PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda cbf 150 bakıma soktum motor titremeye başladı...

Raskon
06 Temmuz 2015, 08:16
Arkadaşlar 2 gün önce motoru normal bakim için servise götürdüm yağ değişti hava filtresi değişti ve sibop ayarı yapıldı motor 2013 cbf .aslında sıboplar iyi durumda dedi baktı . Ufak defek yerleri baktı zinciri falan yağladı . Tmm dedi servisten çıktım motora bindim yola çıktım ve motor eski durumundan kotu olmuş . Yani motorum hic titremiyordu birden motor titremeye başladı çok aşırı deil ama yinede titriyor yani yolda giderken . Tekrar servise de dönemedim sizce bu sorun neden oldu yani ve tekrar servise götüreyim mi yoksa gecermi . Usta siboplara bakarken ayarını mi kaçırdı bilmiyorum sibop seside gelmiyor ama titriyor . Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Yokmu yardımcı olacak bi Allahın kulu

yüksel66
06 Temmuz 2015, 08:57
Arkadaşım, bütün soruların için ayrı ayrı başlık açıp forum kirliliği yapmayabilirsin, hepsi için bir başlık açarsan daha iyi olur, bir de tekrardan ustaya göstermen gerekebilir, diğer başlığında motorum gitmediğinden bahsetmiştim, bu sorunlar muhtemelen bağlantılı, bence konuları birleştir ve daha ayrıntılı yaz, tecrübeli bir arkadaş yardımcı olur.