PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Intercom Tavsiyesi

Sayfa : [1] 2

spxwOw
30 Haziran 2015, 02:45
Merhaba arkadaşlar bu intercomdan hiç anlamıyorum o kadar cok varki 1000 tl ye de 100 tl yede yurtdışından genelde getirtmeyi tavsiye ediyorlar ama ben ne montajından anlarım nede hangisinin iyi uygun fiyatlı oldugundan bu konuda bana yardımcı olabilirseniz cok makbule geçer

dovahhkin
30 Haziran 2015, 02:49
Ben çok araştırdım hocam paran coksa beklemek istemiyorsan 1000 lira
Beklerim diyorsan 60 usd civarı

spxwOw
30 Haziran 2015, 02:51
Ben çok araştırdım hocam paran coksa beklemek istemiyorsan 1000 lira
Beklerim diyorsan 60 usd civarı

Usta 1000 lira cok ya bir arkadaşta diyor giderken kulaklagı takar ararız birbirmizi filan dedide ona ne sarj dayanır nede kafa yani birde kulaklıkla biraz hızlanınca ses kesiliyor duruyor beklerim yani link varmı

UNdocab
30 Haziran 2015, 07:03
1000tl nedir adam mı öldürdün?
Aliexpresden 45 50 dolara al. Ben ve tüm arkadaşlarım çinli kullanıyor. Sıfır sıkıntı. 1km menzilli seç 500m olanla aynı para sayılır.

Kulaklıkla olmaz o iş 5 saat boyunca arama mı yapıcan?
İntercom 10cm den uzakran gelen sesi almıyor. Böylece motor kullanırken konuştuğum kimse anlayamıyor evde oturuyorum zannediyor. O derece yani.
Telefonla olsa hiç bişe duyamaz karşı taraf

bikerboi
30 Haziran 2015, 08:53
Climder c3 intercomların çiftini 76.50 USD'ye Aliexpress'ten aldım. Çok memnunum, tavsiye ederim:cat:

Darkcity2000
30 Haziran 2015, 09:00
http://www.motosiklet.net/forum/kamera-ve-interkom/142818-bt-intercom-videolu-inceleme-89-usd-ebay.html

EGELİ
30 Haziran 2015, 10:43
intercomda önemli olan her hızda ses kalitesi,sistemin menzili,kaç intercomla bağlantı yapılabildiği,dayanıklılığı,malzeme kalitesi,sesle veya dokunmatik tlf.bağlantı ses kalitesi,artçıyla konuşma ve menzili,müzik indirme,dinleme,navigasyon talimatlarını alma,cihazların ağırlıkları,.vs.vs o kadar çok özellik varki bunların hepsi kalite + fiyat la doğru orantılı,piyasada çin malları var,birazcık işe yarayanları teklileri 60 dolardan başlıyor,ama öylesine cihaz onlarda.. scala rider ,interphone f ler piyasanın kaliteli cihazları onlarında çiftlilerini 300 dolardan başlayan fiyatlarla internet üzerinden alabilirsin .yani anlayacağın ne kadar köfte o kadar para..

akbird
30 Haziran 2015, 11:54
arkadaşlarımla 1 yıldır btintercoom kullanıyoruz. tanesi 110 tl ye falan geldi ebaydan. 100km hıza kadar sıkıntı yok hem tlf la konuşurken hemde diğer motorlarla konuşurken. hız 100 ün üstüüne çıkınca sesde kaymaya başlıyor 120den sonrası anlamazsın arkadaşının ne dediğini. ama müzik dinliyorsan hız konusunda sınır yok. düz menzilde 400m ye kadar sıkıntı yok. fiyatına göre gayet memnunum.

