Ağustos 2015, 10:06
Artık snappy' ye şüphe ile bakar oldum bu kadarı da olmaz herhalde. Gözümle görmeden inanmam adam ya ağır troll ya da türünün tek örneği, ben de gelirim çorluya beni de götürün görücem bu adamı dünya gözüyle.

TAYFUNBORA
07 Ağustos 2015, 10:13
:) Anlatımın ve hissettiklerin senin için acı benim için komikti.
Yazından yaptıklarının kötü ama kalbinin temiz olduğunu ve bir daha yapmayacağını düşündüğüm için yorum yazıyorum.
Benim de gördüğüm sık sık Ege Akdeniz de motorların bu şekil rahatsız edici kullanıldığı.
Hatta Asos ta önde eşim araba ile arkadan ben ve kardeşim motor ile giderken bizim aramıza giren 3 motorcunun yaptığı serseriliği hiç unutmam.
Jandarmanın tokatı bu işi çözüyorsa artık ne zaman böyle şeyler görsem Jandarmayı ararım tokatı bassın diye:)

montrello
07 Ağustos 2015, 10:21
resmen kahkaha attım :) :)

ozrace
07 Ağustos 2015, 10:24
ergen yaşta motora binersen olacağı bu.sen biraz ara ver bu apaçiliğine...

Pangea
07 Ağustos 2015, 10:28
Layn öldüm gülmekten :queen:

afu35
07 Ağustos 2015, 10:53
Başlıktaki komik hatayı farkeden sadece bem miyim:) bence kasıtlı yapılmış bi hata

Tİme_shİft42
07 Ağustos 2015, 11:00
Jandarmalar dayak yerine 70 tane Komando Dansı yaptırsalar daha makul olurmuş :queen:

snappy x
07 Ağustos 2015, 11:12
Arkadaşlar gecenin 4 ünde açtım size mısır tarlasını gösteririm mısırlar öyle karışık değil ve el ekimi aralarında rahatça dolaşabiliriz bana laf edenler gelsin otursun sohbet edelim

infernox
07 Ağustos 2015, 11:14
Bu elemanın konuları eğlenceli oluyor. Gerçek olmadığını biliyorum ama güldürüyor kerata :)
Konuları arasına koyun ezdim tavuk ezdim filan da olacaktı :)

shooter1
07 Ağustos 2015, 11:15
şehirden uzak yerlerde jandarmanın borusu öter

ENİGMA
07 Ağustos 2015, 11:20
;3693631']bu adam köy yerinde bu kadar macera yaşıyor,Allah korusun bi tura falan çıksa motosikleti ile yandık :mrgreen:

köpeğe çarptım
onlar bayan değilmiş
vurdurmayı seviyorum
köpeğe çarptım
trene selektör yaptım
8 saat durmadan bastım
Önümü kaldıramıyorum
helikoptere çarptım

3-4-5-6 maddeler efsane olmuş hahahah:queen:

Usercom
07 Ağustos 2015, 11:20
Cool story bro:bounce:

tavuk ezdim başlığından sonra açtığın "vurdurmayı seviyorum" başlığından sonra burada kazandığın sempati azalmaya başladı

tamam yaşın gereği bir yerde sevilen olmak aranan olmak hoşuna gidiyor

ama bu zaman içinde gelişir gönüller içinde kapladığın yerin sağlam olması zamana bağlı :wiinkk:

o yüzden apaçivari hareketlerin burada sevilmediğini unutmayalım

snappy x
07 Ağustos 2015, 11:30
Arkadaşlar ben jandarmaya bişey diyemem çünki görevini yaptı bana ders verdi şimdi aynadan fotoğrafımı çektim tokat tam oturmamış gözümün altına gelmiş

YouSuffer
07 Ağustos 2015, 11:37
Kardeşim troll olduguna inanmıyorum ben senin, yaşın kucuk köy ortamı böyle oluyor insanlar ama rica ediyorum her haltı konu açma bak kötü yorumlanıyor yazık sanada. Jandarmanın görevide dayak atmak değildir bunu unutma klimse senden önemli değil,kimse sana zarar veremez. Aptal cesareti gösterme, ama zarar görücek kadarda aptal olma

snappy x
07 Ağustos 2015, 11:38
http://i.hizliresim.com/qlP88d.jpg

Mengu16
07 Ağustos 2015, 11:42
http://hizliresim.com/qlP88d
http://i.hizliresim.com/qlP88d.jpg

sagat
07 Ağustos 2015, 11:42
Vay arkadaş adamın nasıl bir empati yeteneği varsa, kendini tokatlayan adama görevini yaptı diyebiliyor.
Bak aslanım bu işler böyle olmaz her şeyin bir yolu yordamı kanunu vardır.
Şimdi atla motoruna git karakola, geç sana tokat atan komutanın karşısına, vur elini masaya yeter ulan de, yapacağın işe sokarım bu kaç oldu de tokat gene tam oturmamış de ve öteki yanağını dön o gerekeni yapar :)
Hocam sen dayak manyağı olmaya başlamışsın mazluma dönüşmeden acil tedavi edilmen lazım, tanıdığım bir üfürükçü hoca var numarasını verebilirim istersen :)

