PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marmara + Ege Çok güzel olacak

Raptor_SS
01 Haziran 2006, 03:18
evet 1 senedir arkadaşım Erkanla birlikte planladığımız Türkiye gezisine rotayı biraz küçülterek (maddi imkansızlık) 11 haziranda çıkıyoruz :queen: :queen: İstanbuldan başlayarak Marmara ve Egenin tüm sahil şeridini Marmarise kadar gezmeyi düşünüyoruz. Bu arada çin malı Dadyw 250 Raptorun ilk uzun yol testini gerçekleştirmiş olacağız. ( Daha önce aynı ikili durmaksızın sağanak yağmurda sorunsuz 450-500 km yaptılar ).

Güzargah boyunca özellikle görmemiz gereken burayada uğrayın dediğiniz yerler varsa lütfen belirtin. :cat: . ayrıca uzunyol tecrubesi olanlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim:rendeer:

kajmeran
01 Haziran 2006, 03:34
arkadaşım hayırlı yolculuklar...

Raptor_SS
01 Haziran 2006, 19:03
Teşekkür ederim

rEnE
01 Haziran 2006, 19:06
Selametle Hocam ?

bur-k@
01 Haziran 2006, 19:06
marmaristen sonra fethiye yede git derim :cat:

İHTİYAR
01 Haziran 2006, 19:19
Helal olsun,kıyıdan ayrılmadan sindire sindire gidin ve gelin:cat:

mes
01 Haziran 2006, 19:54
sevgili raptor-ss kardesim keske haziranın sonuna dogru cıksaydın marmok a da katılırdın marmaris motor festivali biliyorsun 21-26 haziranda yapılacak guruba Bodrum dan ben de katılırdım....Sizlere iyi yolculuklar diliyorum Bodrum dan gecerken eger evde olursam ugrayıp soguk bi şeyimi için derim,,,raptor u uzun yolda ben test ettim süpper tadına doyamayacaksın aman 120 den yukarı cıkma...100 km de 3,4 lt yakıyor birde park ayagı acılıyor giderken dikkat et derim...sevgiler sunuyorum:rendeer: :cat:

kivanctf
01 Haziran 2006, 20:04
İzmir istikametine giderken Dikili den gecin ve bana ugrayıp bir yorgunluk cayı icmeden devam etmeyinnnn...

Kemal
01 Haziran 2006, 22:53
Temmuz sonu olsaydı Altınoluk'ta ağırlardım sizi. Bizim otoparka motorları çeker şöyle imbata jarşı bir büyüğü bitirirdik bea :)

Hadi hayırlısı. Bakın bol bol foto çekin bizide habersiz bırakmayın.

adalı
02 Haziran 2006, 01:07
Rotanızdan anladığım kadarıyla Çanakkaleden ezine ordanda edremit falan yapacaksınız sanırım. Ben derimki Bozcaada yı es geçmeyin mutlaka uğrayın. Gelirseniz beni bulun...

mesefe
02 Haziran 2006, 01:28
kazasız belasız sürüşler dilerim arkadaşlar

CenkKeskin
02 Haziran 2006, 03:10
Helal olsun hocam. benim kafamda bisiklet ile ege turu vardı ama vazgeçirdiler(KIRMIZI saolsun) ama motoru alınca ilk işim karadeniz turu tavsiyemdir

crato
02 Haziran 2006, 10:24
benim düşündüğüm istikamette ilerlemeyi planlamışsınız :) fırsat buldukça bilgilendirin ki biz de giderken sorun yaşamayalım. :wiinkk:
hayırlı yolculuklar.

HULK
02 Haziran 2006, 10:40
Selam arkadaşlar önce yolunuz açık, gönlünüz ferah olsun. Sağ salim gidin keyifle gezin ve yine selametle dönün inşallah... Ayvalık'ta günbatımını izlemeden, eski Foça'da balık yemeden, Alaçatı'da sörfçüleri görmeden, Dilek yarımadasında çamların arasından denize girmeden, Sakar geçidini inip Akyaka köyünün içinden Gökova körfezine akan Azmak deresinin buz gibi sularında duş almadan ve yina Akyaka'dan kıyıyı izleyerek Termik santrala giden yolda toz yutmadan geri gelmeyin... Herşey gönlünüzce olsun... :)

mutluemlak
02 Haziran 2006, 10:44
güle güle gidin gelin sağlıcakla.

