PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YAMAHA yaptı yapacağını(zam)

_CrazYDriveR81_
01 Haziran 2006, 17:59
arkadaşlar yamahanın bir süreliğine yaptığı kampanya bitmiş
işte yeni fiyatlar http://www.beldeyama.com.tr/www/fiyatlar/fiyat_moto.php?k_id=8

benkaan
01 Haziran 2006, 18:00
döviz aldı başını gidiyor. fazilerde aynı... e normaldir yükselmesi

CUM
01 Haziran 2006, 18:10
gerçekten büyük rakamlar sadece yamaha değil diğer markalarda öyle ama kaliteleride tartışılmaz tabi , döviz ve yeni ötv sayesinde biraz daha zorlaştı bu motorları almak

PcKopatGhostRider
01 Haziran 2006, 18:16
R1 28,500-29,000 yuhh... diğerlerinede ayrıca yuh.. :silent: bune abi coştu piyasa..

_CrazYDriveR81_
01 Haziran 2006, 18:22
morelleri bozdum galiba ama gerçekler acıdır:salut:

benkaan
01 Haziran 2006, 18:25
caponlar uzaklaşıyo bakın....
ooo çin senmi geldin :P :salut: :salut:

ALBATROS-FB
01 Haziran 2006, 18:33
bana yamaha servis lazım ev kadıköyde iş ikitelide

DARKDIAMOND
01 Haziran 2006, 18:44
Normal! Burası Türkiye,Bu işi yapanlarda bildiğimiz esnaf!

ylmzzz
01 Haziran 2006, 18:46
yeni motor yalan oldu yalan :P seneyi beklicez artık napalım

ustaoglu4840
01 Haziran 2006, 20:01
çok normal bencede

LesPaul
01 Haziran 2006, 20:07
oo, çok şahane olmuş fiyatlar:P
ybr aldığım son yamaha olmaz inşallah:)

kivanctf
01 Haziran 2006, 20:08
Tam bir hafta once bu artısların olacagını yazmıstım . Ama operator arkadaslar konunun acık oldugunu soyleyip baslıgımı kapattılar . Diger motorlarında fiyatları % 10 - 15 arası artacak ...

Ertuğrul_Öz
01 Haziran 2006, 20:09
Evet. Nerede kalmıştık ?

Ee.. V2 çinli cruisserler geldi mi ?
Zealsun 200 race kaç basıyor ?
Jinlunda titreme var mı?
Zobodanka marka motor çıkmış..
.
.
.
.

LesPaul
01 Haziran 2006, 20:10
göya cari açığı kapatcaklarmış!!!
yakında bu millet k.çını kapatamıcak!!:farao:

Olcan138
01 Haziran 2006, 20:19
@kivanctf, operatör ne?:mrgreen:
Zaten mevcut olan konudan devam etseydin keşke bu faydalı bilgilendirme çalışmasına.
@Akira, Asya T1 mi, Mondial ZAT mı...:queen:
@lespaul_84, şimdilik kapalı olan yerleri de açtırırlar yakında, merak etme.:farao:

boy
01 Haziran 2006, 20:21
Yamaha sanki çok ucuzmuş gibi bir de zam mı yaptı? :pr:
R1 denen makina 29000 YTL gibi bir fiyata satılıyor. İnanamıyorum. Tüm markalara zam gelecek diye biliyorum. EUR oldu 2 YTL, benzinin litresi 3 YTL, doğalgaza zam... Arkadaşlar.. Demedi demeyin, bizi kısa zaman içerisinde çok büyük bir kriz bekliyor!

kivanctf
01 Haziran 2006, 20:27
@kivanctf, operatör ne?:mrgreen:
Zaten mevcut olan konudan devam etseydin keşke bu faydalı bilgilendirme çalışmasına.
@Akira, Asya T1 mi, Mondial ZAT mı...:queen:
@lespaul_84, şimdilik kapalı olan yerleri de açtırırlar yakında, merak etme.:farao:

Olcan ... Ben baslık olarak dovizdeki artıs fiyatları etkiliyecek dedim . Baktım oyle bi baslık yoktu. Ama saglık olsun ne diyim . Cok saglam bi yerden bikac msn adresime mesaj geldi. Cinden uzun getiren firmaların aracılıgını yapan bi deniz sirketi . durum acık diğer motorlarada zam gelecek ... Ama bu zam sadece dovizlede alakalı degil . Piyasada motor satısları hala olabildigince fazla. Kar marjını dusuk tutup olabildigince cok mal satmaya calısıyorlar. Cok mal satıncada devamındaki sevis v.s hizmeti sunamıyorlar. Bu yuzden isi biraz daha yavaslatmaları karlarınıda daha yukselteceklerini dusunuyorum.

ylmzzz
02 Haziran 2006, 01:55
R1 denen makina 29000 YTL gibi bir fiyata satılıyor. İnanamıyorum. Tüm markalara zam gelecek diye biliyorum. EUR oldu 2 YTL, benzinin litresi 3 YTL, doğalgaza zam... Arkadaşlar.. Demedi demeyin, bizi kısa zaman içerisinde çok büyük bir kriz bekliyor!

bence de kriz yakında. zaten kriz zamanı bile euro bu kadar yükselmemişti. şu an euro en yüksek seviyede. bence elinizdeki motorlara şükredin arkadaşlar. yakında onlar bile gidebilir Allah korusun :pale:

HAYALBUYSA
02 Haziran 2006, 16:58
1000 cc lik makinaların ve özellikle race olanların fiyatları zaten ulaşılamaz duruma geliyor....

Bir taraftan düşünecek olursak bu aletler çok üstün makinalar ve bu fiyatların olması normal. Yani herkes te R1 ,1000 RR veya Zx 12 olacak diye bi şey yok..
R1 e gücün yetmiyorsa git R 6 al veya 1000 rr pahalıysa 600 F al gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Nasıl ki otomobilde bir Bmw M5 , Merceses S55 Amg özel araçlar ise ve bunları alacak insan topluluğu kısıtlı ise motor olayıda öyle oldu artık...

Mert
02 Haziran 2006, 17:06
oo, çok şahane olmuş fiyatlar:P
ybr aldığım son yamaha olmaz inşallah:)
böle giderse son yamaha olcak sanırım yaf:P

LesPaul
02 Haziran 2006, 17:24
arkadaşlar bence şu an çok bariz bir şekilde develüasyon ve kriz yaşıyoruz.
bu hükumet, öncekinden biraz daha uyanık çıktı sadece, olan bu.
döviz kurlarını denetleme yetkileri var sonuçta.
önceki hükümet develüasyonu bir anda yansıtmıştı.
bunlar ise son 1 haftadır yavaş yavaş kurlara yansıtıyor. göreceksiniz ki döviz daha da artacak. bu sayede onlar da bizim dönemimizde develüasyon olmadı diyebilecekler:farao:
bunlar benim düşüncem. paylaşmak istedim.

Khutuck
02 Haziran 2006, 17:33
İki-üç hafta önce TRADER bir konu açmıştı, o konuda "zam gelecek" dediydik, geldi... Yellowrock da haftaonu zam yapacakmış.