HAZZILHAR
07 Ağustos 2015, 11:52
Saf mıdır yoksa komik mi ben çözemedim ama trajikomik hikayelerini fake bile olsa gülerek okuyorum : )

Usercom
07 Ağustos 2015, 12:01
http://hizliresim.com/qlP88d

niye paylaşıyorsun vurduklarını idda ettiğin yeri :pr: birinin sana öpeyim de geçsin demesini mi bekliyorsun :farao:::ouups::

snappy x
07 Ağustos 2015, 12:01
niye paylaşıyorsun vurduklarını idda ettiğin yeri :pr: birinin sana öpeyim de geçsin demesini mi bekliyorsun :farao:::ouups::

İnanmıyorsunuz napayım

Sj's
07 Ağustos 2015, 12:05
Bu arkadas ne ictiyse ben de istiyorum

copycat
07 Ağustos 2015, 12:49
başlarda çok güzel trollüyordun dostum ama zamanla hilkayeler fantastikleştikçe çok belli olmaya başladı. bence yine daha ince ve sade çalışmalara dön.

yalnız takdir edeyim cg ve köy konseptin başarılı.

Levent
07 Ağustos 2015, 13:04
Sevgili arkadaşlar, neden keyfinize bakmıyorsunuz da, yok şöyle yok böyle diyorsunuz. Ben o kadar gülüyorum ki ? Eskiden çizgi romanlar vardı, birilerinin totosundan uydurduğu senaryolar bütünüydü, ve pür dikkat okurduk onları, ve bilirdik ki bunlar hep senaryo, ama olsun. Kapılırdık o romana.. Bunu da böyle değerlendirsek, de neşe kaynağı olsa? Beğenmediğinize yorum yapmayın bitsin gitsin.. Zaten sacma sapan bir hayat içerisindeyiz, ne için olduğu önemli olmasa da gülmek güzel şey değil mi?.

Kaç tanemiz altıma kaçırdım diye yalan/gerçek bir cümle kurabilir? Ya da daha da ileri gidip, sidikli sidikli yattım diyebilir ? Bu komik bir şey.. Sonra donu değiştirdim, cıktım, (Hijyen sifir) Bunları her metabolizma yazamaz, bence eğlence olarak değerlendirilmeli :)

Ayrıca bu pazar günü çorluya Snappy'i görmeye bir etkinlik düzenleyebiliriz.. Fena mı :)

efendy06
07 Ağustos 2015, 13:21
Öncelikle geçmiş olsun, yaşın genç. Daha çok şey göreceksin. Şikayet et diyenler olmuş, köy yerinde adama nefes aldırmaz jandarma, şikayetten de bir cacık çıkmaz. Kolluk kuvvetine mukavemet der, üstüne bir de kaçtı der, suçlu çıkarsın. Kolluk kuvvetine mukavemette orantılı güç (zor kullanmak) kullanımı hakkı doğar kolluk kuvvetine. E seni joplamadılarsa, kasaturayla kesmedilerse, ateş de etmedilerse uygulanan gücün orantısız olduğunun herhangi bir ispatı yok ki ortada darp raporu da yok, şikayete muhattap ve ispat bulabilmek için darp raporu gerekir.
Bak sana başımdan geçen bir hadiseyi anlatayım (motorla alakası yok);
Araba ile (97 Şahin) Çankırı istikametine gidiyorum, jandarma trafik radar atmış, fark ettiğimde hızım biraz yüksekti, ilerde çevirme noktasında durdurup radara girdiğim konusunu belirtip ehliyet ruhsat talep ettiler. Verdim. Sordum kaçla girmişim radara diye, 153 km dediler. (O arabanın motoru sağırdı, 140 yapabiliyordu en fazla lpg ile hatta sonradan motorla baya uğraşmıştık, sonra heryer basık şahin dolunca sattım) Komutanım bu araba o sürati istesek de yapmaz dedim, baktı ters ters, sustum. Yazdılar cezamı, aldım makbuzu çıktım, döndüm ilçeye, doğru jandarma karakoluna. Orda muhattap bulamadım, kaymakamlığa gidip durumu anlattım da gene de o cezayı ödemek zorunda kaldım. Sonradan karakol komutanının babamın av arkadaşı olduğunu öğrendim, konuşuldu konu, komutan arabanın anahtarını aldı, denedi, geldi, harbiden gitmiyormuş dedi :cherry: Ama neticede o ceza ödendi.
Velhasıl, jandarma polis gibi değildir. Hele köy yerinde hiç değildir. Dipçiği yersin.