rollcycle
30 Haziran 2015, 13:12
intercom üzerine dünyada scala riderdan daha iyisini tanımıyorum . gps konum takibi sesli komut algılama müzik paylaşımı 220 km üzerinde bile konferans imkanı görüp görebileceğimiz işin son noktası scala rider g9x amerikada en çok kullanılan ve dünyada en iyi intercom seçilmiştir .Bana bu cihaz amerikadan hediye gelmişti baya pahalıydı orada. ülkemizde kim satar nedir bilemiyorum ..

spxwOw
30 Haziran 2015, 13:32
climder c3 ün peki hıza göre ses vermesi filan nasıl ? , o scalaya baktımda 450 dolar usta naptın sen

UNdocab
30 Haziran 2015, 13:39
http://tr.aliexpress.com/ adresine gir intercom diye arat zilyon tane sonuç bulursun.

spxwOw
30 Haziran 2015, 13:43
http://tr.aliexpress.com/ adresine gir intercom diye arat zilyon tane sonuç bulursun.

aynen baktım cok fazla var ama hangisi işini götür kestiremiyorsun birde aliepress degişik bir site hala anlıyamadım orayı

rollcycle
30 Haziran 2015, 13:45
scala rider :)

spxwOw
30 Haziran 2015, 13:46
scala rider :)

ust1 1000 tl ye yakın para senin dedigin gözünü seviyim napıyon :)

sandıkçı
30 Haziran 2015, 14:11
Harici intercom kullanmadım.zeus marka kaskın intercomunu kullandım.dahili olarak kaska montajdı.polislerin pek çoğunda var.hergün kullandığımda müzik dinlemek için 4-5 gün şarjı gidiyordu.interkom mesafesini denemedim.scala rider ı bayilerin aksesuar bölümlerinde deneyebilirsiniz.honda güngörde incelemiştim.fiyatlar yüksek.

spxwOw
30 Haziran 2015, 14:16
Harici intercom kullanmadım.zeus marka kaskın intercomunu kullandım.dahili olarak kaska montajdı.polislerin pek çoğunda var.hergün kullandığımda müzik dinlemek için 4-5 gün şarjı gidiyordu.interkom mesafesini denemedim.scala rider ı bayilerin aksesuar bölümlerinde deneyebilirsiniz.honda güngörde incelemiştim.fiyatlar yüksek.

scala rider öyle ya o kadar para vercek bütce yok kullandıım kask 700 tl 1000 tl ıntercommu takıyım ona

sandıkçı
30 Haziran 2015, 14:20
Scala rider malesef ülkemizde alternatifsiz.bende çok aradım inanın güvenemedim 300-400 tl ye var değişik markalar sahibnden comda.

spxwOw
30 Haziran 2015, 14:21
Scala rider malesef ülkemizde alternatifsiz.bende çok aradım inanın güvenemedim 300-400 tl ye var değişik markalar sahibnden comda.

aynen bende baktım sahibindene güvenemedim olmadı yurtdışından çifti 150 200 tl olanlardan getirttiricem bir tane

rollcycle
30 Haziran 2015, 14:31
arkadaşlar diğerleri intercom değil ki benim gözümde intercom diye cinden 50 dolara satılan birsürü emsal ürün var hiçbirinin intercom ile alakası yok intercom bi midland oda yüksek süratlerde işe yaramıyor bir scala rider . diğerlerine intercom diye para vermeyin kask kulaklığı yapan birisi var istanbulda bluetooth kask diye profili vardı facebookta ona yaptırmanız daha mantıklı ama intercom diyorsanız oyuncak gibi garantisi olmayan bir ürüne 300 400 vereceğinize seneler boyu kullanabileceğiniz bir ürün olarak önerdim ben ayrıca normal intercom olan modelleri onunda 300 400 lira g9 biraz işin son noktası çok farklı özellikleri var .

