PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz far veya xenon hakkinda

ceymier
06 Ağustos 2015, 20:16
Merhabalar oncelikle.
Cbr 125 xenon takilirmi bide duydugum kadari ile yasakmis fakat millet beyaz farla geziyor goruyorum cbf lerde bile var beyaz far yasak mi acaba

SweentLy
06 Ağustos 2015, 20:18
Orjinal değilse taktırmayın göz alıyor hemde yasak bildiğim kadarıyla.

ceymier
06 Ağustos 2015, 20:22
Yok zaten anlamiyorum ampul mu takiyorlar yoksa servis takiyormu cok hos duruyor motosiklette

Onurhan D
06 Ağustos 2015, 21:10
Xenonlar muayene de asli kusur olarak gözüküyor.Hemde karşıdan gelenin gözünü alıyor.Osramın ampulleri var çok kaliteli beyaz ışık ve normal ampullerden kat kat daha iyi aydınlatması.Modellerini inceleyin isterseniz ancak diğerlerine göre pahalıdır.Servis değil kendiniz de takabilirsiniz.

hakikiteker
06 Ağustos 2015, 21:16
Onurhan h4 35w osram performans ampulü satan bir yer biliyor musun izmirde? Trollemiyom ha, aradım bulamadım belki sen araştırmışsındır.

Onurhan D
06 Ağustos 2015, 22:01
Onurhan h4 35w osram performans ampulü satan bir yer biliyor musun izmirde? Trollemiyom ha, aradım bulamadım belki sen araştırmışsındır.

Konakta bir yer var aslında osram'ın ev için florasan ve ked lambalarını satıyor ama belki vardır numarasını vereyim ara sor.0232 483 41 75.Burası toptan satış yeri de olabilir dediğim gibi emin değilim :)

hakikiteker
06 Ağustos 2015, 22:10
Konakta bir yer var aslında osram'ın ev için florasan ve ked lambalarını satıyor ama belki vardır numarasını vereyim ara sor.0232 483 41 75.Burası toptan satış yeri de olabilir dediğim gibi emin değilim :)

Eyvallah da aradım galiba ben o numarayı :D Bir yere yönlendirdiler oradan başka bir yere, vazgeçmiştim ben de.

ceymier
06 Ağustos 2015, 22:45
Peki bu ampuller nasil gecermi muayneden onlari taksam osram dedikleriniz

Mengu16
06 Ağustos 2015, 22:53
Muayeneden geçmese ne olacak, bir ampülü değiştirmek kaç dakika sürer. Ortalama 15 dakika sürer. Ön tarafı grenajlı bir motorsa daha çok uğraştırır hadi yarım saat olsun. Nedir yani :cherry: Ama karşıdakinin gözünü almayan bir ampül kullanın.

Onurhan D
06 Ağustos 2015, 22:53
Peki bu ampuller nasil gecermi muayneden onlari taksam osram dedikleriniz

Herhangi bi sıkıntı olmaz.

muAff
07 Ağustos 2015, 01:09
Kit'li Xenon farlar var. Resmen her tarafını görüyorsun. Çok fazla ışık veriyor ve gereksiz. 50 Tl'Ye taktırdık arkadaşıma. Kuba çita 170'e de gitti ama bana göre hala gereksiz. Araba farı gibi bir şey zaten daha bile fazla bence.

Ampul yanında bi bulaşık süngeri kadar metal kit var. Onu da bir yerlere sokmak gerekiyor. Kafalığın arkasına soktuk biz.

Bana sorarsanız hoş durması için beyaz ışık olabilir. Sadece parklar için belki... Ama xenon bir motor için çok fazla.