PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AH O çin makineleri

ALBATROS-FB
01 Haziran 2006, 17:43
arkadaşlar hemen kötü anlamayın tamam yolda kalan cok gördük ama çin olmasaydıda bir coğumuz motorla tanışamıyacaktık benimde ilk motorum çinde yapılma keeway gerci macar ama ucuz diye çinde yapılıyor gerci ayakabıdan tut oyuncağa kadar herşey ordan,benim size tavsiyem tek motorla şehir dışına cıkmayın mutlaka yanınıza bir iki motor daha ekliyerek cıkın meletlerin nerde ne zaman ne yapcağı belli olmuyor.He bide şu var bir cok arkadaş sorunsuzcada biniyor ama yinede dikatli olalım, en ufak tıkırtıda önemsememezlik yapmayalım.Tabiki öbür motorlarda arıza yapıyor sakın beni yanlış anlamayın,demeyinki büyük motor almış bi tarafı kalmış demeyin cünkü geldiğim yeri ve ilk bindiğim motoru hiç unutmam sizleri seven kardeşiniz albatros bu arada yaşım 36 bir coğunuzdan büyüyüm ama sitede benden daha tecrübelilerde var tabiki yaş olarakta büyükler süper benzine devam hepiniz SELAM

PcKopatGhostRider
01 Haziran 2006, 18:10
::plus1:: :thumleft: :rendeer:

bur-k@
01 Haziran 2006, 18:18
evet benmde ilk motorum cin malı su an beni cok üzüyor ama zamanında kahrımı cok cekti .. ilkleri onda yaşadım eskiden mobilet ile yaşanıyordu ilkler şimdi çin malıyla

arinrin
01 Haziran 2006, 18:21
Evet Bende de Asya vardı. Ucuz diye aldım. Ondan önce motorla alakam yoktu, sonra bir bindim. AAAAAAAAAAAA ne kaçırmışım ben :)
Benide motorla o kötü Çin' ler buluşturdu. TŞK

vipseyahat
01 Haziran 2006, 18:39
Gözünüzü seviyim korkutmayın beni bende de çin malı var hergün maltepe-mecidiyeköy arası devamlı günde 50 km yol yapıyorum başıma öyle bir durum gelirse ne yaparım bilmiyorum valla.:pr:

bur-k@
01 Haziran 2006, 18:45
almadan önce düşüncektin heleki çelik motor .......................

logaritma
01 Haziran 2006, 20:54
aslında kimse açmadı açmassada yakında ben açıcam bütün çin motorlarının özellikleri avantajları dez avantajları kronik sorunları ve bunlara bizim yaptığımız kalıcı çözümler falan bunları yaptıkmı aslında çin malı bile olsa bir motor sorun çıkartmıyor zaten piyasadaki aslında bütün çinlileri toplasan markaları bir köşeye atın 3 tane kasa var 250-5 250-4 150 kasası falan bunların hemen hemen hepsinin zaten kronik sorunlarıda aynı

bence böyle bir topic açmak her keze ço çok faydalı olucakdır çünkü sonuçda biz türk milletiyiz her zaman en zor sorunlara bile çok yaratıcı kullanışlı basit işe yarar çözümler üretebiliyoruz.

N_O_S
01 Haziran 2006, 21:27
huehuehueheue cin malı gördun mii çak :)

SAKAL
01 Haziran 2006, 22:02
aslında kimse açmadı açmassada yakında ben açıcam bütün çin motorlarının özellikleri avantajları dez avantajları kronik sorunları ve bunlara bizim yaptığımız kalıcı çözümler falan bunları yaptıkmı aslında çin malı bile olsa bir motor sorun çıkartmıyor zaten piyasadaki aslında bütün çinlileri toplasan markaları bir köşeye atın 3 tane kasa var 250-5 250-4 150 kasası falan bunların hemen hemen hepsinin zaten kronik sorunlarıda aynı

bence böyle bir topic açmak her keze ço çok faydalı olucakdır çünkü sonuçda biz türk milletiyiz her zaman en zor sorunlara bile çok yaratıcı kullanışlı basit işe yarar çözümler üretebiliyoruz.Motosiklet.net seninle gurur duyar ama dediğin topiği doldurarak