spxwOw
30 Haziran 2015, 15:04
arkadaşlar diğerleri intercom değil ki benim gözümde intercom diye cinden 50 dolara satılan birsürü emsal ürün var hiçbirinin intercom ile alakası yok intercom bi midland oda yüksek süratlerde işe yaramıyor bir scala rider . diğerlerine intercom diye para vermeyin kask kulaklığı yapan birisi var istanbulda bluetooth kask diye profili vardı facebookta ona yaptırmanız daha mantıklı ama intercom diyorsanız oyuncak gibi garantisi olmayan bir ürüne 300 400 vereceğinize seneler boyu kullanabileceğiniz bir ürün olarak önerdim ben ayrıca normal intercom olan modelleri onunda 300 400 lira g9 biraz işin son noktası çok farklı özellikleri var .

peki varmı 300 400 tl olan önerebilcegin bir ıntercom

Darkcity2000
30 Haziran 2015, 15:10
110 tl lik ıntercomun yaptıklarını gordukten ve kullandıktan sonra 300 usd lık ıntercomlar artık beyhude arkadaslar ... vardır elbet ıyı yanları ama 110 paraya satın aldığın eğlence ve faydanın haddi hesabı yok..

spxwOw
30 Haziran 2015, 15:24
110 tl lik ıntercomun yaptıklarını gordukten ve kullandıktan sonra 300 usd lık ıntercomlar artık beyhude arkadaslar ... vardır elbet ıyı yanları ama 110 paraya satın aldığın eğlence ve faydanın haddi hesabı yok..

kullanıdıgın ıntercom nedir acaba ve hıza göre ses iletimi filan nasıl ?

rollcycle
30 Haziran 2015, 15:59
motoavm.com üzerinden bu ürüne ulaşabildim en uygun siteden bakabilirsiniz baya bir ürün var, bende önceden 6 riders denen bir marka kullanıyordum e baydan 100 tl ye almıştım .interkom olduğunu sanıyordum :) 4 ay sonra bozuldu cihaz yüksek hız ve yağmurdan ötürü elimde patladı :/ sizinde aynı maduriyeti yaşamanızı istemem .

spxwOw
30 Haziran 2015, 16:22
http://www.ebay.com/itm/2x-BT-Motorcycle-Helmet-Bluetooth-Headset-Motorbike-Intercom-Headset-1000M-/281087761926?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417222de06 bu ıntercoma ne diyosunuz bayada satmış bir ıntercom fiyatıda iyi

RAMİREZ
30 Haziran 2015, 16:24
bütcen azsa c3 climder al. 2 yıldır kullanıyorum. tık demedi. Fazlasıyla yeterli. Pahalı olanlardan tabiki farkları var. malzeme kalitesi kötü, konferans yok( yani aynı anda 3 kişi ile konusulmaz, konusmak istediiğin kişinin kayıtlı olduğu düğmeye basıp sadece onunla konusuyorsun. ) Ama genel anlamda cok memnunum.

spxwOw
30 Haziran 2015, 16:31
bütcen azsa c3 climder al. 2 yıldır kullanıyorum. tık demedi. Fazlasıyla yeterli. Pahalı olanlardan tabiki farkları var. malzeme kalitesi kötü, konferans yok( yani aynı anda 3 kişi ile konusulmaz, konusmak istediiğin kişinin kayıtlı olduğu düğmeye basıp sadece onunla konusuyorsun. ) Ama genel anlamda cok memnunum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-intercom-c3-climder-ciftli-radyolu-intercom-seti-207149546/detay bunu diyorsun demi fiytı 315 tl imiş cifti

maktama
30 Haziran 2015, 16:32
motoavm.com üzerinden bu ürüne ulaşabildim en uygun siteden bakabilirsiniz baya bir ürün var, bende önceden 6 riders denen bir marka kullanıyordum e baydan 100 tl ye almıştım .interkom olduğunu sanıyordum :) 4 ay sonra bozuldu cihaz yüksek hız ve yağmurdan ötürü elimde patladı :/ sizinde aynı maduriyeti yaşamanızı istemem .

