PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Motor Aldım Lifan,Merak Edenler Sorabilir

tayyip53
08 Temmuz 2015, 19:48
lifan discovery 150 lik modelini aldim merak edenler dusunenler sorabilir

Zuzuuw
08 Temmuz 2015, 19:53
Kaç tekeri var hocam o motorun ?

mücahit1
08 Temmuz 2015, 21:22
Ya şimdi pekte merak uyandıricak bi motor değil yanlış anlamada

jagerbull
08 Temmuz 2015, 21:27
Niye hevesini kırıyorsunuz abi adamın ?
Almış o heyecanla yazmış belki birilerine yardımcı olabilirim diye...
Belki ne safhalardan geçti alırken,aynı problemleri yaşamasın düşünen arkadaşlar diye uğraşıyor.. Ti ye almak başka,kırmak başka beyler...
10.000 € 'lık bir model alsa aman abi , yaman abi..

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan.. tekerin yere düz bassın, temkinli ol lütfen..

serkanADH13
08 Temmuz 2015, 21:27
Kimsenin Hevesini Kırmaya Kimsenin Hakkı Yoktur,

Dostum hayırlı Olsun,
Dikatli Kullan,

Titreşim varmıdır?
Yakıtı ne kadardır?
servisinden memnunmusun?,

Dikkatli Kullan Ani Hareketlerden Kaçınmaya Çalış...

Laminon
08 Temmuz 2015, 21:28
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın kardesım

jagerbull
08 Temmuz 2015, 21:37

Kusura bakma kardeşim herkes zx7r için para biriktiremiyor,ilgini çekemedik üzgünüz... "Yanlış anlamada."

victors43
08 Temmuz 2015, 21:42
hayirli olsun kazasiz belasiz
edit:kuba cr1 almicakmiydin sen noldu da kararindan dondun ?

umuterdogdu
08 Temmuz 2015, 21:49

valla gördüm yorum yazamadım mücahit abi diyelim bellki abimsin ama yanlış anlasılmıcak bişey yok .. istersem mobilet alırım istersem mt 07 bu herkesin kendi bütcesine göre aldıgı motordur belkide o aldıgı lıdan marka motor ile senın zx7r dan aldıgın zevkten daha cok zevk almıyacagını nerden bilmiyorsun kusura bakmada ben cbr 125 aldım dıye mıllet tebrık edıp aman tekerın duz bassın allah kaza bela vermesın demedi ben gidip çin malı bişeyde alsaydım herkes dıcektı aynısı .:cat:

------

Tayip dicem gerçek adınmı senın :D takma kafana :) abimde olabilirsin :D :D :D abi hayırlı uğurlu olsun , allah kaza bela vermesin ,tekerın hep düz bassın hayırlı yolculuklar :))

provaker
08 Temmuz 2015, 21:50
600rr alan adamın konusu 10 küsür sayfa oluyor, herkes abi götünü yalayım modunda. Burdaki arkadaşla neden dalga geçiliyor anlamış değilim. Ye kürküm ye diye boşa dememişler.

umuterdogdu
08 Temmuz 2015, 21:55
600rr alan adamın konusu 10 küsür sayfa oluyor, herkes abi götünü yalayım modunda. Burdaki arkadaşla neden dalga geçiliyor anlamış değilim. Ye kürküm ye diye boşa dememişler.

burda tek kişi dalga geçti abi oda mucahit 1 - zx7r ı ile kaçtı sanırsam:thumright

4Vale
08 Temmuz 2015, 21:59
Hayırlı olsun reis. Kazasız belasız..

Macit250
08 Temmuz 2015, 22:00
Biri tayyip biri mücahit illuminati oyunu olabilir :mrgreen:

tubejh
08 Temmuz 2015, 22:02
Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin.

tamerozkul
08 Temmuz 2015, 22:03
Hayirli olsun gule gule kullanin titiZ kullanınca bu motorlar kolay kolay eskimiyor benim çinli motor 1 yasinda 20 bine yaklasdi goren sifirmi diye soruyor motorunuzu sevin okşayin

Freye
08 Temmuz 2015, 22:05

Sana ne oluyor,hayırlı olsun deyip çekileceksin köşene bu konuyu belki yıllar sonra bu motoru almaya niyetlenenler olup okuyacak ve belkide bu adamın yorumları ile alacak/vaz geçecek adamın parası buna yetmiş almış sana ne, inşallah alırsın merak uyandıracak oyuncağını.

