PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Otomobil Sürücüsüne Ne Denir Bilemedim,Sizce?

arslan0770
05 Ağustos 2015, 09:08
şuraya bak ya umursamazlığın bu kadarı pes yani :jocolor:

https://www.youtube.com/watch?v=p_2w7rfil94

dovahhkin
05 Ağustos 2015, 09:13
https://www.youtube.com/watch?v=p_2w7rfil94

4Vaqrant
05 Ağustos 2015, 09:48
Ne var ben bisey göremedim sen yokuş yukarı önünü goremedigin bi yolda hizli gidersen araba seni nasil görebilir acaba? Arabanin motoru gördüğü mesafe 10 20m ya var ya yok yolda uyari levhasi göremedim yolu yapan suçlu , motorun hizi yüksek, arabanin suçu bence yok napsin adam 100 saat mi beklesin counter oynar gibi ses mi kassın yokuşun en tepesini gorebiliyor yokusun tepesinden hic araç gelmedigini gördüğü an geçmeli ki oda oyle yapmış ama motorcu kardeş hızlı maalesef. Yani araba sürücüsü o yolda baska ne yapabilir ki?

zulu
05 Ağustos 2015, 09:53
Başlık yanış olmuş ,

doğrusu: "Bu Motosiklet Sürücüsüne Ne Denir Bilemedim,Sizce?" olmalıydı...

Darkcity2000
05 Ağustos 2015, 09:57
Yolda yan baglanti tabelasi olmamasi buyuk sansizlik, gerci olsa bile bu motorcunun surus agresifliginden dikkat etmeyecegini dusunuyorum, herzamanki gibi motor suclu

abeciMotoru
05 Ağustos 2015, 10:03
he canım he annem.

TaTTo0
05 Ağustos 2015, 10:05
O motor sürücüsüne ne denirse aynısını ulan o yolda öyle basılır mı?

yns0707
05 Ağustos 2015, 10:55
Motosikletli adam şok yüzünden mi kenara çekti acaba.. Aynı şey benim başıma gelse şahsen o adamı durdururdum :silent:

Bune
05 Ağustos 2015, 11:25
Motosikletli adam şok yüzünden mi kenara çekti acaba.. Aynı şey benim başıma gelse şahsen o adamı durdururdum :silent:

Durdurup ne diyeceksin? Soluna baksana beni görmüyor musun kardeşim mi diyeceksin? Ben sana söyleyeyim evet görmüyorum diyecek araç sürücüsü ve cevap olarak peki sen beni görmüyor musun diyecek o zaman sen ne diyeceksin? Öyle yol benim hakkım filan işlemez bu tip yollarda, hızı keseceksin, kafayı kaldırıp olabildiğince uç noktayı görmeye çalışacaksın o yokuşun sonunda ani bir dönüş olabilir, yolda kısa boyundan dolayı gözükmeyecek hayvan olabilir, çukur olabilir, uçurum olabilir. Olur da olur yani ayık olup gözleri açmak motosiklet sürücüsünün işi.

shruikan
05 Ağustos 2015, 12:51
O rampayı uçacak hızda çıkarsan her şey mübah.