Ebayden o 6riders diye bahsedilen BTintercom cihazını (http://www.ebay.com/itm/US-plug-Bluetooth-Motorcycle-Helmet-Interphone-Intercom-Headset-1200M-6-Riders-/391180446678?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5b142bebd6) almıştım. 6 ayı aşkın Ankara'da yağmur-çamur-karda kullandım, halen bir sıkıntısı yok. Aynısının 4rides +fm özellikli (http://www.ebay.com/itm/1x-1200M-Bluetooth-Interphone-BT-Intercom-Motorcycle-Helmet-Headset-4-Rider-FM-/251363683160?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a86716b58) olanını aldım 75$'a 2 hafta önce aliexpressten. Fm radyo dinleyebiliyorum artık, 6riders olanını artçı için kullanıcam.

Benim işimi bunlar görüyor, altı üstü Telefon geldiğinde telefonla görüşücem, bir de artçıyla görüşücem. HA intercom olursa gruptaki diğer kişilerde onlara da bağlanabilir özelliği de dursun bir kenarda. Bu tarzdaki ucuz bir aletin/altlerin bir çok kişinin işini göreceğini düşünüyorum, ha "para var huzur var" diyorsanız tabi ki daha iyilerini alın.

TAYFUNBORA
30 Haziran 2015, 17:26
Midland kullanıyorum.
Fm radyo 4 cihaz eşleşme ve Telefon bağlanabiliyor.
-Sesli olarak veya düğmeye basarak intercom görüşmesi başlatılabiliyor.
-İntercom tuş ataması ile istenen kişiyle konuşma başlıyor
Gayet anlaşılır şekilde görüşme yapılıyor sanırım 800 m idi.
-Telefon bağlı iken arama ve gelen çağrı alınarak rahat bir şekilde görüşülebiliyor
-Fm radyo başarılı sürekli kullanıyorum
-Ses ayarı manuel yapılabiliyor ,güzel bir özelliği hız arttıkça rüzgar sesi de arttığından otomatik ses yükseliyor ortam sesi de azalınca kulaklık sesi otomatik azalıyor.

Fiyatı çiftli 800 tl idi sanırım.Ben 4 tane almıştım.
Malzeme kalitesi oldukça iyi.Yağmur çamur düşme birşey olmuyor.
Şarjı 10 gidiyor neredeyse.

Çok memnunum.Tavsiye ederim.

Darkcity2000
30 Haziran 2015, 17:37
kullanıdıgın ıntercom nedir acaba ve hıza göre ses iletimi filan nasıl ?http://www.motosiklet.net/forum/kamera-ve-interkom/142818-bt-intercom-videolu-inceleme-89-usd-ebay.html

direk benim yaptigim incelemedir..

A.Türker
05 Ekim 2015, 22:45
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/motosiklet-intercom-konusma-seti-kasktan-kaska-189104590
arkadaşlar bu ürün iş görür mü artçımla konuşmak için? varsa muadil bir ürün önerebilir misiniz?

LynXMaSTeR
05 Ekim 2015, 23:20
ebay da 6 kullanıcılı versiyonu var 50 dolar civarı, gayet yeterli

A.Türker
05 Ekim 2015, 23:37
ebay da 6 kullanıcılı versiyonu var 50 dolar civarı, gayet yeterli
cevabınıza teşekkürler ama bana ne 6 kişilik lazım nede 165 tl verebilirim. Sadece artçımla konuşacağım.

RamuthRa
26 Temmuz 2016, 11:27
Merhaba Dostlar. Müsadenizle konuyu hortlatıyorum.

Shark kask kullanıyorum ve artık bi intercom almak istiyorum. Sharktooth bakıyorum da 190€ fiyat çekiyorlar tanesine. Aliexpress de çiftini 75$' a, güzel denebilecek intercom buldum ama bilemiyorum. Shark yapmışsa vardır bir güzelliği ama o paraya değer mi bilemedim.

Konu hakkında yardımcı olabilecek uzun süreli kullanıcılar var mıdır?