Mertcan39
08 Temmuz 2015, 22:12
Hayırlı olsun kazasız belasız

Bab Hunk
08 Temmuz 2015, 22:14
Hayırlı olsun. Kazasız, belasız sürüşler dilerim.

onurkcbs
08 Temmuz 2015, 22:14
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın

Green Arrow
08 Temmuz 2015, 22:25
Hayırlı olsun motorun dikkatli kullan. Belli bir tecrübeden sonra bize yaz ne gibi olumlu ve olumsuz yönleri olduğu konusunda.

hakan nkd
08 Temmuz 2015, 22:48
Hayırlı olsun. benzerlerine göre şekli daha güzel. Lastikleri de daha kalın sanki. İlk motosikletime benziyo :)

kbR
08 Temmuz 2015, 22:57
lifan discovery 150 lik modelini aldim merak edenler dusunenler sorabilir

Merak ettim motoru google den baktım.. Keşke resimlerini de atsaydın :)

Hayırlı olsun bu arada.

okoca
08 Temmuz 2015, 23:00
hayırlı olsun iyi günlerde sür, sana önerim ilk işin ön arka lastikleri bir güzel değiş, koruma demirinide takdır...

ek olarak discovery de güzeldir ama emisol alsaydın dahamı iyiydi?

kaça aldın, kaça patladı foto varmı?

Ahmet_Tascı
08 Temmuz 2015, 23:18
Surda dönen muhabbete bak ya :) hayirli olsun kardesim kazasiz belasi:rendeer:

shruikan
09 Temmuz 2015, 08:04
incisözlük'te bir replik vardır; sözüm ona seviyeli, sosyete, entel takılma gayreti içinde olanlara "git ekşide takıl" gibisinden... Şimdi bu cevap veren ilk iki kişiye nereye s.ktir çekilir? Ben de forumda yeniyim, bilmiyorum.

Mr.Yldrmdmr
09 Temmuz 2015, 08:28
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Bakma sen kimseye :)

CompanERROR
09 Temmuz 2015, 09:56
isimden kaybetmiş,herkes ön yargılı filan.

tayyip53
09 Temmuz 2015, 11:32
çok teşekkür ettim abicim keşke herkez seinin gibi düşünse

Levent
09 Temmuz 2015, 11:38
Güle güle kullan Tayyip kardeş. Merak edenlere motosikletinin üçüncü tekerleğini gösterebilirsin. Kazasız belasız dikkatli sür.

tayyip53
09 Temmuz 2015, 11:40
öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum allah hayırlı uzun ömürler nasip etsin size kazalardan belalardan korusun hepinize çok teşekkür ettim benim amacım motor almayı düşünen biri belki ister yardımcı olurum, evet cr1 alacktım ama onlar sıfır degıldı bunnun sıfırı onun ıkıncı elıydı bende bunu sectım sıfır alıyım daha ıyı olur dedım
Motora gelince motor henuz bısey dıyemem 30 km yaptım tıtresım yok denılecek kadar azdan daha az öyle dıyım yanı yok gıbı bısey fıyat olarak olsun guzel motor ve 187 boyum var 82 kıloyum motor altıma oturdu dıyebılırım buyuk motor yanı kucuk bıse degıl yenı baslayan ogrencı butçesı sınırlı alabılrıler yanı cok mahkul fiyata japona mapona 5-6 vermeye gerek yok adam akıllır kullanırsan hıcbısede olmaz adam akıllı kullanmasanda japonla bıyere varamassın iş sende biter abicim bırıne yardımcı olursam ne mutlu bana herkeze ıyı gunler hayırlı iftarlar

fisherKing
09 Temmuz 2015, 12:02
Hayırlı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler....
Sinekleri görmezden gel.

burak5353
09 Temmuz 2015, 12:03
motoru ardesen cağdas motordanmı aldın

arican
09 Temmuz 2015, 12:06
Hayırlı olsun...

mücahit1
09 Temmuz 2015, 12:15
Kusura bakma kardeşim herkes zx7r için para biriktiremiyor,ilgini çekemedik üzgünüz... "Yanlış anlamada."

ciddi anlamda dusunsem buraya yazmam onu 😀 demek istediğim hani 2 3 bin lirayla mt07 er6 falan bakanlara ateş ettim ama yanlış anlaşıldim bende 2 haftadır haojuenin bi modelini araştıriyorum

