PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ruhsat devrini üzerine alma

Emre44
31 Temmuz 2015, 02:14
MT ailesi öncelikle herkese merabalar yeni üye oldum ve motorada yeni başladım bugün de ehliyetimi aldım :queen:
motorum mondial mondial mcx 150 roadracer başlangıç için bu motoru aldım geriye bir tek devrini almak ve trafik sigortası kaldı
sizlere sorum yaşım :19 hdı sigortadan fiyat aldım ben kendi üzerime alırsam 176 lira ödeyeceğimi söylediler bende babamın üzerine almaya karar verdim yaş attıkça fiyat azalıyormuş :(öğrenciyiz sonuçta :) ) fakat bazı nedenlerden dolayı babam gelemiyor ben motorun devrini babamın üzerine almaya karar verdim babam kendi adına vekalet verse yani kend, gelemediği için ben vekaletle motpru onun üzerine alabilrmiyim şimdiden teşekkürler :)

freewill
31 Temmuz 2015, 02:46
baban farklı bir şehir de mi ikamet ediyor ? Zaten vekalet ücreti aradaki farkı kapatacaktır.

Berkay*
31 Temmuz 2015, 02:54
baban farklı bir şehir de mi ikamet ediyor ? Zaten vekalet ücreti aradaki farkı kapatacaktır.

Öyle olsa arkadaş zaten belirtirdi.

Mesajınızdan anladığım kadarıyla vekalet ile yapılabiliyor fakat belli bir ücreti var. Doğru mu anlamışım?

Emre44
31 Temmuz 2015, 03:24
Babam şehirdışımda değil burada ve vekalet ücretleri o kadar çok mu ya 😡

ömerky
31 Temmuz 2015, 05:46
Bence git kendi üstüne al, alt tarafı 50 lira oynar o da oynarsa. Eninde sonunda üzerine bi araç alıp sigorta yaptırcan yani ilk sigortan biraz fazla olcak bugün olmasa da yarın. Kasko falan yaptırırken daha çok farkediyo diye biliyorum ben baba üzerine almanın :)

Emre44
31 Temmuz 2015, 06:32
Haklısınız en Mantıklısı öyle yapmak

sagat
31 Temmuz 2015, 07:38
ben geçen hafta yaptırdım sigortayı anadolu sigorta dan 290 tl ergo dan 96 tl fiyat çıkardılar, ona göre bir kaç yerden fiyat al bazıları uçuk fiyatlar çıkartıyor.