LynXMaSTeR
26 Temmuz 2016, 14:26
cevabınıza teşekkürler ama bana ne 6 kişilik lazım nede 165 tl verebilirim. Sadece artçımla konuşacağım.

hocam 2 kişiliği de hemen hemen aynı fiyat o yüzden onu önerdim.
alabileceğin en ucuz intercom şu an 45-50 dolar civarında.
bu dediğim yurtdışı fiyatları.
eğer Türkiye de bakarsan 500 liradan felan başlıyor en dandikleri.

n4me
27 Temmuz 2016, 00:04
http://www.ebay.com/itm/2x-BT-Motorcycle-Helmet-Bluetooth-Headset-Motorbike-Intercom-Headset-1000M-/281087761926?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417222de06 bu ıntercoma ne diyosunuz bayada satmış bir ıntercom fiyatıda iyi

aynısını aldım geçen sene kullanıyorum iyi hoş sadece müzik işimi görüyor oda telefon aracılığı ile bağlanıyorum. Telefon görüşmelerinde karşı tarafın bana dediği sesin kesik kesik geldiği. Henüz başka intercom ile bağlanıp konuştuğum olmadı o konuda bilgim yok ama telefon konusunda zayıf diyebilirim. Yada benim intercom o şekilde çıktı :)

freewill
27 Temmuz 2016, 01:36
Usta 1000 lira cok ya bir arkadaşta diyor giderken kulaklagı takar ararız birbirmizi filan dedide ona ne sarj dayanır nede kafa yani birde kulaklıkla biraz hızlanınca ses kesiliyor duruyor beklerim yani link varmı

o kadarına gerek yok dostum android işletim sistemine sahip telefonun varsa intercom diye arat hatta buyur linki. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidintercom&hl=tr bunu diğer cihaz da kuracak yalnız. wifi ayarlarından uyku modunu ve güç tasarrufunu devre dışı bırakın yalnız. mis gibi pazar günü yaptığımız gezide çok iş gördü. En güzel yanı siz konuştukça devreye giriyor ve müzik dinleyebiliyorsunuz. Telefon görüşmesinde bu olmuyor. olsa da müziğin sesini kısıyor.

-Black-
13 Eylül 2017, 19:16
Hortlatayım arada.
Gelişen teknoloji ile birlikte, son trendleri alalım :)

omerbguclu
06 Ocak 2018, 20:41
Hortt 300 400 tlye kadar aliden alabilecegim guzel interkom varmi

travel
25 Ağustos 2018, 14:19
Arkadaslar malum teknoloji hizli ilerliyor. Hergun yeni model cikiyor. Konuyu taze tutalim :)

Var mi aranizda 500 tl ye kadar konferans yapabilen interkom tavsiye edebilecek bir arkadas?

LynXMaSTeR
25 Ağustos 2018, 19:35
bu dolar kuruyla 500 TL ye konferanslı interkom çok zor hocam.
çin malları bile 250-300 lirayı buluyor artık

travel
25 Ağustos 2018, 20:05
bu dolar kuruyla 500 TL ye konferanslı interkom çok zor hocam.
çin malları bile 250-300 lirayı buluyor artık
Kaan elektronik kn4000 diye bir model satiyor. 570 tl fiyati var.
Ama diger sena gibi modellerle 3 kat ucuz olumca kafamda sor isaretleri oldu?

Siz duydunuz mu kullanan bilen?

Yoksa dedigin gibi bu fiyatlara imkansiz almak. Ama otomobilden motosiklete keskin gecis yapan ve artcili seyahat edenler icin de olmazsa olmaz.