euramobil
02 Haziran 2006, 12:03
sevgili dostlar
bu tip gezilere çıkarken Türkiye kamp karavan derneğinin kamplar bölümüne bir göz atmanızı öneririm umarım faydalı olur www.kampkaravan.org

okram
02 Haziran 2006, 14:39
Kazasız belasız, güle güle gidin ve unutulmaz güzel anılarla gelin.
Yolunuz açık olsun :rendeer:

Raptor_SS
04 Haziran 2006, 22:17
Arkadaşlar Kajmeran, rEnE, bur-k@bilişim, ihtiyar, mes, kivançtf,scud, adalı, mesafe, CenkKeskin, crato, HULK, mutluemlak, euramobil ve okram tavsiyelerinize ve iyi dileklerinize çok teşekkür ederim İşallah güzel :queen: bir yolculuk olur. ayrıca kivançtf, mes, skud, adalı davetleriniz için teşekkürler imkanımız olursa uğramaya çalışırız. 10 larca Foto çekmeyi düşünüyorum sırf bu iş için benim foto makineye memori kart alıcam .
11 Haziranda motorturk grubu (Faramarz Azar) Su Uçtu Şelalesi Gezisi yapıyor her halde onlarla başlarız yola sonra biz devam ederiz. O geziye gelen varmı?

FutureShock
04 Haziran 2006, 22:41
Hayırlı yolculuklkar.Kazasız belasız

Raptor_SS
07 Haziran 2006, 01:14
http://img389.imageshack.us/img389/3008/00001386bw.th.jpg (http://img389.imageshack.us/my.php?image=00001386bw.jpg)

http://img350.imageshack.us/img350/153/00001304du.jpg (http://imageshack.us)

İşte yolculuğa çıkacak canavarlar

CRAZYUSUF
07 Haziran 2006, 03:21
arkadaşlar hayırlı yolculuklar aynınıza takım sandıgını almayı unutmayın

dex_cooler
07 Haziran 2006, 04:52
kazasız belasız sürüşler, hayırlısıyla gidin, dönün inşallah.

macrol 500
07 Haziran 2006, 08:56
haydı hayırlısı gule gule gıdın gule gule gelın

GreatWhiteShark
07 Haziran 2006, 10:07
Eminim süper bir tatil olacak...

Bol bol fotoğraf bekliyoruz buradan...:bounce:

muhendis1959
07 Haziran 2006, 12:15
Asos a ve ölüdenize üğramayı ihmal etmeyin, hatta ölü denizde kamp yerleri var orada kamp yapabilirsiniz, marmarise gidecekseniz gökovadan sonra marmaris yoluna girince sağlı sollu ağaçlıklı bir yol var oraya gelince biraz ilerde solda canlı balık tesisi var, orada da canlı balığın keyfne doyum olmaz. Kazasız belasız gidip gelin.

Raptor_SS
09 Haziran 2006, 02:22
Eyvallah arkadaşlar yardımlarınız ve tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim Erkanında selamı var hepinize

dogma
10 Haziran 2006, 13:28
evet 1 senedir arkadaşım Erkanla birlikte planladığımız Türkiye gezisine rotayı biraz küçülterek (maddi imkansızlık) 11 haziranda çıkıyoruz :queen: :queen: İstanbuldan başlayarak Marmara ve Egenin tüm sahil şeridini Marmarise kadar gezmeyi düşünüyoruz. Bu arada çin malı Dadyw 250 Raptorun ilk uzun yol testini gerçekleştirmiş olacağız.

Arkadaşlar Çok güzel bir güzergâh seçmişsiniz. :cat:
Zamanınız kısıtlı değilse hiç acele etmeyin, arkadaşların önerdiği cennet yörelerde yeterince duraklayın. Şu sloganı tüm motosikletçiler gibi sizin de bildiğinize eminim: varmanın değil sürmenin keyfini yaşayın!
Bir RR kullanıcısı olarak ben de sizlere hayırlı yolculuklar diliyorum..:rendeer:

Raptor_SS
23 Haziran 2006, 03:04
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=310280#post310280

Malesef ayvalıktan öteye mazot yetmedi arkadaşlar :pale: Geziyi yarım bırakmak zorunda kaldık olsun yinede çok güzeldi toplam 1000 km aşkın yol yaptık katkılarınız için teşekkürler

fatihcoskun
21 Şubat 2009, 03:06
valla marmarise kadar gelirsen fethiye dogru devam et hatta kaşa kadar görecek güzel yerler var bende köyceğizdeyim gecersen beklerim belki kısada olsa size katılırım