PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürücü kursu önerisi

Kaan34
20 Temmuz 2015, 11:15
Merhaba arkadaşlar. 37 yaşından sonra kaşıntı mı desek hastalık mı desek bilemedim ama ehliyet almaya karar verdim. B sınıfı ehliyetim var.Kurtköy de oturuyorum.Sizden ricam İstanbul anadolu yakası bana yakın veya önerebileceğiniz fiyatta ve sınavı geçecek kadar iyi bir eğitim veren, bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz yer var mı?

Not: Kulaktan duyma değilde, tecrübe ettiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.Kazasız,belasız sürüşler dilerim.

RyuujinJakka
20 Temmuz 2015, 12:31
avrupa yakasından kalkıp kadıköy gelişim sürücü kursuna gidiyorum. 450 lira ücreti. teorik derslere gidemedim iş yoğunluğu sebebiyle fakat direksiyonda çok yardımcı oluyorlar tavsiye ederim, sana benden daha yakın. iyi günler.

mudix
20 Temmuz 2015, 13:09
kadıkoyde kızıltoprak surucu kursu (0216 346 04 22) var .ordanda yardımcı olurlar .fiyatlarına egitim dahil..egitimleri ve sınavları salı pazarında yapılıyor..

Kaan34
21 Temmuz 2015, 09:35
Kızıltoprak sürücü kursu fazla istedi (450)
Gelişim sürücü kursu 400 dedi, arkadaşlar...
Başka önerileriniz varsa sevinirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

Arkadaşlar hafta sonuna kadar halletmem lazım kayıt işini.
Sanırım gelişim sürücü kursu olacak gibi, öneriniz varsa beklerim.
biraz acele etmem gerek, kayıt için süre kısaldı.

geeklanx
21 Temmuz 2015, 09:41
Kadıköyde Alpay sürücü kursu var. Sitelerinde canlı destek hatları var - bir görüş istersen.

http://www.istanbulalpaysurucukursu.com/?dizayn=a2_tipi_ehliyet

Olcay Avşar
21 Temmuz 2015, 10:25
Kadıköy Gelişim Sürücü Kursu

Sitemizden yüzlerce kişiye ehliyet vermişlerdir, yakın zamana kadar da Türkiye'nin en çok A2 veren kursu ünvanları vardı, hala ellerinde mi bu ünvan bilmem.

A2 konusunda uzman ve ilgilidirler, sahipleri hem üyemiz hem de arkadaşlarımızdır. Kesinlikle pişman olmazsın.

langdon
21 Temmuz 2015, 10:41
Ben Kadıköydeki Gelişim Sürücü kursundan aldım ehliyetimi. Tavsiye ederim. Zaten sürüş eğitimi veren bir kaç tane kurs var diye biliyorum.

Kaan34
21 Temmuz 2015, 11:25
Arkadaşlar teşekkürler.
Bende daha önceden forumdan gelişim sürücü kursu hakkında iyi yorum okumuştum.
Hemde sitenin üyeleri ise dahada güvenilir geldi.
Biliyorsunuz piyasada bir sürü çakallar var.
Herkese çok teşekkürler, bana biraz uzak ama katlanacağız artık.
Kazasız, dertsiz sürüşler dilerim.
İnşallah yakın zamanda aranızdayım...

Kaan34
07 Eylül 2015, 23:07
Arkadaşlar sınavı başarıyla atlattım şükür.
Bu arada gelişim sürücü kursunun ilgili calışan arkadaşlara teşekkür ederim.
Ehliyet alacak arkadaşlara tavsiye ederim.Ben memnun kaldım. Evet şimdi gelelim asıl meseleye,
1 hafta icinde sertifikayı alacağımı söylediler. Calışan biri olarak işten izin almakta biraz sıkıntım var.Bundan sonraki adım ehliyet randevu alarak başvurmak.Benim sormak istediğim, randevu aldığım gün ehliyeti akşamına kadar veriyorlar mı?
Hangi trafikten randevu alırsam daha iyi olur. Kurtköy'de ikamet etmekteyim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Zahmet edip okuyan, sevincimi paylaşan arkadaşlara cok teşekkür ederim. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Üstlerde gözüksünde,hayrına belki cevap yazar değerli arkadaşlar....

gurkanerkan
08 Eylül 2015, 01:01
Motoruma çalıntı ruhsatı çıkarmak için evrakları teslim ettim ve sadece bir imza atılması gerekiyordu yarın gel dediler. Ertesi gün gitmeme rağmen imza atılmamıştı ve yaklaşık 3 saat kadar bekledim. Yani tahminim aynı gün vermeyecekleri yönünde.

Kaan34
08 Eylül 2015, 08:39
Bir imza için bu kadar beklediysen benim iş biraz yaş demektir.
İşlemlerini hafta içi başlatsam acaba Cumartesi günü ehliyeti verirler mi?

GB79
08 Eylül 2015, 16:30
Cumartesi kapalı emniyet

Kaan34
09 Eylül 2015, 23:26
Bende öyle düşünmüştüm aradım kapalıymış.Artık bakıcaz bi caresine

sinan151
09 Eylül 2015, 23:33
550 istemişlerdi zar zor pazarlıkla 500'e kayıt oldum yine iyiymiş İstanbulda'ki fiyatlar :)