Angrypower
25 Ağustos 2018, 20:06
Dealextrem'den BT-S2 bakabilirsin normal intercom olarak. Konferans arıyorsan 1500tl yi gözden çıkarabilirsin. Scala-rider vs için...

logaritma
25 Ağustos 2018, 21:45
eskiden intercom diye androide de bir uygulama vardı hala duruyormu bilmem .. eskiden onu çok kullanan vardı güzel basit bir uygulama idi.. hem voice active hem ptt bas konuş özelliği vardı.. 50-60 tl ye bir kask içi mic. kulaklık seti alırsın çözersin mevzuyu tabii hala varsa o uygulama..

zaten bu intercom aparatları falanda bana çok ilkel geliyor artık.. 90 lılarda arabalarda devasal araç telefonları olurdu onlara benzetiyorum.. Bence yakında artık kask üreticileri kendinden kulaklık ve microphone lu bluetooth ile telefona bağlanabilen kasklar üretirler zorda bir şey değil isteseler şimdi bile çok rahat yaparlar. çok yüksek maliyetide yok.

LynXMaSTeR
26 Ağustos 2018, 03:10
Kaan elektronik kn4000 diye bir model satiyor. 570 tl fiyati var.
Ama diger sena gibi modellerle 3 kat ucuz olumca kafamda sor isaretleri oldu?

Siz duydunuz mu kullanan bilen?

Yoksa dedigin gibi bu fiyatlara imkansiz almak. Ama otomobilden motosiklete keskin gecis yapan ve artcili seyahat edenler icin de olmazsa olmaz.

hocam dediğiniz ürün şunun üzerine kn4000 etiketi yapıştırılmışı. 2 gün sonra indirimli fiyatı 230 TL ye felan geliyor.

https://tr.aliexpress.com/store/product/HEROBIKER-1200-m-Bluetooth-Interkom-Motosiklet-Kask-Interkom-Kulakl-k-Su-Ge-irmez-Kablosuz-Bluetooth-Moto/233632_32837562229.html

bildiğim kadarıyla bunlarda çoklu görüşme olayı yok. internetteki incelemelerde de bu konuyla alakalı bişi bulamadım.

aokuyumcu
26 Ağustos 2018, 19:49
selam
ben durt pendik mağazasından aldığım üründen memnunum , coklu görüşme yanında telefona ve navigasyona da bağlanıyor, ses stero ve gayet yüksek . yurt aliexprestede satanlar var sanırım , EJEAS E6 olarak aratırsanız bulabilirsiniz.
durt sayfasının linki bir inceleyin isterseniz.https://www.durt.com.tr/urun/intercom-chazi-ejeas-e6

Cyan
26 Ağustos 2018, 20:12
Piyasada Midland yok artık galiba? 2,5 sene önce BT Next Conference almıştım 1200₺'ye. (2'li paket) Şimdi olsa kim bilir kaça satarlar? (Euro o zaman 2,5-2,7 civarlarıydı herhalde...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Konferans gerekmiyorsa Midland'ın daha basit modelleri de iş görür, taş gibi aletler (hava koşullarından falan etkilenmiyorlar) ve telefon entegrasyonları çok iyi.

mehmetk12
19 Eylül 2018, 15:28
Midland i en uygun hangi ülkede bulabiliriz ?

logaritma
19 Eylül 2018, 17:12
amerika .. neticede amerikan markası .. belki ingilteredede uygun fiyatlı bulunabilinir..

blk_pasa
19 Eylül 2018, 17:21
knmaster tavsiye ederim her koşulda kullandım gayet güzel öyle büyük paralar vermeye gerek yok aliexde de aynısının muadili var cihazlar aynı fakat muhatap yok en azından kaan elektronik cihaz değişimi yapabiliyor burası bir artı kanlı canlı muhatap bulmak isteyenler knmaster alsınlar derim yoksa aliexden muadillerde aynı cihaz

mehmetk12
24 Eylül 2018, 10:53
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-elektronik-ekipman-turkiyede-tek-v8-pro-intercom-5-kisiyle-ayni-anda-konusma-imkani-423541600/detay

Bu ilandan alan var mı ? Yorum alabilir miyim ?