Sepya
09 Temmuz 2015, 12:17

Canını yerim senin. Tamda onu yazıyordum benden önce yazmışsın. Kimse kimsenin ehvesini kıramaz. Belki başlangıç motoru için almıştır adam.

mücahit1
09 Temmuz 2015, 12:19
ya beyler cidden bi alkış hakediyosunuz mk biriniz diyoki kalkıp ilerde alacak adamda almiycak falan el seyiyle gerdege giricek adamin aklını bende kurcalarim adamin aldığı araca bok atmadik kalkıp saldırmaya hazır ne çok adam varmış soğutmayin insanı forumdan

fedos
09 Temmuz 2015, 12:44
Hayırlı olsun kardeşim . Bir iki de resim ekle istersen Görelim yakışıklı mı :)

kyagmur
09 Temmuz 2015, 13:02
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

Mertcan39
09 Temmuz 2015, 13:17
ya beyler cidden bi alkış hakediyosunuz mk biriniz diyoki kalkıp ilerde alacak adamda almiycak falan el seyiyle gerdege giricek adamin aklını bende kurcalarim adamin aldığı araca bok atmadik kalkıp saldırmaya hazır ne çok adam varmış soğutmayin insanı forumdan

yanlış anlaamayın ama merak edilcek motor değil kime göre değil öğrenci adam gidip rsv 4 mü alcak yada yeni başlayan bütçesi olmayan direk cbf ybbr cbr vs mı alması gerekiyor adam motor almış bi hevesle konu açıyor adamın motorunu resmen küçümser gibi merak edilcek bişey değil 1000 lik alsa yorumlar dökülmüştü şu forumda en sevmediğim şey motor küçümsemek

mücahit1
09 Temmuz 2015, 13:39
yanlış anlaamayın ama merak edilcek motor değil kime göre değil öğrenci adam gidip rsv 4 mü alcak yada yeni başlayan bütçesi olmayan direk cbf ybbr cbr vs mı alması gerekiyor adam motor almış bi hevesle konu açıyor adamın motorunu resmen küçümser gibi merak edilcek bişey değil 1000 lik alsa yorumlar dökülmüştü şu forumda en sevmediğim şey motor küçümsemek
kardeşim onun açıklamasını bariz şekilde yaptım bak 2 3 yorum üste hani herkes makinaci ya 150 250ye rağbet yok ya herkes 600le geziyo ya ben ona vurgu yapıyorum anladın? adamin malına ne çamur atıcam durduk yere herkes anlamak istediği yönden anlıyo lafı

tayyip53
15 Temmuz 2015, 13:20
resim nasil atiliyorr evet cagdasan aldim

Gökhan_Aygün
15 Temmuz 2015, 13:51
Bu forumda çinli motora binip ( sadece heves için ) o yadırgayanların sülalesini satın alacak adamlar da var.Bizde motorcuları mütevazı ve insancıl kişiler diye bilip insanlara pazarlıyoruz.Yazık.

Ben motoru gördüm kardeşim rengi kavun içi gibi bir şeydi benim baktığımın.Yapıştırmalarını çıkartmıştı alan kişi.Çok hoş bir görüntüsü var.Gösterge dijital ve motoru su soğutmalı diye biliyorum.Tek sıkıntı lastikler klasik nylon cst olmalı.

Güle güle kullan.

oguzhan6161
15 Temmuz 2015, 13:59
Arkadaşım senin adına çok sevindim hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan Allah tekerine taş değdirmesin. Kazasız sürüşler dilerim :) :rendeer:

Gökhan_Aygün
15 Temmuz 2015, 14:02
---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

[/COLOR]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-lifan-lifan-kp-150-su-sogutmali-9-taksit-220272731/detay

Bunu almadıysan da güle güle kullan.Benim bahsettiğim motor bu.

leokaplann
15 Temmuz 2015, 14:03
hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan Allah kaza bela vermesin. lifan içi iyi bir marka diyorlar araba falanda üretiyormuş. Titreşim yakıt gibi bilgileri paylaşırsan sevinirim. Bende kuba xr 125 var. yakıtı 100 km 3 litreyi hiç geçmedi. titreşim yok denecek kadar az sadece çalıştığını hissediyorsun. alalı 5 bin km yi geçtik sadece lastiğim patladı,
Sevmediğim yanı ise ön farı çok az aydınlatıyor..